۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین رستوران های شهر قدیمی پوکت برای امتحان کردن غذاهای محلی

بهترین رستوران های شهر قدیمی پوکت برای امتحان کردن غذاهای محلی

بهترین رستوران های شهر قدیمی پوکت برای امتحان کردن غذاهای محلی

 

پوکت به قدری غذاهای محلی خوشمزه ای دارد که می توان گفت یکی از جذابیت های سفر به پوکت، امتحان کردن غذاهای محلی و لذیذ این شهر تایلندی است. جالب است که بدانید بهترین غذاهای محلی پوکت را فقط و فقط می توانید در رستوران های منطقه قدیمی پوکت یا همان شهر قدیمی پوکت پیدا کنید و متاسفانه خیلی از توریستان این مساله را نمی دانند و به خاطر همین هم فرصت تجربه طعم اصیل غذاهای محلی را در  تور پوکت  از دست می دهند. ما در ادامه به شما بهترین رستوران های شهر قدیمی پوکت را معرفی می کنیم تا اگر نوروز امسال به پوکت سفر کردید و دلتان خواست که غذاهای محلی پوکت را در  تور پوکت نوروز 99  نوش جان کنید، بدانید که باید به چه رستورانی مراجعه کنید.

 

رستوران  چومچان در پوکت

 

رستوران چومچان در یک خانه استعماری پرتغالی واقع شده است و دیزاین داخلی کاملا مدرنی دارد. همین مساله باعث شده است که حال و هوای رستوران پومچان بسیار خاص شود و فضای کاملا متفاوتی با دیگر رستوران های پوکت داشته باشد. در این رستوران، آنچنان غذاهای خوشمزه ای سرو می شود که محال است بتوانید مثالشان را در رستوران دیگری در پوکت پیدا کنید. جالب است که بدانید یک مدل دسر خوشمزه پوکتی نیز در این رستوران سرو می شود که با ژله موز، لوبیا قرمز و شربت هندوانه و گل میخک درست می شود و طعم و مزه کاملا منحصر به فردی دارد.

 

 

 

رستوران  وان چون در پوکت

 

رستوران وان چون یکی دیگر از بهترین رستوران های منطقه قدیمی پوکت است که در یک ساختمان استعماری پرتغالی واقع شده است و با دیزاین شیک و جالبش و همین طور منوی متنوعش، شهرت زیادی در پوکت برای خودش دست و پا کرده است. در این رستوران انواع و اقسام غذاهای سنتی تایلندی سرو می شود و از سال 2012 که تاسیس شده است، جایگاه ویژه ای در قلب توریستان و البته خود اهالی پوکت به دست آورده است. با این حساب به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید طعم اصیل غذاهای تایلندی را بچشید، حداقل یکی از وعده های غذاییتان را در رستوران وان چون میل کنید.

 

 

 

رستوران رایا در پوکت

 

رستوران رایا یک رستوران کلاسیک است که آن هم در یک خانه استعماری واقع شده است و یک رستوران قدیمی در پوکت به حساب می آید. جالب است که بدانید دستور پخت غذاهایی که در رستوران رایا سرو می شوند، نسل به نسل بین خانواده ای که گرداننده این رستوران هستند، منتقل شده است و این نشان از اصالت رستوران رایا دارد. در منوی این رستوران، انواع و اقسام غذاهای سنتی پوکت دیده می شود و تنوع غذاییش بسیار بالاست. با این حساب به شما توصیه می کنیم که به هیچ عنوان فرصت چشیدن طعم و مزه بی نظیر غذاهای سنتی تایلندی را در این رستوران در پوکت از دست ندهید.

 

 

رستوران تانتیتیوم در پوکت

 

این رستوران با پنجره های سرتاسری و تراس  پاسیوی جذابی که دارد، به عنوان یکی از جذاب ترین و خاص ترین رستوران های شهر قدیمی پوکت شناخته می شود. این رستوران منوی بسیار جالبی هم دارد که در آن انواع و اقسام غذاهای مخصوص پوکت و تایلند دیده می شود. به هر حال اگر هم طعم غذا و هم دیزاین و محیط رستوران برایتان اهمیت دارد، این رستوران حتما نظرتان را به خودش جلب خواهد کرد.

 

 

رستوران چارم در پوکت

 

این رستوران به گونه ای دیزاین شده است که هر کسی با وارد شدن به آن احساس می کند که به چندین سال قبل سفر کرده است! همین مساله هم باعث شده که نام رستوران چارم را در صدر بهترین و خاص ترین رستوران های شهر قدیمی پوکت ببینیم. البته جذابیت های این رستوران فقط به خاطر محیط خاص و دیزاین جالبش نیست. بلکه غذاهای رستوران چارم نیز در نوع خودشان بی نظیر هستند و می توان گفت که طعم و مزه کاملا اصیلی دارند.

 

 

رستوران تو کاب خائو در پوکت

 

رستوران تو کاب خائو یکی از بهترین رستوران های شهر قدیمی پوکت است. این رستوران در یک ساختمان استعماری زیبا واقع شده است و دکوراسیون بسیار شیک و منحصر به فردی دارد. جالب است که بدانید در منوی این رستوران نزدیک به 100 مدل غذا وجود دارد و محال است که کسی به این رستوران برود و نتواند غذای مورد علاقه اش را در منوی آن پیدا کند. جالب است که بدانید غذاهای این رستوران با دیزاین جالبی هم سرو می شوند و همین مساله باعث محبوبیت هرچه بیشتر رستوران تو کاب خائو در پوکت شده است.

 

 

برای رزرو  تور ارزان پوکت  می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

۰۵ دی ۱۳۹۸