۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در تور مشهد

بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در تور مشهد

بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا  در  تور  مشهد

 

اگر شما هم دلتان زیارت حرم امام رضا را می خواهد و این روزها در حال تدارک برای سفر به مشهد هستید، به شما توصیه می کنیم که قبل از رزرو  تور ارزان مشهد  این مطلب را مطالعه کنید تا با بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد آشنا شوید و بتوانید تصمیم بهتری در انتخاب هتلتان در مشهد بگیرید و بتوانید خودتان با پاهای پیاده، در هر زمانی که دلتان خواست، از هتلتان به حرم امام رضا بروید و خودتان هم برگردید و اصلا برای دسترسی به حرم امام رضا، نیازی به گرفتن تاکسی هم پیدا نکنید. در ادامه یک به یک بهترین  هتل های مشهد  در نزدیکی حرم امام رضا را به شما معرفی می کنیم تا با امکانات، خدمات و آدرس آن ها آشنا شوید، بهترین هتل های مشهد را با هم مقایسه کنید و در نهایت بتوانید بهترین آن ها را برای اقامت چند روزه تان در مشهد انتخاب کنید. پس با ما همراه باشید!

 

 

هتل درویشی مشهد- 5 ستاره

 

هتل درویشی مشهد را به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد می شناسند. هتل درویشی مشهد در خیابان امام رضا، یعنی همان خیابانی که به حرم امام رضا می رسد، واقع شده است و این بدین معناست که اگر در هتل درویشی مشهد اقامت کنید، می توانید با حدود 20 دقیقه پیاده روی به پابوس حرم امام رضا بروید. این هتلی که ما از آن به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد یاد می کنیم، هتلی است که در یک ساختمان 25 طبقه ای واقع شده است و اتفاقا چشم انداز جالبی هم به حرم امام رضا دارد. البته محبوبیت این هتل فقط به خاطر نزدیکیش به حرم امام رضا نیست و از نظر امکانات رفاهی نیز در رده خوبی قرار دارد. در این هتل چند رستوران، یک بام سبز، یک باشگاه ورزشی و یک فروشگاه سوغاتی و هدیه تعبیه شده است و در آن خدمات بسیار لوکسی هم به مهمانان ارائه می شود. به خاطر همین هم هست که می گوییم اقامت در هتل درویشی مشهد مناسب کسانی است که به دنبال یک هتل لوکس در نزدیکی حرم امام رضا در مشهد هستند.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، بین خیابان 24 و 26

 

 

هتل مدینه الرضا مشهد- 5 ستاره

 

هتل مدینه الرضا مشهد یکی از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم امام رضا به حساب می آید و از این نظر در مشهد مشهور است. این هتل به قدری به حرم امام رضا نزدیک است که شما با کمتر از 5 دقیقه پیاده روی از هتل مدینه الرضا مشهد می توانید به حرم امام رضا برسید. در واقع این هتل در فاصله 150 متری حرم امام رضا واقع شده است و همین مسئله باعث مشهور شدن این هتل به عنوان یکی از بهترین هتل های مشهد در نزدیکی حرم امام رضا شده است. جالب است که بدانید تنها رستوران گردان مشهد در هتل مدینه الرضا مشهد واقع شده است و اتفاقا وجود همین رستوران هم باعث شده که نام هتل مدینه الرضا مشهد به عنوان یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد بیشتر و بیشتر سر زبان ها بیفتد. گذشته از این ها، هتل مدینه الرضا امکانات خوب و قابل قبول دیگری مثل اتاق بازی کودکان، کتابخانه و استخر شنا هم دارد و از هر نظر به عنوان یکی از بهترین هتل های مشهد شناخته می شود.

آدرس: مشهد، خیابان شیرازی

 

 

هتل جواد مشهد- 4 ستاره

 

اگر آرزویتان این است که در هتلی در جوار امام رضا اقامت کنید و دوست دارید که بین اتاقتان و حرم امام رضا مسیری به اندازه 5 دقیقه پیاده روی فاصله باشد، می توانید به اقامت در هتل جواد مشهد فکر کنید. این هتل یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد به حساب می آید و ساختمان نوسازی دارد. این هتل علاوه بر اینکه در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده است، فاصله کمی هم با دیگر جاذبه های گردشگری مشهد مثل مقبره نادر شاه افشار دارد و از این نظر عالی است. از این ها گذشته، امکانات هتل جواد مشهد نیز قابل قبول هستند. این هتل یک باشگاه ورزشی زیبا و یک رستوران را در خود جای داده است و اقامت در آن برای کسانی مناسب است که نزدیکی هتلشان به حرم امام رضا برایشان بسیار مهم است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، خیابان سوم

 

 

هتل اترک مشهد- 4 ستاره

 

هتل اترک مشهد حدودا 800 متر با حرم امام رضا فاصله دارد و شما با اقامت در آن می توانید با 12 دقیقه پیاده روی به حرم امام رضا دسترسی پیدا کنید. این هتل 4 ستاره یکی از بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد محسوب می شود و محیط جالب، آرام و خوبی برای اقامت دارد. این هتل یک گاراژ پارک ماشین، یک فروشگاه سوغاتی و هدیه و یک رستوران را در خود جای داده است و دلیل اصلی محبوبیتش این است که در نزدیکی حرم امام رضا واقع شده است.

آدرس: مشهد، میدان بیت المقدس

 

 

هتل الماس مشهد- 4 ستاره

 

هتل الماس مشهد در خیابان امام رضا واقع شده است و فاصله بسیار کمی با حرم امام رضا دارد. با اقامت در این هتل می توانید با 5 دقیقه پیاده روی به حرم امام رضا برسید، زیارت خود را انجام دهید و به راحت ترین شکل ممکن برای استراحت به هتلتان برگردید. گذشته از این، می توانید از هتل الماس مشهد با پای پیاده به مهمترین بازارهای شهر دسترسی پیدا کنید و سوغاتی های خود را هم خریداری کنید. برای غذا هم می توانید به رستوران موجود در هتل الماس مشهد بروید و یک وعده غذایی خوشمزه را همزمان با تماشای چشم انداز حرم امام رضا میل کنید. با وجود همه این شرایط، می توان گفت که هتل الماس مشهد یکی از بهترین هتل های مشهد در نزدیکی حرم امام رضا است و اقامت در آن از هر نظر تجربه جالبی است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، بین خیابان 4 و 6

 

 

برای رزرو  تور لحظه آخری مشهد  و رزرو بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا در مشهد می توانید با همکاران ما در  آژانس مسافرتی زیما سفر  تماس بگیرید.

۰۲ آذر ۱۳۹۸