۰۲۱۷۴۶۳۴
چند نکته کاربردی برای سفر به دهلی آگرا جیپور

چند نکته کاربردی برای سفر به دهلی آگرا جیپور

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

احتمالا شما هم تا به حال نام تور مثلث طلایی هند را شنیده باشید. این تورها برای بازدید از سه شهر زیبای دهلی، آگرا و جیپور که درست مثل سه راس یک مثلث در نقشه دیده می شوند، برگزار می شوند و اصولا شرکت در آن ها به همه توریستان مشتاق سفر به هند توصیه می شود. دلیل این توصیه هم این است که شما با بازدید از این سه شهر می توانید دید کامل و جامعی به فرهنگ مردم هند پیدا کنید و از مهمترین جاذبه های گردشگری هند دیدن کنید. در واقع شما با شرکت در  تور دهلی آگرا جیپور ، این فرصت را برای خودتان فراهم می کنید که در طی یک سفر، به جای یک شهر، سه شهر از هند را از نزدیک ببینید و به اصطلاح با یک تیر سه نشان بزنید. با همه این اوصاف، اگر شما هم تصمیمتان را برای انتخاب تور هند گرفتید و دلتان خواست که این سه شهر جذاب و دیدنی را از نزدیک ببینید، به شما توصیه می کنیم که قبل از سفر به هند، این مطلب را با دقت بخوانید تا با چند نکته کاربردی برای سفر به دهلی، آگرا و جیپور آشنا شوید.

 

بهترین جاذبه های گردشگری دهلی، آگرا و جیپور

 

این نکته را در نظر داشته باشید که شهرهای دهلی، آگرا و جیپور، اماکن دیدنی متعددی را در خود جای داده اند که امکان بازدید از همه آن ها در تور مثلث طلایی هند  وجود ندارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از سفر به هند با تور دهلی، آگرا و جیپور، اطلاعات خود را در زمینه جاذبه های گردشگری هند در این سه شهر کامل کنید و از قبل یک لیست از گلچین اماکن دیدنی هند تهیه کنید تا بدانید که می خواهید از کدام یک از جاذبه های توریستی هند دیدن کنید و بازدید از کدام های شان برای تان مهم تر است. در این صورت می توانید روزهای اقامت تان در سه شهر دهلی، آگرا و جیپور را به شکل بهتری برنامه ریزی کنید و فرصت را برای بازدید از اماکن دیدنی مشهور هند از دست ندهید.

 

 

آرامش خود را در تور دهلی، آگرا و جیپور حفظ کنید

 

توصیه ما به شما این است که به جای اینکه خودتان را مجبور به بازدید از تعداد بیشتری از جاذبه های گردشگری هند کنید، چند تا از مهمترین اماکن دیدنی هند را در سه شهر دهلی، آگرا و جیپور، انتخاب کنید و از همان ها با دقت و حوصله کافی دیدن کنید. مطمئن باشید که در این صورت، احساس بهتری از سفر به هند کسب می کنید و خاطرات سفرتان به هند هم جذاب تر می شوند.

 

 

انتظار شلوغی را در تور دهلی، آگرا و جیپور داشته باشید

 

هند همیشه پر از توریست است و خودش هم جمعیت زیادی دارد. با این حساب، به شما توصیه می کنیم که با آمادگی ذهنی به هند سفر کنید و آمادگی مواجهه با جمعیت زیاد را در جاذبه های گردشگری هند داشته باشید.

 

 

حواستان به سلامتی تان در تور مثلث طلایی باشد

 

به شما توصیه می کنیم که در تور مثلث طلایی هند، مدام مواظب سلامتی تان باشید و به هیچ عنوان از آب شیر ننوشید و به هیچ عنوان غذایی که سلامتی تان را تهدید می کند را میل نکنید. همچنین به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن از خوردن یخ، سالاد و میوه های پوست کنده اجتناب کنید و اصلا ریسک بیمار شدن را در تور هند به جان نخرید.

 

 

پوشش مناسبی در تور هند داشته باشید

 

هند پر از اماکن مذهبی دیدنی است که هر کدامشان به یک مذهب و آیین خاص تعلق دارند.این اماکن مذهبی جزئی از مهمترین جاذبه های گردشگری هند هستند و واقعا حیف است که بازدید از آن ها را در تور دهلی آگرا جیپور از دست بدهید. نکته ای که در مورد بازدید از این اماکن دیدنی در تور هند وجود دارد، این است که برای بازدید از آن ها باید پوشش مناسب داشته باشید تا احترام خود را به آن آیین یا مذهب خاص نشان دهید.

 

 

چمدان خود را با دقت ببندید

 

به شما توصیه می کنیم که حتما لباس های سفرتان به هند را با دقت به شرایط آب و هوایی هند در آن فصل و ماه مورد نظرتان، انتخاب کنید. توصیه ما به شما این است که حتما قبل از سفر به هند، پیشبینی های آب و هوای هند را بررسی کنید و با دانش کافی اقدام به بستن چمدانتان کنید. همچنین به شما توصیه می کنیم که یک دوربین خوب با خودتان به هند ببرید تا بتوانید با کمک آن، خاطرات سفرتان به هند را ماندگار کنید. چراکه هند پر از جاذبه های گردشگری زیبا است و مطمئا شما هم بارها و بارها نیاز به دوربین عکاسیتان را در تور ارزان هند احساس می کنید.

 

۲۳ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران