۰۲۱۷۴۶۳۴
اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به چین

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به چین

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به چین

 

در طی 10 سال اخیر، چین از نظر گردشگری رشد قابل توجهی پیدا کرده است و نظر توریست های زیادی از سراسر کره زمین به سفر به چین جلب شده است. در این میان یک سری اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به چین نیز طراحی شده اند که سفر به چین را راحت تر کرده اند و دغدغه توریستان را در طی سفرشان به چین کاهش داده اند. با ما در  زیما سفر  همراه باشید تا این اپلیکیشن های کاربردی برای سفر به چین را به شما معرفی کنیم.

 

اپلیکیشن WAYGO برای صحبت به زبان چینی

 

اپلیکیشن WAYGO یک نرم افزار ترجمه آفلاین است که به مسافران  تور چین  این امکان را می دهد تا بتوانند موانع زبانی را در طی سفرشان به چین حل کنند. با اپلیکیشن WAYGO، این امکان برای توریستان فراهم شده است تا بتوانند گزینه های منوی رستوران ها، علائم و نشانه های خیابان و ... را ترجمه کنند. طرز کار این اپلیکیشن هم به این صورت است که شما با دوربین گوشی تلفن همراهتان، متن های انگلیسی را اسکن می کنید و بعد منتظر می مانید تا این اپلیکیشن ترجمه انگلیسی متن را به شما بدهد.

 

 

اپلیکیشن Didi Chuxing برای گرفتن تاکسی آنلاین در چین

 

اپلیکشن Didi Chuxing برای استفاده از تاکسی آنلاین در چین طراحی شده است. امکان استفاده از این اپلیکیشن به دو زبان چینی و انگلیسی وجود دارد و شما می توانید با داشتن آشنایی نسبی با زبان انگلیسی، به راحتی با آن کار کنید و برای خودتان در چین تاکسی آنلاین بگیرید.

 

 

اپلیکیشن ExpressVPN برای استفاده از یک سری از وب سایت ها در چین

 

امکان دسترسی به وب سایت هایی مثل فیسبوک، اینستاگرام و جیمیل در چین وجود ندارد. به همین دلیل، به شما توصیه می کنیم که اگر به هر کدام از این وب سایت ها در طی سفرتان به چین نیاز دارید، حتما اپلیکیشن ExpressVPN را روی گوشی تلفن همراهتان نصب کنید و از این فیلتر شکن جهت دسترسی به اینستاگرام و یا جیمیلتان استفاده کنید.

 

 

اپلیکیشن Baidu Maps برای مسیریابی در چین

 

جالب است که بدانید Google Maps در چین قابل استفاده نیست. اما به جایش یک اپلیکیشن مسیریابی دیگر به نام Baidu Maps در چین طراحی شده است که نقش های سه بعدی چین در آن وجود دارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از سفر به چین، این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید تا بتوانید از وضعیت ترافیک خیابان های چین مطلع شوید و به راحتی ، مسیر خود را در شهرهای چین پیدا کنید.

 

 

اپلیکیشن Air Matters برای اطلاع از وضعیت آلودگی در چین

 

گاهی اوقات، سطح آلودگی هوا در بعضی از شهرهای چین مثل پکن افزایش پیدا می کند. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به آلودگی هوا و سلامتیتان اهمیت می دهید، به شما توصیه می کنیم تا قبل از سفر به چین، این اپلیکیشن را دانلود و نصب کنید تا بتوانید اطلاعات کاملی درباره شاخص های آلودگی هوای شهرهای چین داشته باشید. در این اپلیکیشن می توانید درباره آلودگی هوای منطقه هتل مورد نظرتان اطلاعات کسب کنید و بعد تصمیم خود را برای رزرو هتلتان در چین بگیرید.

 

 

اپلیکیشن Metro China Subway برای استفاده از مترو چین

 

این اپلیکیشن یکی از مفیدترین اپلیکیشن های سفر به چین است. با کمک این اپلیکیشن می توانید اطلاعات جالبی درباره مترو چین کسب کنید و به راحتی مسیر خود را در بین خطوط مترو چین پیدا کنید. جالب است که بدانید در این اپلیکیشن می توانید رستوران ها، هتل ها و اماکن گردشگری نزدیک به ایستگاه های مترو را نیز مشاهده کنید.

 

 

اپلیکیشن XE CURRENCY برای اطلاع از قیمت ارز چین

 

این اپلیکیشن یکی از کارآمدترین اپلیکیشن های سفر به چین است. با کمک این اپلیکیشن می توانید ارز چین را به ارزهای مختلف تبدیل کنید و از قیمت ارز چین مطلع شوید. حتی می توانید که اطلاعات ارزهای مختلف را در این اپلیکیشن دانلود کنید و بدین شکل به صورت آفلاین و بدون داشتن دسترسی به اینترنت از آن استفاده کنید. این اپلیکیشن در حین خرید در چین، بسیار به کارتان می آید و برای شما این امکان را فراهم می کند تا بتوانید قیمت های چینی را به ارزهای مختلف دنیا محاسبه کنید تا متوجه شوید که آن شلوار جین مورد نظرتان ارزش خریدن دارد یا خیر!

 

۲۱ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران