۰۲۱۷۴۶۳۴
زیباترین جزایر تایلند که برای سفر نوروزی عالی هستند!

زیباترین جزایر تایلند که برای سفر نوروزی عالی هستند!

اگر شما هم می خواهید که سفر نوروزی به تایلند داشته باشید، اول از همه به شما بابت حسن انتخاب جذاب تان تبریک می گوییم. چراکه تورهای نوروزی تایلند از بهترین تورهای نوروز هستند و می توانیم از الان این نوید را به شما بدهیم که شما هم مثل توریستان دیگری که از سراسر جهان در فصل بهار به تایلند سفر می کنند، شیفته این کشور زیبا و جذاب خواهید شد. ما برایتان لیستی از زیباترین جزایر تایلند را تهیه کرده ایم که در ادامه می توانید آن را مطالعه کنید. هر کدام از این جزایر تایلندی، جذابیت های خاص خودشان را دارند و بازدید از هر کدامشان برای گروهی از توریستان جالب است. با این حساب، چه از جزایر آرام و رومانتیک خوشتان بیاید و چه به دنبال جزایر شلوغ و شاد و سرزنده باشید، در هر صورت می توانید جزیره محبوبتان را در تور تایلند  پیدا کنید و از همین حالا برای بازدید از آن برنامه ریزی کنید.

 

جزیره کوه تائو 

 

جزیره کوه تائو یکی از آرام ترین جزایرتایلند به حساب می آید و سفر به آن مناسب کسانی است که یک جزیره زیبا و جزیره ای آرام با آب های آبی رنگ و سواحل شنی بسیار تمیز در ذهنشان وجود دارد. این جزیره از آن جزیره هایی است که برای اسنورکلینگ (غواصی کم عمق) عالی است و دلیلش هم این است که زیر آب های اطراف این جزیره، مرجان های بسیار زیبا و ماهی های بسیار دیدنی وجود دارند و مجموع این ها به قدری زیبا هستند که به محض اینکه پایتان را به داخل آب بگذارید، احساس می کنید که به یک دنیای شگفت انگیز قدم گذاشته اید!

 

 

جزیره کوه سامویی 

 

سامویی به عنوان یکی از زیباترین جزایر تایلند، جزیره ای است که سالانه توریستان زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند. دلیلش هم این است که آب و هوای این جزیره بسیار مطبوع است و سواحل بکر و البته اهالی بسیار خونگرم و مهربانی هم دارد. هر گوشه از این جزیره از گوشه دیگرش زیباتر است و این همان دلیلی است که هر توریستی با دیدن این جزیره، شیفته تایلند می شود!

 

 

جزیره کوه فانگان 

 

کوه فانگان جزیره بسیار شاد و سرزنده ای است و علت محبوبیتش هم به خاطر جشنی است که با نام جشن ماه کامل (فول مون پارتی) در این جزیره برگزار می شود. این جشنی که از آن صحبت می کنیم، جشنی است که هر ماه، در شبی که ماه کامل می شود، در جزیره کوه فانگان برگزار می شود و به خاطرش هزاران نفر از نقاط مختلف دنیا راهی تایلند می شوند. این جزیره پر از کافه های ساحلی و هتل ها و مهمان خانه های ارزان است و همه چیز در آن برای گذراندن یک تعطیلات شاد و جذاب آماده شده است.

 

 

جزیره کوه چانگ

 

کوه چانگ جزیره ای است که شهرتش را مدیون سواحل بی نظیرش است. این جزیره به عنوان سومین جزیره بزرگ تایلند شناخته می شود و زیباییش به قدری زیاد است که وصف آن با کلمات کار بسیار سختی است! در نزدیکی ساحل غربی جزیره کوه چانگ، تعدادی جزیره کوچک تر هم وجود دارد که اگر به کوه چانگ سفر کنید، می توانید در قالب تورهای یکروزه از آن ها نیز بازدید داشته باشید. جالب است که بدانید جزیره کوه چانگ نیز از جزایر سرزنده تایلند به حساب می آید و غروب که می شود، برنامه های شاد در آن به کرات برگزار می شوند.

 

 

جزیره پوکت 

 

پوکت به عنوان بزرگترین جزیره تایلند، به عنوان یکی از زیباترین جزایر تایلند نیز شناخته می شود. پوکت جایی است که در آن هتل های لوکس، رستوران های جذاب و کافه های بی نظیر زیادی ساخته شده اند و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات رفاهی و تفریحی ندارد. با این حساب، اگر می خواهید به جزیره ای در تایلند سفر کنید که همه نوع امکاناتی داشته باشد، چاره ای به جز سفر به پوکت ندارید. جالب است که بدانید زوج های جوان علاقه زیادی به سفر به پوکت به عنوان سفر ماه عسلشان دارند و دلیلش هم این است که پوکت علاوه بر امکانات رفاهی و تفریحی که دارد، یک جزیره رومانتیک نیز به حساب می آید و از هر نظر جزیره خاصی محسوب می شود. از این ها گذشته، بعضی اززیباترین سواحل تایلند در پوکت واقع شده اند و بعضی از زیباترین جزایر تایلند مثل جزیره فی فی نیز در نزدیکی آن قرار گرفته اند. با همه این صحبت ها، جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که پوکت، به عنوان یکی از بهترین و جذاب ترین جزایر تایلندی شناخته می شود.

 

 

جزایر سیمیلان

 

جزایر سیمیلان از بهترین جزایر تایلند برای غواصی به حساب می آیند. در حقیقت سیمیلان یک مجمع الجزایر است که از 9جزیره تشکیل می شود و جزایرش یکی از دیگری زیباتر هستند.جالب است که بدانید سفر به جزایر سیمیلان از جزیره پوکت کار بسیار ساده ای است و به خاطر همین هم خیلی از توریستانی که به پوکت سفر می کنند، از جزایر سیمیلان نیز دیدن می کنند. در واقع امکان اقامت در جزایر سیمیلان وجود دارد، اما توصیه ما به شما این است که از آن در قالب یک تور یک روزه دیدن کنید و شب را در جزایر سیمیلان نمانید.

 

 

جزیره کوه لیپ

 

این جزیره شگفت انگیز که در جنوب دریای آندامان واقع شده است، به عنوان یکی از زیباترین جزایر تایلند شناخته می شود و دلیلش هم این است که سواحل بسیار زیبا و آب های زمردی رنگی دارد. در این جزیره تعداد زیادی کافه و رستوران دنج نیز ساخته شده اند که باعث جذاب تر شدن این جزیره شده اند. از این ها گذشته، امکان غواصی و اسنورکلینگ (غواصی کم عمق) نیز در این جزیره وجود دارد و به خاطر همین هم هست که هر کسی شیفته جزیره کوه لیپ در تایلند می شود.

 

۲۸ آذر ۱۳۹۸