۰۲۱۷۴۶۳۴
ایده هایی برای تفریح در ساحل پاتونگ پوکت

ایده هایی برای تفریح در ساحل پاتونگ پوکت

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

ایده هایی برای تفریح در ساحل پاتونگ پوکت

 

ساحل پاتونگ یکی از مشهورترین سواحل پوکت است. این ساحل جایی است که توریستان عاشق زندگی شبانه در آن هستند و معمولا در ساعات پایانی شب به آن مراجعه می کنند. اما جالب است که بدانید تفریح در ساحل پاتونگ پوکت شب و روز ندارد و شما می توانید روزهای خوبی را در ساحل پاتونگ پوکت سپری کنید. در ادامه به شما ایده هایی برای تفریح در ساحل پاتونگ پوکت معرفی می کنیم تا بتوانید یک روز عالی را در ساحل پاتونگ در  تور پوکت  سپری کنید و با یک کوله بار خاطره روزتان را در ساحل پاتونگ پوکت پایان دهید.

 

 

در پارک آبی آکوا زون پوکت در ساحل پاتونگ تفریح کنید

 

پارک آبی آکوا زون پوکت یک پارک آبی جذاب و متفاوت است که در نزدیکی هتل پاتونگ بی گاردن ریزورت واقع شده است. این پارک آبی از چند وسیله بازی تشکیل شده است که کاملا روی آب شناور هستند. این وسایل بازی شامل تخته های پرش و یک کوه یخی شناور بزرگ هستند که هر کدامشان جذابیت خاص خودشان را دارند. جالب است که بدانید این وسایل بازی به کف دریا محکم شده اند و هیچ جت اسکی یا قایقی هم از محدوده این پارک آبی عبور نمی کند و به همین خاطر هم می توان گفت که بازی در پارک آبی شناور آکوا زون در ساحل پاتونگ کاملا امن است و استفاده از آن برای کل اعضای خانواده جذاب است.

 

 

جت اسکی را در ساحل پاتونگ تجربه کنید

 

ساحل پاتونگ پوکت به خاطر شرایط محیطی و آب های آرام و گرمی که دارد، برای جت اسکی عالی است. از طرفی اپراتورهایی که در ساحل پاتونگ در زمینه جت اسکی فعالیت می کنند، ملزم به رعایت استانداردهای امنیتی بسیار جدی هستند و به همین خاطر می توان گفت که جت اسکی یکی از بهترین تفریحاتی است که می توانید در ساحل پاتونگ پوکت داشته باشید. یک توصیه مهم در این زمینه نیز برای شما داریم که در صورت رعایت آن می توانید خیال راحت تری از بابت استفاده از جت اسکی های ساحل پاتونگ داشته باشید. توصیه ما به شما این است که حتما از این بابت مطمئن شوید که روی بدنه جت اسکی برچسب "جت اسکی بیمه" (insurance jet ski) درج شده باشد و بعد سوار جت اسکی شوید. یک نکته دیگر اینکه حتما قبل از اینکه سوار جت اسکی شوید، جلیقه نجات به تن کنید و فقط در محدوده مشخص شده برای جت اسکی حرکت کنید تا از هر لحاظ در امنیت کامل باشید و با خاطره خوش از جت اسکی پیاده شوید.

 

 

با غواصی به کشف دنیای شگفت انگیز زیر آب های ساحل پاتونگ پوکت بروید

 

خلیج پاتونگ از چند ساحل و خلیج کوچک تشکیل شده است که همگیشان با قایق سرعتی قابل دسترسی هستند. خوشبختانه در این سواحل هم امکان تجربه غواصی و هم امکان تجربه اسنورکلینگ (غواصی کم عمق) وجود دارد و این بدین معنی است که شما بدون اینکه مدرک یا مهارتی در زمینه غواصی داشته باشید، می توانید اسنورکلینگ یا همان غواصی کم عمق را در ساحل پاتونگ پوکت تجربه کنید و جهان شگفت انگیز زیر آب های ساحل پاتونگ پوکت را به سادگی آب خوردن تماشا کنید. اما اگر هم دوست دارید که با غواصی به کشف جهان زیر آب های ساحل پاتونگ بروید، می توانید به مرکز غواصی ساحل پاتونگ بروید، وسایل غواصی برای خود اجاره کنید و در صورت تمایل در کلاس های جالب غواصی آن ها شرکت کنید. حتی می توانید از ساحل پاتونگ به جزیره فی فی بروید و در آن جا چند روزی را به غواصی اختصاص دهید و یک دوره کامل و جالب غواصی ببینید.

 

 

با یک ماساژ ریلکسی در ساحل پاتونگ، آرامش را مهمان وجودتان کنید

 

بعد از اینکه یک روز مهیج را در ساحل پاتونگ تجربه کردید، نوبت به یک ماساژ ریلکسی فوق العاده جذاب می رسد تا آرامش را مهمان وجودتان کنید و ذهنتان را از هر گونه انرژی منفی آزاد کنید. در ساحل پاتونگ انواع ماساژ سنتی تایلندی از جمله ماساژ پا به توریستان آفر داده می شود. در این ساحل افرادی شما را ماساژ می دهند که سال ها تجربه در این زمینه دارند و از هر نظر بهترین هستند و به خاطر همین هم هست که می گوییم گرفتن ماساژ سنتی یکی از بهترین و به یادماندنی ترین تفریحاتی است که می توانید در ساحل پاتونگ تجربه اش کنید.

 

 

به تماشای یک رقابت سنگین موی تای بروید

 

موی تای یا تای بوکس نوعی ورزش رزمی تایلندی است و در واقع ورزش ملی تایلند محسوب می شود. جالب است که بدانید یک استادویم موی تای به نام استادیوم پاتونگ در جاده سای نامین در نزدیکی ساحل پاتونگ وجود دارد که در آن مسابقات بسیار حرفه ای و نفس گیری انجام می شود که توریستان نیز در صورت تمایل می توانند به تماشای آن ها بنشینند. به هر حال اگر شما هم از هیجان و البته ورزش های رزمی خوشتان می آید و دوست دارید بیشتر با فرهنگ مردم تایلند آشنا شوید، به شما توصیه می کنیم که برای یک بار هم که شده به این استادیوم بروید و یک رقابت جذاب موی تای را از نزدیک ببینید و فرصت تجربه یکی از جذاب ترین تفریحات ساحل پاتونگ پوکت را از دست ندهید.

 

 

برای رزرو  تور ارزان پوکت  و تفریح در ساحل پاتونگ پوکت می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۲۵ آبان ۱۳۹۸

نظرات کاربران