۰۲۱۷۴۶۳۴
هر آنچه باید درباره نمایشگاه گوانجو بدانید

هر آنچه باید درباره نمایشگاه گوانجو بدانید

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هر آنچه باید درباره نمایشگاه گوانجو بدانید

 

احتمالا نام نمایشگاه کانتون یا نمایشگاه گوانجو به گوشتان خورده باشد. نمایشگاهی که به عنوان بزرگترین نمایشگاه تجارت در جهان شناخته می شود و هر کسی می تواند با شرکت در آن، بیزینس خود را از این رو به آن رو کند! با زیما سفر همراه باشید تا هر آنچه باید درباره نمایشگاه گوانجو و تور نمایشگاهی گوانجو بدانید را به شما بگوییم.

 

 

نمایشگاه گوانجو چیست؟

 

نمایشگاه گوانجو یا همان نمایشگاه کانتون، بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان است. در این نمایشگاه تولیدکنندگان چینی محصولاتشان را به معرض نمایش می گذارند و به همین دلیل هم صاحبان کسب و کار و فروشنده ها از سراسر جهان به چین سفر می کنند تا این محصولات را از نزدیک ببینند و روابط تجاربی خود را شکل دهند. این نمایشگاه از اواخر دهه 1950 میلادی برگزار می شود و امروزه به قدری طرفدار پیدا کرده است که دو بار در طول سال (در فصل بهار و پاییز) برگزار می شود. این نمایشگاه در طول سه هفته و در سه فاز مختلف برگزار می شود و هر فاز آن مربوط به یک سری محصولات خاص است.

 

 

نمایشگاه گوانجو 2020 در چه تاریخی برگزار می شود؟

 

نمایشگاه گوانجو 2020 در تاریخ 27/01/1399 تا 13/03/1399 در 3 فاز مختلف برپا می شود. شما می توانید با توجه به زمینه کاری خود، یکی از این فازها و یا در واقع یکی از هفته های برگزاری نمایشگاه گوانگجو 2020 را انتخاب کنید و با تور  نمایشگاه گوانجو  راهی کشور چین شوید.

 

 

نمایشگاه گوانجو چه فازهایی دارد؟

 

قبل از اینکه تصمیم خود را برای رزرو تور نمایشگاه گوانجو نهایی کنید، باید تصمیم خود را بگیرید که می خواهید از کدام فاز نمایشگاه گوانجو دیدن کنید و برنامه های کدام هفته از نمایشگاه گوانجو برای شما مناسب است. لازم به ذکر است که هر کدام از فازهای سه گانه نمایشگاه گوانجو در روز دوشنبه شروع می شوند و در روز جمعه به پایان می رسند. شما می توانید برنامه سفر به گوانجو و شرکت در نمایشگاه گوانجو را به گونه ای ترتیب دهید که مثلا سه شنبه شب به گوانجو برسید و یک هفته هم در گوانجو اقامت کنید تا بتوانید از نمایشگاه گوانجو در دو فاز مختلف دیدن کنید و نصف زمان اقامتتان در گوانجو را به بازدید از یک فاز از نمایشگاه گوانجو و نصف دیگر را به بازدید از فاز دوم اختصاص دهید.

 

 

چگونه می توان بلیط نمایشگاه گوانجو را رزرو کرد؟

 

شما می توانید به صورت آنلاین و در وب سایت مخصوص نمایشگاه گوانجو، به صورت رایگان خودتان را ثبت نام کنید و بلیط نمایشگاه گوانجو را تهیه کنید. البته این را هم بگوییم که پروسه ثبت نام در نمایشگاه گوانجو آنقدرها هم ساده نیست و شاید چند ساعتی از شما زمان ببرد تا بتوانید پروسه ثبت نام در وب سایت نمایشگاه کانتون را انجام دهید و متوجه شوید که دقیقا چه کاری باید در این وب سایت انجام دهید. شما باید یک عکس پاسپورتی از خودتان را در این وب سایت آپلود کنید و بعد چند هفته ای منتظر بمانید تا ثبت نام شما تایید شود. همچنین می توانید تور نمایشگاه گوانجو را از طریق آژانس های مسافرتی رزرو کنید و بدین شکل از نمایشگاه گوانجو دیدن کنید.

 

 

برای شرکت در نمایشگاه گوانجو، بهتر است که در چه هتلی اقامت کنیم؟

 

به شما توصیه می کنیم که یک هتل در نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه گوانجو برای خودتان رزرو کنید. چراکه مطمئنا شما هم از پیاده روی های طولانی در نمایشگاه گوانجو خسته خواهید شد و بعد از تمام شدن یک روز، دلتان خواهد خواست که زود به هتل برسید و قدری استراحت کنید. به همین دلیل بهتر است که هتلی در نزدیکی محل برگزاری نمایشگاه گوانجو رزرو کنید و اگر هم نتوانستید، حداقل هتلی را برای خود رزرو کنید که به ایستگاه مترو نزدیک باشد و شما بتوانید با استفاده از مترو به راحتی بین نمایشگاه گوانجو و هتلتان تردد کنید.

 

در فاز اول نمایشگاه گوانجو چه محصولاتی به نمایش گذاشته می شود؟

 

همان طور که گفته شد نمایشگاه گوانجو در سه فاز مختلف برگزار می شود. فاز اول نمایشگاه گوانگجو مربوط به غرفه هایی با موضوعاتی مثل محصولات الکتریکی، کابینت و مصالح ساختمانی، ماشین آلات و تجهیزات، موتورسیکلت و قطعات یدکی، خودرو، کامپیوتر و صنایع روشنایی است.

 

 

در فاز دوم نمایشگاه گوانجو چه محصولاتی به نمایش گذاشته می شود؟

 

در فاز دوم که در واقع در هفته دوم نمایشگاه گوانگجو برپا می شود، انواع محصولات چینی اعم از صنایع دستی، محصولات آرایشی بهداشتی، اسباب بازی، لوازم خانگی، مبلمان، لوازم باغبانی، وسایل دکوری منزل به معرض نمایش عموم گذاشته می شود. فاز دوم نمایشگاه گوانجو کاملا حال و هوای متفاوتی با فاز اول آن دارد و اصولا بازدید از آن برای کسانی مناسب است که کسب و کاری مرتبط با هر یک موارد ذکر شده دارند.

 

در فاز سوم نمایشگاه گوانجو چه محصولاتی به نمایش گذاشته می شود؟

 

در فاز سوم نمایشگاه گوانجو محصولاتی مثل پوشاک، زیورآلات، کیف و کفش، منسوجات، تجهیزات ورزشی و تجهیزات پزشکی، لوازم التحریر و پرده و فرش به معرض نمایش عموم گذاشته می شود. این فاز از نمایشگاه گوانگجو در هفته سوم برپا می شود و اصولا بعد از آن نمایشگاه گوانگجو برچیده می شود.

 

۰۸ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران