۰۲۱۷۴۶۳۴
زیباترین معابد کامبوج در تور کامبوج نوروز 99

زیباترین معابد کامبوج در تور کامبوج نوروز 99

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

زیباترین معابد کامبوج در تور کامبوج نوروز 99

 

کامبوج یک کشور تاریخی است که قدمتش به 5 قرن قبل از میلاد مسیح می رسد. در این کشور معابد بسیار زیادی وجود دارد که یکی از دیگری شگفت انگیزتر هستند و جالب است که بدانید به خاطر وجود همین معابد هم هست که توریستان از گوشه کنار دنیا راهی کامبوج می شوند و در  تور کامبوج  شرکت می کنند. در کامبوج معبدی به نام انگکور وات وجود دارد که شهرت بیشتری به نسبت دیگر معابد کامبوج به دست آورده است. اما این بدین معنی نیست که در کامبوج معبد دیگری وجود ندارد و تنها معبد زیبای کامبوج همین معبد انگکور وات است. بلکه جالب است که بدانید در کامبوج، تعداد زیادی معبد وجود دارد که با بازدید از هر کدامشان می توانید دید بهتر و کامل تری به تاریخ بلندبالای کامبوج پیدا کنید. با این حساب می توانیم بگوییم که هرچه از معابد بیشتری در تور کامبوج نوروز99 دیدن کنید، بیشتر برد کرده اید! با ما در  آژانس زیما سفر  همراه باشید تا شما را با زیباترین معابد کامبوج آشنا کنیم تا اگر با تور کامبوج عید 99 به کامبوج سفر کردید، بتوانید استفاده بیشتری از مدت زمان اقامتتان در کامبوج ببرید.

 

 

معبد انگکور وات در کامبوج

 

اجازه بدهید که اول از هر چیزی، یادی از مادر معابد کامبوج یعنی معبد انگکور وات بکنیم. این معبد به عنوان یکی از مشهورترین معابد جهان شناخته می شود و تقریبا می توان گفت که گل سر سبد معابد کامبوج است. با این حساب، مشخص است که هر کسی که به کامبوج سفر می کند، باید زمانی را به بازدید از معبد انگکور وات اختصاص دهد. جالب است که بدانید مجموعه انگکور وات یکی از بزرگترین مجموعه های معابد دنیا است و با اینکه در ابتدا به عنوان یک معبد هندو ساخته شده است، بعدها به یک معبد بودا تغییر پیدا کرده است. این معبد با مجسمه های سنگی، حجاری های بی نظیر و جزئیات جذابی که دارد، به عنوان یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری کامبوج شناخته می شود و جای تعجبی ندارد که این همه توریست در سال به خاطر دیدنش راهی کامبوج می شوند.

 

 

معبد بایون در کامبوج

 

معبد بایون در مجموعه انگکور واقع شده است. این معبد به خاطر صورت های سنگی بسیار بزرگی که در آن حجاری شده اند، شهرت پیدا کرده است. معبد بایون گذرگاه های بسیار باریکی دارد که باید برای کشف گوشه کنار معبد از آن ها عبور کنید. جالب است که بدانید معبد بایون را به عنوان یکی از خاص ترین و منحصر به فردترین معابد کامبوج می شناسند و واقعا حیف است که فرصت بازدید از آن را در  تور ارزان کامبوج  از دست بدهید.

 

 

معبد بانتی سری در کامبوج

 

این معبد سنگی که یکی از جذاب ترین معابد کامبوج به شمار می آید، معبدی است که قدمتش به قرن 10 میلادی می رسد. این معبد به شیوا (یکی از سه خدای هندو) اختصاص دارد و به خاطر رنگ صورتی ماسه سنگ هایش، ظاهر بسیار خاص و منحصر به فردی برای عکاسان پیدا کرده است. جالب است که بدانید این معبد حدودا 45 دقیقه با سیم ریپ فاصله دارد، اما با این حال واقعا ارزشش را دارد که شما این مسافت را طی کنید و به جایش از این معبد شگفت انگیز و خارق العاده بازدید کنید.

 

 

معبد پراه خان در کامبوج

 

معبد پراه خان یکی دیگر از معابد شگفت انگیز کامبوج است که قدمتش به قرن 12 میلادی می رسد و در طول تاریخ هم به عنوان یک معبد هندو و هم به عنوان یک معبد بودا شناخته می شده است. جالب است که بدانید این معبد یکی از بزرگترین معابد مجموعه انگکور به حساب می آید و معمولا توریستان شیفته جذابیت های بی حد و حصر آن می شوند. جالب تر از همه اینکه در میان خرابه ها و ویرانه های این معبد، درختان بسیار زیبایی رشد کرده اند که باعث جذابیت هرچه بیشتر آن شده اند و اسرار آمیز بودن فضای آن را دوچندان کرده اند.

 

 

معبد پری روپ در کامبوج

 

معبد پری روپ را در سال 961 میلادی ساخته اند. این معبد نیز در مجموعه انگکور واقع شده است و تماما از آجر و ماسه سنگ درست شده است. جالب است که بدانید این معبد چشم انداز بسیار جالبی در زمان طلوع و غروب آفتاب دارد و به همین دلیل معمولا توریستان زیادی در  تور کامبوج  برای عکاسی به آن مراجعه می کنند. این را به خاطر داشته باشید که معبد پری روپ یکی از خاص ترین و شگفت انگیزترین معابد کامبوج است و بازدید از آن از واجبات سفر به کامبوج تلقی می شود.

 

۰۹ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران