۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها

بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها

 

آنتالیا یکی از آن شهرهایی است که برای سفرهای مجردی گزینه مناسبی است. با این حساب، به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال یک سفر مجردی و جذاب هستید و به دنبال عشق و حال در سفر خارجی هستید، به سفر به آنتالیا به شکل جدی تری فکر کنید. مخصوصا اگر بتوانید در یکی از هتل های مجردی آنتالیا اقامت کنید، تفریحات مجردیتان در تور آنتالیا بیشتر هم می شود و مسلما می توانید بیشتر در تور آنتالیا خوش بگذرانید. ما در ادامه به شما  بهترین هتل های آنتالیا برای مجردها  را معرفی می کنیم تا اگر شما هم قصد سفر مجردی به آنتالیا را دارید، بتوانید هتل بهتری را برای در تور آنتالیا انتخاب کنید.

 

هتل دلفین ایمپریال آنتالیا بهترین هتل مجردی در تور آنتالیا

(Delphin Imperial Antalya)

 

هتل دلفین ایمپریال آنتالیا در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است. این هتل 5 ستاره یک هتل بسیار بزرگ است که 650 اتاق مهمان دارد. این هتل از هر لحاظ برای سفر مجردی به آنتالیا مناسب است. چراکه این هتل انواع و اقسام امکانات تفریحی را برای تفریحات مجردی در آنتالیا در خود جای داده است. هتل دلفین ایمپریال آنتالیا در یک ساحل شخصی واقع شده است، 8 رستوران و 6 کافه دارد و 3 استخر روباز و سرپوشیده نیز دارد. در هتل دلفین ایمپریال آنتالیا یک پارک آبی هم تعبیه شده است که باب میل تفریحات مجردی در آنتالیا است. در این هتل یک کلاب نیز وجود دارد که در آن موزیک های هیجان انگیزی Play می شود. از این ها گذشته، یک زمین تنیس روباز نیز در هتل دلفین ایمپریال آنتالیا تعبیه شده است و با همه این اوصاف، می توان گفت که هتل دلفین ایمپریال آنتالیا یکی از بهترین هتل های مجردی آنتالیا است.

 

هتل دلفین ایمپریال آنتالیا

 

هتل تایتانیک مردان پالاس آنتالیا از بهترین هتل های مجردی در آنتالیا

(Titanic Mardan Palace Antalya)

 

این هتل 5 ستاره 543 اتاق مهمان دارد. این هتل نیز به عنوان یکی از بهترین هتل های مجردی آنتالیا شناخته می شود و هیچ کم و کاستی از نظر امکانات تفریحی ندارد. هتل تایتانیک مردان پالاس آنتالیا در یک ساحل شخصی واقع شده است و یک مرکز اسپای فول سرویس، 4 استخر شنای روباز و سرپوشیده و یک پارک آبی دارد. این هتل در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است و 10 رستوران و 2 کافه ساحلی نیز دارد.

 

هتل تایتانیک مردان پالاس آنتالیا

 

هتل سو اند آکوالند آنتالیا

(Hotel Su & Aqualand Antalya)

 

هتل سو اند آکوالند آنتالیا یک هتل 5 ستاره در منطقه کمر آنتالیا است. این هتل یک ساحل شخصی دارد و از نظر امکانات تفریحی نیز در صدر لیست بهترین هتل های مجردی آنتالیا است. امکان تجربه انواع تفریحات مجردی در آنتالیا از شنا در استخرهای روباز و سرپوشیده گرفته تا تفریح در پارک آبی، در هتل سو اند آکوالند آنتالیا وجود دارد. این هتل 5 رستوران و 3 کافه هم دارد و در مجموع 94 اتاق مهمان دارد.

 

هتل سو اند آکوالند آنتالیا

 

هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا

(Karmir Resort & Spa Antalya)

 

هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا یکی از آن هتل هایی است که برای سفر به صورت مجردی در آنتالیا مناسب است. این هتل 5 ستاره در منطقه کمر آنتالیا واقع شده است و یک ساحل شخصی، 2 استخر روباز و استخر سرپوشیده و یک مرکز اسپا دارد. از این گذشته، یک کلاب شبانه نیز در هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا نیز تعبیه شده است و محیط بسیار مفرحی دارد. معمولا مجردها از اقامت در هتل کارمیر ریزروت اند اسپا آنتالیا استقبال زیادی می کنند و به جرئت می توان گفت که این هتل یکی از بهترین هتل های آنتالیا در تور آنتالیا نوروز 99 برای جوانان است.

 

هتل کارمیر ریزورت اند اسپا آنتالیا

 

هتل رگنوم کاریا آنتالیا

(Regnum Carya Antalya)

 

هتل رنگنوم کاریا آنتالیا یک هتل 5 ستاره در منطقه بلک آنتالیا است. هتل رگنوم کاریا آنتالیا را به عنوان یکی از بهترین هتل های مجردی آنتالیا می شناسند. به این دلیل که در هتل رگنوم کاریا آنتالیا امکانات تفریحی زیادی برای عشق و حال مجردی در آنتالیا تعبیه شده است که از جمله آن ها می توان به 5 استخر روباز و استخر سرپوشیده، پارک آبی، 2 زمین تنیس روباز و 2 زمین تنیس سرپوشیده، ساحل شخصی و 7 رستوران و 3 کافه ساحلی اشاره کرد.

 

هتل رگنوم کاریا آنتالیا

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران

 • علی فاطمی

  04 آبان 1399 - 21:57

  پاسخ

  سلام این هتل ها که معرفی کردین برای خانم های مجرد هست یا آقایون؟

  پریا محسنی

  06 مرداد 1399 - 18:07

  پاسخ

  سلام در حال حاضر هتل مهمونی داره یا همه این خدمات به دلیل کرونا لغو شده