۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین سواحل لنکاوی

بهترین سواحل لنکاوی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

لنکاوی به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری مالزی، یک مجمع الجزایر است که در میان دریای آندامان واقع شده است و طبیعت بسیار زیبا، پارک های بسیار دیدنی، ساختمان های بسیار منحصر به فرد و سواحل بسیار شگفت انگیزی دارد. لنکاوی یک بهشت گرمسیری است و به خاطر همین هم هست که می گویند اگر کسی به لنکاوی سفر کند، تمامی انرژی های منفیش تخلیه می شوند و ذهن و روحش پر از انرژی مثبت می شود. با ما همراه باشید تا زیباترین سواحل لنکاوی را به شما معرفی کنیم تا اگر گذرتان به لنکاوی افتاد، بدانید که کدام سواحلش از بقیه بهتر و جذاب تر هستند.

 

ساحل پانتای سنانگ در لنکاوی

 

ساحل پانتای سنانگ یکی از مشهورترین سواحل لنکاوی است. دلیلش هم این است که شن های ساحلی آن برای آفتاب گرفتن ایده آل هستند و زیباییش هم خیره کننده است. جالب است که بدانید در اطراف ساحل پانتای سنانگ اقامتگاه های مختلفی وجود دارد و کافه های ساحلی و رستوران ها و اغذیه فروشی های متعددی هم در حول و حوش آن ساخته شده اند. جالب تر از آن هم اینکه این ساحل یکی از زیباترین غروب های آفتاب آسیا را دارد و به خاطر همین هم معمولا توریستان تور مالزی شیفته ساحل پانتای سنانگ در تور لنکاوی می شوند. این ساحل برای شنا کردن، ورزش های آبی و تفریح های خانوادگی نیز بسیار مناسب است و با همه این ها می توان گفت که ساحل پانتای سنانگ یکی از بهترین سواحل لنکاوی است.

 

 

ساحل پانتای تنگاه در لنکاوی

 

این ساحل به نسبت ساحل پانتای سنانگ، ساحل رومانتیک تری است و بازدید از آن بیشتر مناسب زوج های جوان و کسانی است که به دنبال آرامش هستند. جالب است که بدانید ساحل پانتای تنگاه همیشه خلوت تر از ساحل پانتای سنانگ است و آرامش بی حد و حصری دارد. البته در ساحل پانتای تنگاه نیز امکانات تفریحی متعددی تعبیه شده است و امکان تجربه انواع و اقسام ورزش های آبی در آن مهیا شده است. با این حساب اگر دلتان می خواهد که به یک ساحل آرام و در عین حال مجهز در تور لنکاوی نوروز  مراجعه کنید، این ساحل در لنکاوی برای شما بهترین گزینه است.

 

 

ساحل پانتای کوک در لنکاوی

 

ساحل پانتای کوک یکی دیگر از بهترین سواحل لنکاوی است. این ساحل در خط ساحلی غربی لنکاوی و در نزدیکی تله کابین مشهور لنکاوی قرار گرفته است. در اطراف ساحل پانتای کوک تعداد زیادی کافه و رستوران ساخته شده است و حال و هوای جالبی دارد. گذشته از این ها، ساحل پانتای کوک آب های کریستالی و غروب های بی نظیری هم دارد و با همه این ها می توان گفت که ساحل پانتای کوک از هر نظر برای تفریح و خوشگذرانی در تور لنکاوی، ساحل ایده آلی به حساب می آید.  

 

 

ساحل تانجونگ رو در لنکاوی

 

این ساحل در شمال شرقی لنکاوی واقع شده است و علت شهرتش هم این است که آب های زمردین بسیار زیبایی دارد. این ساحل از تمامی مناطق گردشگری مشهور لنکاوی دور افتاده است و اصلا به خاطر همین هم هست که به عنوان یکی از تمیزترین، آرام ترین و بهترین سواحل لنکاوی شناخته می شود. این ساحل آرامش بی نظیر و همین طور آب های کم عمقی هم دارد و به خاطر همین هم معمولا خانواده ها و زوج های جوان از تفریح در آن استقبال می کنند.

 

 

 

ساحل تلوک یو در لنکاوی (ساحل خلیج کوسه)

 

این ساحل زیبا به خاطر مجمسه های سنگی کوسه مانندی که در اطراف آن وجود دارد، به این نام مشهور شده است. جالب است که بدانید این ساحل از همه سواحلی که در این مقاله به آن ها اشاره شد، کوچک تر است. اما با این حال هم بین توریستان و هم بین اهالی لنکاوی ساحل مشهوری به حساب می آید. این ساحل آب های آرامی دارد و به همین دلیل برای شنا کردن ساحل بی نظیری است. در اطراف این ساحل کافه ها و رستوران های متعددی هم ساخته شده است و همه چیز در آن برای گذراندن یک روز ساحلی جذاب مهیا شده است. با این وجود جای تعجبی ندارد اگر بگوییم که ساحل تلوک یو نیز یکی از بهترین سواحل لنکاوی است و بهتر است که فرصت بازدید از آن را در تور لنکاوی از دست ندهید.

 

۰۷ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران