۰۲۱۷۴۶۳۴
راهنمای جامع خرید در بیروت در تور لبنان

راهنمای جامع خرید در بیروت در تور لبنان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

راهنمای جامع خرید در بیروت در تور لبنان

 

خرید یکی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین بخش های سفر به هر شهر یا کشوری است و این حقیقتی است که خیلی از توریستان به آن باور دارند. خیلی از توریستان معتقدند که با خرید می توانند سفر خودشان را به یادماندنی تر کنند و به همین دلیل هم هست که نمی توانند از کنار مراکز خرید و بازارها ساده بگذرند! اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید و اتفاقا می خواهید که به بیروت در لبنان سفر کنید، به شما توصیه می کنیم که این مقاله را با دقت بخوانید. چراکه می خواهیم در ادامه ریز و بم خرید در بیروت را به شما بگوییم.

 

مناطق کلیدی برای خرید در بیروت در تور لبنان

 

روستای سیفی جایی است که در آن انواع و اقسام بوتیک ها و فروشگاه های جذاب یافت می شود. در فروشگاه های این منطقه از بیروت، اجناس و کالاهای زیبایی که کار طراحان محلی است، فروخته می شود. از این گذشته یک بازار محلی به نام سوق الطیب نیز هر شنبه در روستای سیفی برپا می شود که اولین و قدیمی ترین بازار کشاورزی لبنان تلقی می شود و در آن انواع میوه ها و سبزیجات تازه فروخته می شود. یک منطقه هم در شهر بیروت وجود دارد که با نام منطقه حمرا شناخته می شود و یک منطقه دانشجویی به حساب می آید. جالب است که بدانید بیشتر مراکز خرید بیروت در همین منطقه حمرا واقع شده اند و دسترسی خیلی راحتی هم دارند. از طرفی خیابان وردون نیز از مشهورترین خیابان های خرید در بیروت است که می توانید انواع و اقسام لباس های به روز را از فروشگاه های آن خریداری کنید.

 

 

بهترین بازارهای بیروت در تور لبنان

 

سوق الطیب یکی از بهترین بازارهای بیروت برای خرید میوه و سبزیجات محلی است و بازدید از آن می تواند به توریستان برای آشنایی بیشتر با فرهنگ محلی مردم بیروت کمک کند. از طرفی بازار هنرمندان لبنان نیز بازار دیگری است که در آن می توانید صنایع دستی و انواع سوغاتی های جذاب را تهیه کنید. در این بازار می توانید سوغاتی هایی مثل زیورآلات نقره ای، لباس های سنتی لبنانی و کیف های رنگارنگ را خریداری کنید و بدین شکل دوستان و آشنایان خودتان را خوشحال کنید.

 

 

بهترین مراکز خرید بیروت در تور لبنان

 

اگر از مردم لبنان در مورد بهترین مرکز خرید لبنان سوال بپرسید، به احتمال زیاد مرکز خرید ای بی سی مال در محله اشرفیه را به شما معرفی می کنند. در این مرکز خرید بیش از 200 فروشگاه وجود دارد که اجناس متنوعی برای فروش دارند. یک مرکز خرید دیگر هم در بیروت وجود دارد که با نام مرکز خرید وردون 732 شناخته می شود و بازدید از آن نیز در نوع خودش جالب است.

 

 

ساعات کاری فروشگاه ها و مراکز خرید بیروت در تور لبنان

 

مغازه ها و فروشگاه های بیروت معمولا در روزهای دوشنبه تا جمعه در بین ساعات 9:30 تا 18:30 باز هستند. اما معمولا در روزهای یکشنبه در ساعت 14:00 بسته می شوند و یکشنبه ها هم اکثرا تعطیل هستند.

 

بهترین سوغاتی های بیروت در تور لبنان

 

جالب است که بدانید گذشته از زیورآلات نقره و لباس های سنتی که اکثر توریستان به عنوان سوغاتی آن ها را خریداری می کنند، لبنان صابون های خوبی هم دارد که ایده بدی نیست که آن ها را به عنوان سوغاتی خریداری کنید. در واقع یک فروشگاه در بیروت با نام خان الصابون وجود دارد که در آن بهترین صابون های جهان فروخته می شود و با این حساب، واقعا حیف است که فرصت بازدید و خرید از این فروشگاه را در  تور لبنان نوروز 99  از دست بدهید. به هر حال توصیه ما به شما این است که برای یک بار هم که شده در  تور ارزان لبنان  از این فروشگاه در بیروت دیدن کنید و اگر صابون های آن باب میلتان بود، سوغاتی های خود را از تور لبنان از این فروشگاه تهیه کنید.

 

۲۸ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران