۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریح دریایی در تور کیش

تفریح دریایی در تور کیش

بررسی تفریح های دریایی در تور کیش

قطعا مهمترین فاکتور در بسیاری از تور ها، شناخت مکان های تفریحی آن شهر یا کشور است. در این مقاله شما را با تفریح های دریایی "  تور کیش  " و تنوع بسیار زیاد آن آشنا می کنیم.

مجتمع ورزشی کیش

بزرگترین مجهز ترین و مدرن ترین مجموعه تفریحی ورزشی در کشور می باشد و تنها مرکز اطلاعات دریایی در کشور است. این مجموعه زیبا با یک ساحل بسیار شیک شنی و شیب مناسب، در مرکز سواحل بخش شرقی کیش، در مجاورت هتل ها و بازارهای کیش واقع شده است. در این راستا دسترسی به تجهیزات ورزشی آبی برای گردشگران آسان تر است. این مجموعه با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز طراحی شده و در تمام طول سال در دسترس است.

سازه این مجموعه نیز دارای ساختاری شبه دایره ای و بتنی است که دارای بیش از 17 فضای جداگانه است و در این فضاها امکانات زیادی وجود دارد. فروشگاه، سالن ماساژ، فروشگاه لوازم شنا، توالت، دوش، انبار، اتاق نجات است. فضاهای ساحلی باز با راهرو چوبی به یکدیگر متصل می شوند. در سمت ساحلی نیز هشت استخر شنا با آب دریا ساخته شده است که از آب دریا استفاده می کنند و دارای 800 تخت، کمدهایی با قفل الکترونیکی تعبیه شده در سیستم کنترل هوشمند شبکه است و مشتریان بدون نیاز به حمل پول در ساحل با استفاده از مچ بندهای الکترونیکی تمام نیازهای خود برای خرید اقلام مورد نیاز و باز کردن قفل کمد را انجام می دهند.

سکوی پرش اسکی

بزرگترین سکوی پرش اسکی و اولین آسمان خراش درون آب در خاورمیانه در جزیره کیش واقع شده است. سکوی پرش اسکی با طول 860 متر و عرض 160 متر با پنج برج در آبهای خلیج فارس با سرعت 28 تا 62 کیلومتر در ساعت، به طور همزمان به 12 نفر خدمات می دهد. این مجموعه شامل دفتر رزرو، امکانات کامل خواب و دوش، سکو در محل، اتاق آموزش و فروشگاه است.

اسب سواری در کیش

اسب سواری در سواحل کیش یکی از جاذبه های تفریحی کیش است. شما می توانید در این مجموعه تفریحی جت اسکی سوار شوید. همچنین باشگاه جزیره کیش در شمال جزیره در مجتمع المپیک واقع شده و در سال 1993 برای برگزاری مسابقات بین المللی خلیج فارس تاسیس شد. گردشگران می توانند از طریق اسب بین باشگاه و هتل خود تردد کنند.

غواصی در آب های جزیره کیش

سواحل مرجانی در شرق جزیره کیش از غنی ترین و زیباترین مناطق و مناسب ترین مکان های غواصی در کشور ما است. پوشش مرجانی این جزیره در ساحل شرقی جزیره هر ساله توسط بسیاری از علاقه مندان به غواصی مورد بازدید قرار می گیرد. غواصی در کیش در تمام طول سال امکان پذیر است و آب های کم عمق جزیره برای غواصی همه مردم و حتی مبتدیان بسیار مناسب می باشد. همچنین، وجود مراکز آموزش غواصی و تفریحی در این جزیره واقع شده است.

پلاژ شنا در کیش

 آب دریا در سواحل کیش، شفاف و روشن است به طوریکه عمق چند متری آن به راحتی قابل مشاهده است. در این مکان، سواحلی ویژه بانوان و آقایان و یا خانواده ها ساخته شده است و محل خوبی برای اسکان موقت گردشگران و ساکنان کیش است. اگر چه برای آقایان شنا کردن اغلب در ساحل جزیره لذت بخش است، اما به دلیل وجود امکانات، برای شناکردن می توانید به باشگاه آبی بروید. مکانی مناسب برای افراد متشخص در شمال شرقی جزیره وجود دارد که دسترسی به این مرکز توسط وسیله نقلیه عمومی امکان پذیر نیست. یاد بگیرید که به طور جداگانه شنا کنید هر چند آموزش در قالب گروه هایی نیز انجام می شود و نجات غریق ها به صورت تمام وقت در دسترس می باشند. دوش آب شیرین و بوفه از خدمات این مرکز می باشد. سواحل این منطقه از جنس شن و ماسه است و عمق آن به تدریج افزایش می یابد و مبنای خوبی برای شنا در عمق های مختلف را فراهم می کند. امکان داشتن تفریحاتی از قبیل جت اسکی سواری، اسکی روی آب، پرش با چتر، قایق بادبانی و غواصی در مرکز تفریحات آبی و محل سایت، جاذبه این مجموعه را افزایش می دهد.

ساحل ویژه بانوان در کیش

بخش زنان در سواحل شمالی جزیره ساخته شده است. این مجموعه امکانات فراوانی از قبیل دوش آب شیرین، سایه بان و نورپردازی، همچنین یک ورزشگاه تحت نظارت مربیان دارد. مربیان شنا و غریقان نجات در دسترس هستند. بخش ویژه بانوان در کیش به دلیل موقعیت مکانی مناسب، راحتی و دسترسی آسان و امکانات محل دلنشینی را فراهم آورده است.

کشتی های تفریحی در کیش

گشت و گذار در آبهای یخبندان خلیج فارس در کنار سایر کشتی های تفریحی در جزیره کیش. کشتی های شبانه، AQ و قایق های با کف شیشه ای علاقه مندان به این تفریحات را به خود جذب می کنند. قایق های دریایی Patrol Night در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 21:00 شروع به کار می کنند.. پذیرش مهمانان در کیش همراه با صرف شام در رستوران کشتی با موسیقی زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و هیجان انگیز، قرعه کشی ها و اهدای جوایز در آب های نیلگون خلیج فارس می باشد. این جزیره محل انواع گیاهان دریایی از قبیل مرجان ها، ماهی های تزئینی و کایاک، تاتامی، خرچنگ، ستاره دریایی و غیره است. این زیبایی ها را از درون AQ-bar یا قایق با کف شیشه ای تماشا کنید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان. امیدواریم زیما سفر پارس با گردآوری این مطالب کمک شایانی به شما کرده باشد.

می توانید در صفحه "  تور کیش  " ، با انواع این تور ها در جزیره کیش آشنا شوید و از آن ها استفاده نمایید.

زیما سفر پارس ، ارائه کننده "  تور کیش  "،  تور کیش ارزان  ،  تور کیش لحظه آخری  با کیفیت برتر.

۲۶ فروردین ۱۳۹۷