۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه های سفر به کیپ تاون

هزینه های سفر به کیپ تاون

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هزینه های سفر به کیپ تاون

 

همه ما می دانیم که سفر به کیپ تاون، سفر جذاب و لذت بخشی است و می توان به جرئت گفت که اکثر توریستان آرزوی سفر به کیپ تاون را در زندگی خود دارند. در این میان، تنها دلیلی که باعث می شود که بعضی از توریستان به سفر به کیپ تاون فکر نکنند، این است که نگران هزینه های سفر به کیپ تاون هستند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، به شما توصیه می کنیم که این نگرانی را به دل خود راه ندهید و تمام تلاشتان را برای رسیدن به هدفتان یعنی سفر به کیپ تاون به کار بگیرید و با یک تور ارزان کیپ تاون راهی این شهر زیبا در آفریقای جنوبی شوید. در ادامه ما به شما می گوییم که حدودا برای سفر به کیپ تاون به چه مقدار هزینه نیاز دارید و از این گذشته، برای شما این مساله را روشن می کنیم که با داشتن هر میزان بودجه ای، چه تفریحاتی می توانید در کیپ تاون داشته باشید و حال و هوای سفرتان به کیپ تاون چگونه خواهد بود! پس با ما همراه باشید و این شفاف سازی  هزینه های سفر به کیپ تاون  را با دقت بخوانید تا به همه سوالاتتان درباره هزینه های سفر به کیپ تاون پاسخ داده شود.

 

 

سفر به کیپ تاون با داشتن کمتر از 1000 رند آفریقای جنوبی ( تقریبا 300 هزار تومان) به ازای هر روز اقامت در کیپ تاون (سفر ارزان به کیپ تاون)

 

اگر شما مبلغی کمتر از 1000 رند آفریقای جنوبی را به ازای هر روز اقامتتان در کیپ تاون کنار گذاشته اید، باید راهکارهای سفر ارزان به کیپ تاون را یاد بگیرید و تمام تلاشتان را برای کاهش هزینه های سفر به کیپ تاون به کار بگیرید. در واقع اگر شما روزی 1000 رند آفریقای جنوبی داشته باشید و بخواهید که در شهر زیبای کیپ تاون اقامت کنید، باید دور هتل های کیپ تاون را خط بکشید و به اقامت در مهمانسراهای کیپ تاون فکر کنید یا نهایتا به فکر رزرو یک هتل ارزان در کیپ تاون باشید. در این صورت شما می توانید حدود 250 رند از 1000 رند موجودی هر روزتان را به عنوان هزینه اقامت در کیپ تاون در نظر بگیرید. از این گذشته، باید سعی کنید که در رستوران های ارزان کیپ تاون غذا بخورید و ترجیحا غذاهای فست فودی را در تور کیپ تاون انتخاب کنید. به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن از رفتن به رستوران های توریستی کیپ تاون خودداری کنید و سعی کنید که در رستوران هایی غذا بخورید که خود مردم کیپ تاون، آن ها را برای غذا خوردنشان انتخاب می کنند. به شما قول می دهیم که در این صورت هم هزینه های خورد و خوراکتان در  تور آفریقای جنوبی  پایین می آید و هم اینکه غذاهای خوشمزه تری نصیبتان می شود. در این بودجه بندی، به شما توصیه می کنیم که بیشتر از 70 رند آفریقای جنوبی را برای هر وعده غذاییتان خرج نکنید و حتما غذاهای ارزان را از منوی رستوران های کیپ تاون انتخاب کنید. یک نکته دیگر درباره سفر ارزان به کیپ تاون این است که تفریحات رایگان متعددی در کیپ تاون وجود دارد که اگر با آن ها آشنایی داشته باشید، می توانید هزینه تفریح را هم در تور کیپ تاون پایین بیاورید و به راحتی اقامت به یادماندنی را با خرج کردن روزی 1000 رند آفریقای جنوبی تجربه کنید. مثلا به شما توصیه می کنیم که طبیعت گردی و کوهنوردی در کوه تیبل را تجربه کنید و به هیچ عنوان از تفریحات رایگان کیپ تاون و تفریحات ارزان کیپ تاون غافل نمانید. همچنین به شما توصیه می کنیم که فقط و فقط از وسایل حمل و نقل عمومی برای تردد در کیپ تاون استفاده کنید و با اتوبوس های "MyCity Bus" برای رفت و آمد بین جاذبه های گردشگری کیپ تاون بهره ببرید و تا جای ممکن سوار تاکسی های کیپ تاون نشوید.

 

 

سفر به کیپ تاون با داشتن 1000 تا 5000 رند آفریقای جنوبی به ازای هر روز اقامت در کیپ تاون (سفر قیمت متوسط به کیپ تاون)

 

اگر بودجه تان برای هر روز اقامت در کیپ تاون، چیزی بین 1000 تا 5000 رند آفریقای جنوبی است، دستتان برای گشت و گذار و تفریح در کیپ تاون بازتر است و از این گذشته می توانید در هتل به نسبت خوبی در کیپ تاون اقامت داشته باشید. شما می توانید با صرف هزینه ای بین 1000 تا 3000 رند آفریقای جنوبی در یکی از هتل های کیپ تاون اقامت کنید. از این گذشته می توانید تا روزی 600 رند آفریقای جنوبی را هم به عنوان هزینه تفریح در کیپ تاون در نظر بگیرید و انواع و اقسام تفریحات مهیج را در تور کیپ تاون تجربه کنید. همچنین می توانید با خرج کردن 180 رند آفریقای جنوبی، در کنسرت های غروب تابستان که در باغ گیاهشناسی کریستین بوش در کیپ تاون برگزار می شوند، نیز شرکت داشته باشید. برای خوردن غذا هم می توانید به یکی از رستوران های ساحلی کیپ تاون بروید و با حدود 500 رند آفریقای جنوبی، یک غذای خوشمزه و لذیذ میل کنید.

 

 

سفر به کیپ تاون با داشتن بیشتر از 5000 رند آفریقای جنوبی به ازای هر روز اقامت در کیپ تاون (سفر لوکس به کیپ تاون)

 

شما با صرف هزینه 3000 تا 6000 رند آفریقای جنوبی می توانید در یکی از هتل های 5 ستاره و لوکس کیپ تاون اقامت کنید. همچنین می توانید غذاهایتان را هم در لوکس ترین و بهترین رستوران های کیپ تاون میل کنید و حدودا 800 تا 1200 رند را به عنوان هزینه هر وعده غذاییتان در نظر بگیرید. از این گذشته می توانید تفریحات لوکس کیپ تاون مثل پرواز با هلیکوپتر را هم تجربه کنید. چراکه هزینه 30 دقیقه پرواز با هلیکوپتر در کیپ تاون 1650 رند است و شما فقط با داشتن چنین بودجه ای می توانید سراغ این تفریحات جذاب در کیپ تاون بروید. همچنین می توانید سوار کشتی های کروز کیپ تاون بشوید و با صرف 6800 رند آفریقای جنوبی، 3 ساعت را به جذاب ترین و مفرح ترین حالت ممکن روی آب سپری کنید.

 

۰۳ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران