۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های آنتالیا که پارک آبی هم دارند

بهترین هتل های آنتالیا که پارک آبی هم دارند

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اگر شما هم عاشق هیجان و تفریح هستید و نوروز امسال به این امید می خواهید به آنتالیا سفر کنید که روز و شب را به تفریح سپری کنید و انرژی مثبت ذهن و روحتان را بیشتر و بیشتر کنید، به شما توصیه می کنیم که در یکی از بهترین هتل های آنتالیا که پارک آبی هم دارند، اقامت کنید تا موجبات تفریح شما مهیا باشد. با ما در  زیما سفر همراه باشید تا بهترین هتل های آنتالیا که پارک آبی هم دارند را به شما معرفی کنیم. در ضمن برای رزرو هریک از این هتل ها میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا در زمان انتخابی شما هتل را رزرو کنند.

 

هتل رگنوم کاریا آنتالیا

 

هتل رگنوم کاریا آنتالیا یک هتل 5 ستاره در آنتالیا است که یک ساحل شخصی، یک زمین گلف و یک پارک آبی دارد که ورودی آن هم رایگان است. جالب است که بدانید در ساحل شخصی هتل رگنوم کاریا آنتالیا یک سری تخت های آفتابگیری نیز تعبیه شده است تا مهمانان هتل رگنوم کاریا آنتالیا بتوانند بیشترین استفاده را از سفر ساحلی خود به آنتالیا ببرند. نکته جالب دیگر درباره این هتل در آنتالیا این است که در آن امکانات تفریحی برای هر سن و سالی تعبیه شده است و یک هتل خانوادگی در آنتالیا به حساب می آید. برای مثال یک کلاب تفریحی مخصوص کودکان و یک زمین بولینگ در هتل رگنوم کاریا آنتالیا وجود دارد که معمولا کودکان و جوانان از تفریح در آن ها استقبال می کنند.

 

 

 

 

هتل سو اند آکوالند آنتالیا

 

هتل سو اند آکوالند آنتالیا یک هتل 5 ستاره در آنتالیا است که جزء هتل های لوکس آنتالیا به حساب می آید. در این هتل یک مرکز اسپای فول سرویس، یک پارک آبی و 5 رستوران تعبیه شده است تا مهمانان هیچ کم و کاستی را در این هتل در آنتالیا احساس نکنند. این هتل امکانات تفریحی خوبی برای کودکان دارد که از جمله آن ها می توان به کلاب تفریحی مخصوص کودکان، استخر مخصوص کودکان و یک پارک آبی اشاره کرد.

 

 

 

 

هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا آنتالیا

 

این هتل لاکچری و 5 ستاره به عنوان یکی از بهترین هتل های آنتالیا شناخته می شود. هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا آنتالیا یک ساحل شخصی، یک پارک آبی رایگان و یک مرکز اسپای فول سرویس دارد. در کنار ساحل شخصی هتل ریکسوس پریمیوم تکیروا آنتالیا یک سری چترهای سایه بان تعبیه شده است که شما می توانید زیر سایه آن ها بنشینید و ریلکس کنید. این هتل هم برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب است. بدین دلیل که امکانات تفریحی جالبی مثل بولینگ، کلاب مخصوص کودکان و یک پارک آبی جذاب در آن وجود دارد و محال است که کسی با هر سن و سالی در این هتل حوصله اش سر برود.

 

 

 

هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا

 

در این هتل 5 ستاره یک پارک آبی وجود دارد که استفاده از آن برای مهمانان هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا کاملا رایگان است. از این گذشته یک مرکز اسپای فول سرویس نیز در هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا وجود دارد. این هتل هم از آن هتل هایی است که هر کسی با هر سن و سالی از کودک گرفته تا جوان و پیر، می توانند در آن اقامت مفرح و دلنشینی را تجربه کنند. در یک کلام می توان گفت که هتل آسکا لارا ریزورت آنتالیا یکی از بهترین هتل هایی در آنتالیا است که پارک آبی هم دارد.

 

 

 

هتل کریستال واترورد ریزورت اند اسپا آنتالیا

 

هتل کریستال واترورد یک هتل 5 ستاره در آنتالیا است که یک ساحل شخصی، یک پارک آبی رایگان و یک مرکز اسپا را در خود جای داده است. یک سری چتر ساحلی و یک سری تخت آفتابگیری نیز در ساحل هتل کریستال واترورد ریزورت اند اسپا آنتالیا تعبیه شده است تا مهمانان بتوانند ساعاتی سرشار از آرامش را در محوطه زیبای ساحلی هتل سپری کنند. حتی یک کافه نیز در ساحل هتل کریستال واترورد ریزورت اند اسپا آنتالیا ساخته شده است تا مهمانان این هتل هیچ کم و کاستی را در زمان استراحت در کنار ساحل احساس نکنند. از این گذشته کودکان نیز می توانند در حین استراحت والدینشان در استخر مخصوص کودکان تفریح کنند. از طرفی کودکان و جوان ها نیز می توانند خودشان را در پارک آبی رایگان این هتل در آنتالیا سرگرم کنند و بدین شکل اقامتی به یادماندنی را در  تور ارزان آنتالیا تجربه کنند.

 

 

 

هتل نشیرا ریزورت آنتالیا

 

هتل نشیرا ریزورت آنتالیا با امکانات تفریحی مثل 14 استخر روباز و پارک آبی که دارد، به عنوان یکی از بهترین هتل های 5 ستاره آنتالیا شناخته می شود. استفاده از پارک آبی برای مهمانان هتل نشیرا ریزورت آنتالیا رایگان است و انواع و اقسام امکانات مثل دسترسی به وای فای رایگان نیز برای مهمانان این هتل مهیا شده است.

 

 

۲۹ دی ۱۳۹۸

نظرات کاربران