۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات مهیج آبی در تور کیش

تفریحات مهیج آبی در تور کیش

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

تفریحات مهیج آبی در تور کیش

 

جزیره کیش از نظر امکانات تفریحی، بهترین مقصد گردشگری کشورمان ایران است و این حقیقتی است که بر هیچ کسی پوشیده نیست. جزیره کیش سواحل بسیار زیبا و امکانات تفریحی بسیار گسترده و جذابی دارد و امکان تجربه انواع و اقسام تفریحات آبی در آن وجود دارد. ما در ادامه به شما بهترین  تفریحات آبی کیش  را معرفی می کنیم و به شما توصیه می کنیم که حتما چندتا از این تفریحات آبی را در جزیره کیش تجربه کنید و مطمئن باشید که از این کار خود هیچ وقت پشیمان نخواهید شد!

 

غواصی در کیش

 

غواصی یکی از جالب ترین تفریحات آبی کیش است. مطمئنا با غواصی در جزیره کیش، دید جدیدی به دریا و موجودات زیر دریایی پیدا می کنید و لحظات بسیار خاص و به یادماندنی را در  تور کیش  تجربه می کنید. خوشبختانه باید بگوییم که امکان غواصی در کیش در همه فصل های سال ممکن است و شما در هر زمانی می توانید از این تفریح آبی مهیج در کیش لذت ببرید.

 

 

شاتل سواری در کیش

 

یکی از مهیج ترین تفریحات آبی کیش، تفریحی به نام شاتل کیش است. شاتل به نوعی صندلی بادی گفته می شود که با طناب به یک قایق سرعتی بسته می شود و با سرعت به دنبال قایق کشیده می شود. همان طور که می توانید حدسش را بزنید، شاتل سواری هیجان بسیار زیادی دارد و شما برای تجربه آن نیاز به ماهیچه های قوی دارید. چراکه این شاتل ها با سرعت زیادی روی دریا کشیده می شوند و شما باید مدام مواظب باشید که داخل آب دریا نیفتید!

 

 

اسکوتر زیر دریایی در کیش

 

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که اهل شنا و غواصی نیستند، این همان تفریح آبی است که مطمئنا نظر شما را به خود جلب می کند. شما با کمک اسکوتر زیر دریایی می توانید به راحتی در زیر دریا گشت بزنید و بدون اینکه هیچ تلاش خاصی کنید، جهان شگفت انگیز زیر آب های کیش را از نزدیک ببینید.

 

 

بنانا سواری در کیش

 

بنانا یکی از جذاب ترین تفریحات آبی کیش است. این تفریح آبی شباهت زیادی به شاتل سواری دارد. با این تفاوت که تخته بادی آن شبیه به یک موز است و افراد باید پشت به هم روی این تخته بادی بنشینند. این بنانا هم درست مثل شاتل به قایق سرعتی وصل می شود و به سرعت روی آب کشیده می شود.

 

 

کیبل اسکی در کیش

 

شاید برایتان جالب باشد که بدانید ایران یکی از مشهورترین کشورهای جهان برای تجربه اسکی روی آب است. چراکه بزرگترین پیست اسکی روی آب خاورمیانه در جزیره کیش واقع شده است. با این حساب می توان گفت که کیبل اسکی که نوعی اسکی روی آب است، یکی از بهترین تفریحات آبی است که شما می توانید در تور کیش نوروز 99 تجربه اش کنید. خوشبختانه باید بگوییم که کیبل اسکی در کیش هیچ محدودیت سنی ندارد و کاملا تفریح ایمنی است.

 

 

پاراسل در کیش

 

با این تفریح آبی مهیج در کیش می توانید چتر سواری را در ایمن ترین شکل ممکن تجربه کنید. در پاراسل، چتر شما به یک قایق متصل می شود و شما با استفاده از آن می توانید حدودا 4 تا 5 متر را از سطح دریا فاصله بگیرید تا هم احساس معلق بودن در آسمان را تجربه کنید و هم اینکه چشم انداز زیبای جزیره کیش را از ارتفاعات ببینید.

 

 

جت اسکی در کیش

 

جت اسکی به عنوان یکی از جذاب ترین تفریحات آبی در کیش شناخته می شود. شما با جت اسکی می توانید سرعت و هیجان را روی موج های دریا تجربه کنید و شادترین لحظاتتان را در تور کیش سپری کنید. مطمئنا در حین جت اسکی سواری، صدای خنده های شما هم با صدای امواج دریا ترکیب می شود و تمام انرژی های منفی زندگیتان به دست فراموشی سپرده می شود! پس اگر به دنبال چنین حس و حالی هستید، بهتر است که این تفریح آبی را در کیش امتحان کنید و به هیچ عنوان فرصت تجربه آن را در تور ارزان کیش از دست ندهید.

 

 

تفریح در پارک آبی اوشن کیش

 

پارک آبی اوشن کیش یک پارک آبی روباز است که در واقع اولین پارک آبی روباز ایران است. پارک آبی اوشن کیش با تم یک داستان جذاب به نام "قلعه خورشید" ساخته شده است و سرسره های آبی و امکانات تفریحی بسیار جالبی را در خود جای داده است. این پارک آبی رستوران ها و کافه های متعددی هم دارد و یک مرکز خرید و یک مرکز اسپا نیز در آن تعبیه شده است.

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران