۰۲۱۷۴۶۳۴
ایده هایی برای تفریح در خیابان خائوسان بانکوک در تور نوروزی بانکوک

ایده هایی برای تفریح در خیابان خائوسان بانکوک در تور نوروزی بانکوک

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

خیابان خائوسان مشهورترین و جذاب ترین خیابان بانکوک است. این خیابان جایی است که توریستان را از سراسر جهان به خود جذب می کند تا روز و شب را بی وقفه در آن تفریح کنند. این خیابان همیشه روشن و سرزنده و همیشه سرشار از انرژی های مثبت است. در ادامه می خواهیم ایده هایی برای تفریح در خیابان خائوسان بانکوک که پرهیاهو ترین خیابان بانکوک است را به شما معرفی کنیم تا اگر نوروز امسال با تور تایلند نوروز سفر کردید، بتوانید بیشترین استفاده را از گشت و گذارتان در خیابان خائوسان بانکوک ببرید. با زیما سفر همراه باشید تا تفریحاتتان همیشه کامل باشد.

 

 

با سبک زندگی اهالی بانکوک آشنا شوید

 

خیابان خائوسان بانکوک جایی است که در آن می توانید ترکیبی شگفت انگیز از سبک های مختلف زندگی را در کنار هم ببینید. این خیابان همان جایی است که محلی های تایلند، زندگی روزمره شان را دارند و در کنارشان توریستانی سرتاسر خیابان را طی می کنند تا به یادماندنی ترین بخش از خاطرات سفرشان به بانکوک را رقم بزنند. از طرفی، این خیابان همان خیابانی است که در آن صدای خنده کودکان به گوش می رسد و راهبانی در آن دیده می شوند که اعتقاد شدیدی به آیین بودا دارند. به خاطر همین هم به شما می گوییم که خیابان خائوسان جذاب ترین خیابان بانکوک است و به همین دلیل هم هست که به شما می گوییم حتما زمان کافی را به گشت و گذار در این خیابان جذاب در بانکوک اختصاص دهید و حتما ساعتی را به تماشای آن و مردمانی بنشینید که با عجله در آن رفت و آمد می کنند. یادتان باشد که خیابان خائوسان، سرزنده ترین خیابان بانکوک است و می توان گفت که یکی از مهمترین و جالب ترین  جاذبه های گردشگری بانکوک  است.

 

 

در بازار تانون خائوسان گشت بزنید

 

بازار تانون خائوسان یکی از جالب ترین بازارهای محلی بانکوک است. در این بازار می توانید خرید بسیار ارزانی را تجربه کنید و یک عالمه سوغاتی جذاب با قیمت های باورنکردنی را خریداری کنید. البته این را هم بگوییم که اجناس این بازار اورجینال نیستند و نباید انتظار خرید اجناس اصلی را در این بازار محلی در بانکوک داشته باشید. یک نکته مهم دیگر اینکه به هیچ عنوان نباید بدون گرفتن تخفیف، خریدتان را در این بازار نهایی کنید. دلیلش هم این است که بعضی از فروشنده های بازار تانون خائوسان بانکوک، قیمت های واقعی را به توریستان نمی گویند و تنها در صورت گرفتن تخفیف است که خریدتان از این بازار، به صرفه می شود.

 

 

از برج ارواح بانکوک دیدن کنید

 

برج ارواح بانکوک نام برجی است که قرار بوده به یک برج مسکونی تبدیل شود، اما به سبب مسائل مالی نیمه کاره رها شده است. این برج بزرگ و بلند در خیابان خائو سان، چشم انداز بی نظیری به شهر دارد و این روزها شایعات زیادی در مورد آن گفته می شود و خیال می شود که به محل زندگی ارواح تبدیل شده است. جالب است که بدانید ساخت این برج تا 80% تکمیل شده بود، اما ناگهان کارگران از ادامه ساخت و ساز آن دست کشیدند و همین مساله باعث شد که این برج را به نام برج ارواح بشناسند. به خاطر همین هم هست که معمولا توریستانی که اهل ماجراجویی هستند و دلشان می خواهد که تجربه خاصی از سفرشان به بانکوک کسب کنند، از بازدید از برج ارواح بانکوک استقبال می کنند.

 

 

از گالری ملی بانکوک بازدید کنید

 

اصولا موزه های تایلند، آنقدرها مشهور نیستند. اما این گالری که از آن صحبت می کنیم، جذابیت های بسیار زیادی دارد و به خاطر همین هم به عنوان یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری بانکوک شناخته می شود. جالب است که بدانید این گالری در ساختمانی واقع شده است که زمانی یک اقامتگاه سلطنتی بوده است و امروزه به جایی برای نمایش آثار هنری و آثار تاریخی تبدیل شده است. در این گالری می توانید عکس های قدیمی بانکوک را تماشا کنید و دید عمقی تر و جالب تری نسبت به شهر زیبای بانکوک پیدا کنید.

 

 

از معبد وات چنا سونگ خرام دیدن کنید

 

معبد وات چنا سونگ خرام یک معبد بودایی در خیابان خائوسان بانکوک است که آنقدرها معبد مشهوری نیست. اما با این حال زیبایی های بسیار زیادی دارد و از نظر تاریخی نیز معبد ارزشمندی به حساب می آید. جالب است که بدانید این معبد دیزاین داخلی بسیار جالبی دارد و واقعا حیف است که در خیابان خائوسان بانکوک گشت بزنید، اما زمانی را به بازدید از این معبد جذاب و دیدنی اختصاص ندهید. جذابیت این معبد به خاطر این است که آرامش بسیار خاصی دارد و هر کسی که از آن بازدید می کند، برای ساعتی از هیاهوی شهر بانکوک و خیابان خائوسان فاصله می گیرد و به آرامش روحی می رسد.

 

 

از معبد وات بوونیوت بانکوک بازدید کنید

 

معبد وات بوونیوت به عنوان یکی از زیباترین معابد بودایی بانکوک شناخته می شود. این معبد ارزش ملی بسیار زیادی در تایلند دارد و به خاطر همین هم می توان گفت که از مهمترین  جاذبه های گردشگری تایلند  در شهر زیبای بانکوک است. جالب است که بدانید این معبد، نقاشی های دیواری بسیار جالبی هم دارد که در آن ها، تاثیر دنیای غرب بر زندگی مردم تایلند به خوبی نمود پیدا کرده است.

 

 

در رودخانه چائو فرایا قایق سواری کنید

 

یکی از روش های دسترسی به خیابان خائوسان بانکوک این است که سوار قایق های رودخانه چائو فرایا بشوید. جالب است که بدانید بیش از 15 مسیر قایقرانی در رودخانه چائو فرایا تعریف شده است که با استفاده از آن ها می توانید به نقاط مختلف بانکوک دسترسی پیدا کنید. به هر حال می توان گفت که قایق سواری در رودخانه چائو فرایا یکی از جالب ترین تفریحاتی است که می توانید در منطقه خائوسان بانکوک انجام دهید و توصیه ما به شما این است که فرصت تجربه این تفریح هیجان انگیز را در بانکوک از خودتان نگیرید.

 

۰۲ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران