۰۲۱۷۴۶۳۴
ویزا توریستی انگلستان

ویزا توریستی انگلستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

ویزا توریستی انگلستان

 

هر آنچه باید درباره ویزا توریستی انگلستان بدانید

 

انگلستان یکی از دیدنی ترین کشورهای جهان است و جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی مهمی را در خود جای داده است. انگلستان کشوری است که بزرگترین پایتخت اروپا یعنی شهر زیبای لندن را در خود جای داده و از هر نظر کشور جذابی برای گشت و گذار است. به همین خاطر هم هست که خیلی از توریستان از سراسر دنیا آرزوی سفر به انگلستان را در سر می پرورانند و به همین دلیل هم هست که  اخذ ویزا توریستی انگلستان  تا این حد طرفدار دارد. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با شرایط  اخذ ویزا توریستی انگلیس  آشنا کنیم و چم و خم روند اخذ ویزا توریستی انگلستان را به شما بگوییم.

 

 

درباره ویزا توریستی انگلستان

 

ویزا توریستی انگلستان به ویزایی اطلاق می شود که توریستان با آن مجوز اقامت کوتاه مدت در انگلستان را دریافت می کنند و عموما کسانی برای اخذ ویزا توریستی انگلستان اقدام می کنند که می خواهند با هدف تفریح و گشت و گذار وارد انگلستان شوند و از جاذبه های گردشگری انگلستان دیدن کنند و یا اینکه می خواهند با دوستان و یا اقوام خود در انگلستان دیدار داشته باشند. از طرفی کسانی که می خواهند در یک سمینار یا یک همایش خاص نیز در انگلستان شرکت کنند، باید نسبت به اخذ ویزا توریستی انگلستان اقدام کنند.

 

 

مدت اعتبار ویزا توریستی انگلستان

 

ویزا توریستی انگلستان انواع مختلفی دارد. امکان اخذ ویزا توریستی انگلستان با اعتبار شش ماهه، یک ساله، دو ساله، پنج ساله و حتی در بعضی از شرایط با مدت اعتبار ده ساله نیز وجود دارد.

 

انواع ویزا توریستی انگلستان

 

همان طور که گفته شد افراد مختلف با هدف های مختلف اقدام به اخذ ویزا توریستی انگلستان می کنند. بعضی از افراد برای گشت و گذار، گروهی برای دیدار با خانواده و افرادی هم برای مقاصد تجاری می خواهند راهی انگلستان شوند. با این حساب، می توان گفت که ویزا توریستی انگلستان سه نوع دارد که در ادامه بیشتر شما را با شرایط اخذ ویزا توریستی انگلستان با هر کدام از این اهداف آشنا می کنیم.

 

شرایط اخذ ویزا توریستی انگلستان با هدف تفریح و گشت و گذار

 

اگر شما هم می خواهید برای تفریح راهی انگلستان شوید و به این منظور می خواهید ویزا توریستی انگلستان خود را دریافت کنید، باید به شما بگوییم که برای دریافت چنین ویزایی، باید تاریخچه سفر مناسبی داشته باشید. بدین معنی که شما باید قبل از اینکه نسبت به اخذ ویزا توریستی انگلستان اقدام کنید، چند سفر خارجی معتبر رفته باشید. لازم به ذکر است که داشتن ویزاهایی مثل ویزا آمریکا، ویزا شینگن، ویزا کانادا، ویزا ژاپن و ویزا استرالیا در روند گرفتن ویزا توریستی انگلستان موثر است. یعنی اگر شما در گذشته یکی از این ویزاها را گرفته باشید، روند اخذ ویزا توریستی انگلستان برایتان ساده تر خواهد بود. از این گذشته شما باید بتوانید تمکن مالی خود را برای سفر توریستی به انگلستان به مامور سفارت ثابت کنید تا بتوانید ویزا توریستی انگلستان را دریافت کنید.

 

 

شرایط اخذ ویزا توریستی انگلستان با هدف دیدار با خانواده

 

برای اینکه شما بتوانید این نوع از ویزا توریستی انگلستان را دریافت کنید، باید یک دعوتنامه معتبر از خانواده خود داشته باشید. در واقع شما باید از خانواده خود در انگلستان درخواست کنید که این دعوتنامه را برای شما تهیه کنند و بعد اقدام به اخذ ویزا توریستی انگلستان کنید تا مراحل کار اخذ ویزا توریستی انگلستان برایتان ساده تر شود.

 

شرایط اخذ ویزا توریستی انگلستان با هدف تجاری

 

اگر شما قرار است که در یک همایش خاص در انگلستان شرکت کنید و به این منظور است که می خواهید نسبت به اخذ ویزا توریستی انگلستان اقدام کنید، باید به شما بگوییم که اخذ ویزا توریستی انگلستان با این روش هم نیاز به دعوتنامه دارد. در واقع شما باید یک دعوتنامه از یک شرکت معتبر در انگلستان داشته باشید و با استفاده از آن نسبت به اخذ ویزا توریستی انگلستان با هدف تجاری اقدام کنید.

 

درباره ویزا تضمینی توریستی انگلستان

 

این مساله را خیلی شفاف خدمتتان عرض می کنیم که هیچ تضمینی برای اخذ ویزا توریستی انگلستان وجود ندارد و این آفیسر است که در نهایت تصمیم می گیرد به شما ویزا توریستی انگلستان را اعطا کند یا خیر. در واقع باید به شما بگوییم که کسی نمی تواند این تضمین را به شما بدهد که حتما برای شما ویزا توریستی انگلستان را اخذ می کند.

 

دلایل ریجکتی ویزا توریستی انگلستان

 

همان طور که گفته شد این آفیسر است که در نهایتا تصمیم می گیرد شما می توانید مجوز ورود به خاک انگلستان را داشته باشید یا نه و او است که نهایتا به شما ویزا توریستی انگلستان را اعطا می کند و یا اینکه درخواست شما را برای اخذ ویزا توریستی انگلستان ریجکت می کند. دلایل ریجکتی ویزا توریستی انگلستان بسیار متنوع هستند. برای مثال ممکن است که شما نتوانید تمکن مالی خود را برای سفر توریستی به انگلستان ثابت کنید و گردش حساب خوبی نداشته باشید یا اینکه ممکن است که مراحل اخذ ویزا توریستی انگلستان را به اشتباه طی کرده باشید و نوع مناسبی از ویزا توریستی انگلستان را برای خودتان انتخاب نکرده باشید. از این گذشته، ممکن است که تاریخچه سفر تکمیلی نداشته باشید و آفیسر نتواند این اطمینان را از شما کسب کند که بعد از سفر به انگلستان به کشور خودتان باز خواهید گشت. از طرفی، اگر شما در گذشته ریجکتی از کشورهای دیگر را هم داشته باشید، کار اخذ ویزا توریستی انگلستان برایتان سخت می شود و ممکن است که در این صورت، درخواست اخذ ویزا توریستی انگلستان هم برایتان ریجکت شود!

 

۰۵ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران