۰۲۱۷۴۶۳۴
ماجرای بیمارستانی در مالزی که به خاطر وجود ارواح بسته شده است

ماجرای بیمارستانی در مالزی که به خاطر وجود ارواح بسته شده است

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

در بیمارستان عوامل مختلفی می تواند باعث ترسیدن بیماران شوند. عواملی مثل آمپول ها، سرم ها، پرستارهایی که اخمو هستند، دکترهایی که ممکن است دستانشان را نشسته باشند و هزاران مورد دیگری که می توانند هر کدامشان باعث وحشت و یا استرس مریض ها شوند.  اما متاسفانه باید بگوییم که این همه ماجرا نیست! مثلا در همین بیمارستانی که می خواهیم در موردش صحبت کنیم، این ارواح بودند که باعث ترس و وحشت بیماران می شدند و در آن کار به جایی رسید که رئیس بیمارستان مجبور به بستن درب بیمارستان و تعطیل کردن کامل آن شد. اگر برایتان جالب شده که بدانید داستان این بیمارستان روح زده چه بوده و چه مساله ای باعث شده که دکترها، پرستاران و البته رئیس بیمارستان از وجود ارواح در این بیمارستان مطمئن شوند، با ما در زیما سفر همراه باشید تا این داستان جالب را برایتان تعریف کنیم.

 

چرا این بیمارستان در مالزی تعطیل شد؟

 

در سال 2019 بود که کلینیک روستای گسیر، به صورت کاملا ناگهانی تعطیل شد و علت تعطیلی آن هم، وجود ارواح در این کلینیک اعلام شد! شاید باورش برایتان سخت باشد، اما پرستارهای این بیمارستان اذعان می کردند که از بودن در این کلینیک، حتی در زمان روز، هم می ترسند. آن ها اعتقاد داشتند که روح یک پیرزن از سال 2007 در این کلینیک سرگردان است و آن ها را آزار می دهد!

 

 

روزنامه ها درباره تعطیلی این بیمارستان در مالزی چه می گویند؟

 

جالب است که بدانید این اخبار در روزنامه دیلی سینار که یک روزنامه مالزی زبان است و در شهر شاه عالم مالزی منتشر می شود نیز درج شد. در مقاله ای که در این روزنامه ثبت شد، نوشته شده بود که یک سری موجودات فرازمینی در این بیمارستان در مالزی وجود دارند که بدن های سیاه رنگ دارند و شبیه به یک پیرزن هستند! همان طور که حدسش را می زنید، این اخبار سر و صدای زیادی در مالزی به پا کرد و وقتی هم که این کلینیک بسته شد، مهر تاییدی بر ترسناک بودن این بیمارستان در مالزی زده شد و صحبت ها در مورد این بیمارستان ترسناک در مالزی هم بیشتر شد.

 

 

داستان این بیمارستان در مالزی، دقیقا از چه قرار بوده است؟

 

سوالی که در این میان وجود داشت، این بود که یک بیمارستان یا یک کلینیک تا چه اندازه می تواند ترسناک باشد که منجر به بسته شدن آن شود؟ این سوال در ذهن همه مردم مالزی وجود داشت تا اینکه یکی از پرستارهای این کلینیک، یک نامه چهار صفحه ای را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد و پرده از راز این بیمارستان در مالزی برداشت. او در این نامه چهار صفحه ای، تمام اتفاق های اخیری که در این بیمارستان در مالزی اتفاق افتاده بود را شرح داد. او در صفحه فیسبوک خود اذعان کرد که یک سری اتفاق های رازآلود در کلینیک می افتاد و یک سری حمله های عجیب و غریب به بیمارها و پرسنل کلینیک می شد. برای مثال در سال 2007، یکی از پرستارهای بیمارستان یک روح سیاه رنگ را به چشم خودش دید! در سال 2009، یکی از پرستارهای کلینیک صداهای عجیب و غریب در کلینیک شنید و بوهای عجیبی به مشامش رسید. بعد هم یک شی‌ء را در کلینیک دید که ناگهان به یک پیرزن تغییر شکل داد! یکی از پرستارهای دیگر هم به قدری این موجود عجیب با صورت سیاه رنگ را در این بیمارستان می دید و در آخر مجبور شد که خودش را در سال 2012 به یک بیمارستان دیگر در مالزی منتقل کند و محل کار خودش را عوض کند. این موجود عجیبی که از آن صحبت می کنیم را افراد دیگر هم در بیمارستان دیده بودند. زنی با موهای بلند و صورت سیاه رنگ که باعث وحشت همه بیماران از جمله کودکان بیمار می شد. جالب است که بدانید خیلی از بچه هایی که در این بیمارستان بستری می شدند، می گفتند که یک زن سیاه رنگ را در کلینیک می بینند و از آن به عنوان یک شبح ترسناک یاد می کردند. حتی می گفتند که هر روز یک سری دانه های ریز مثل برنج زرد رنگ در همه جای بیمارستان، از کف زمین گرفته تا داخل سرویس های بهداشتی، پیدا می شد که هیچ دلیلی برای وجود آن ها پیدا نمی شد. بیچاره سرایداران بیمارستان مدام کف زمین را تمیز می کردند، اما دوباره و دوباره آن دانه های زرد رنگ را در کف بیمارستان می دیدند و مدام از وجود این دانه های زرد رنگ وحشت زده می شدند.

 

 

آیا واقعا در این بیمارستان در مالزی روح وجود داشته است؟

 

بعد از اینکه این نامه در فیسبوک منتشر شد، روزنامه دیلی سینار شروع به انجام یک سری تحقیقات کرد تا مطمئن شود که این گفته ها واقعی است و این بیمارستان واقعا جای ترسناکی است! یک تیم تحقیقاتی از این روزنامه به محل این بیمارستان روح زده فرستاده شدند تا تحقیقات محلی خود را انجام دهند و صحت و سلامت این داستان را مشخص کنند. آن ها در پی تحقیقات محلی که داشتند، با مکانیکی که در مغازه موتورسیکلتی کنار کلینیک کار می کرد مواجه شدند و از او سوالاتی در این مورد پرسیدند. این مکانیک در پی صحبت هایی که با این تیم تحقیقاتی داشت، اذعان کرد که به نظرش یک سری اتفاقات عجیب و غریب در این بیمارستان رخ می دهد. او گفت که در طول روز مدام پرستارهای این کلینیک از درب بیمارستان بیرون می آیند و با داد و بیداد از مردم کمک می خواهند و می گویند که این بیمارستان روح دارد! او می گفت که پرستارهای این کلینیک می گویند که این روح بر روی پشت بام بیمارستان زندگی می کند! کار به جایی رسید که مسئولین این بیمارستان تصمیم گرفتند که تعمیراتی اساسی در این بیمارستان انجام دهند و بخش هایی از سقف را به صورت کامل تعویض کنند تا مثلا خانه این روح خراب شود! اما هیچ کدام از این کارها باعث نشد که خیال پرستارها، بیماران و همین طور کسانی که در نزدیکی بیمارستان زندگی می کردند، راحت شود و به همین دلیل هم در نهایت مجبور شدند که بیمارستان را به کل تعطیل کنند! البته این را هم بگوییم که کسی مشخصا اعلام نکرد که این بیمارستان به خاطر وجود ارواح بسته شده است! اما به هر حال بعد از این همه ماجرایی که اتفاق افتاد، به نظر می رسد که وجود ارواح عامل اصلی تعطیلی این بیمارستان در مالزی بوده است!

 

۲۸ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران

  • آرزو افشار

    11 خرداد 1399 - 02:34

    پاسخ

    یا ابوالفضل بسم الله الرحمن الرحیم .بمولا ترسیدم
    حاجی نگوووووووو😨😰