۰۲۱۷۴۶۳۴
دیدنی های سامویی تایلند

دیدنی های سامویی تایلند

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

جزیره سامویی مظهر آرامش و زیبایی است. این جزیره پر از جاذبه های گردشگری جورواجور است که بعضی از آن ها سرگرم کننده، بعضی از آن ها آموزش دهنده و بعضی از آن ها زیبا و دیدنی هستند.سامویی علاوه بر اینکه بهترین انتخاب برای ماه عسل است بهترین انتخاب برای خانواده هایی است که میخواهند تمام زیبایی های تایلند و تفریحاتش را تجربه کنند. با زیما سفر همراه باشید تا بهترین و جذاب ترین دیدنی های سامویی تایلند را به شما معرفی کنیم و مشهورترین جاذبه های گردشگری سامویی تایلند را به شما نشان دهیم.

 

 

مزرعه مارها در سامویی

 

مزرعه مارها یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری سامویی است. در این مزرعه، مارگیرها خطرناک ترین و کشنده ترین مارهای جهان را روی دستانشان می گیرند و آن ها را ناز و نوازش می کنند. در این مزرعه نمایش های جالبی با مارهای سمی مثل مار کبرا اجرا می شود که مسلما نفس شما هم با دیدنشان در سینه حبس می شود. در طول روز دو نمایش مهیج در مزرعه مارها سامویی اجرا می شود که یکی از آن ها در ساعت 11 صبح و دیگری در ساعت 2 بعد از ظهر به روی صحنه می روند. به هر حال به شما توصیه می کنیم که اگر اهل دیدن نمایش های مهیج هستید و می خواهید تجربه ای خاص در تور تایلند کسب کنید، حتما یکی از نمایش های مزرعه مارها سامویی را تماشا کنید. این مزرعه ای که از آن صحبت می کنیم، یک باغ وحش خزندگان نیز دارد که در آن انواع و اقسام خزندگان از مار گرفته تا کروکودیل نگهداری می شود و بازدید از آن در نوع خودش تجربه جالبی است.

 

 

آکواریوم و باغ وحش ببر سامویی

 

در تایلند حیوانات وحشی و عجیب و غریب زیادی زندگی می کنند و شما فقط در آکواریوم و باغ وحش ببر سامویی است که می توانید فرصت دیدن این چنین حیواناتی را داشته باشید. در آکواریوم سامویی می توانید گونه های زیادی از موجودات دریای را ببینید و از ماهی های نادر و رنگارنگ و زیبا دیدن کنید. در باغ وحش ببر سامویی نیز می توانید فیل های بامزه و ببرهای وحشی را از نزدیک ببینید و بیشتر با حیات وحش جالب تایلند در تور سامویی آشنا شوید. حتی می توانید یک نمایش جالب از ببرها را هم در باغ وحش ببر سامویی تماشا کنید و گذشته از این، می توانید با یکی از ببرها باغ وحش ببر سامویی عکس بگیرید، آن را در آغوش بگیرید و حتی سوار آن شوید! مطمئن باشید که تجربه دیدن یک ببر از فاصله خیلی نزدیک، تجربه ای است که در هیچ جای دیگری در دنیا به جز سامویی تایلند نصیبتان نمی شود.

 

 

 

مجسمه بزرگ بودا در سامویی

 

در سامویی یک ساحل بسیار زیبا وجود دارد که نام اصلیش، ساحل بنگرک است. در این ساحل یک مجسمه بزرگ از بودا به ارتفاع 12 متر ساخته شده است و به خاطر وجود همین مجسمه هم هست که به این ساحل، ساحل بودای بزرگ نیز می گویند. این مجسمه بزرگ بودا یکی از معروف ترین دیدنی های سامویی تایلند است و خیلی از توریستان در کنار آن عکس یادگاری می گیرند. ساخت این مجسمه بزرگ 2 سال به طول انجامیده است و به حق باید گفت که مجسمه زیبا و شگفت انگیزی هم هست. نکته جالبی که درباره این ساحل وجود دارد، این است که خیلی از فستیوال های بزرگ سامویی در همین ساحل برگزار می شوند و محبوبیت آن بین توریستان دوچندان می شود. توصیه ما به شما این است که در زمان غروب آفتاب به ساحل بنگرک بروید و حتما در این زمان، در کنار مجسمه بزرگ بودا سامویی عکس بگیرید تا عکس هایتان خاص تر و جذاب تر بشود.

 

 

آبشارهای سامویی

 

در ارتفاعات سامویی که در مرکز جزیره قرار گرفته است، آبشارهای زیبای متعددی وجود دارد. یکی از این آبشارهای زیبا، آبشاری به نام ناموانگ 1 است. این آبشار یکی از مشهورترین آبشارهای سامویی است و محل خوبی برای شنا هم دارد. در نزدیکی این آبشار، مسیرهای زیبایی وجود دارد که در طول آن ها فیل ها قدم می زنند و همین مساله باعث جذابیت هرچه بیشتر این آبشار در سامویی شده است. آبشار دیگری به نام آبشار ناموانگ 2 نیز در سامویی وجود دارد که حدوا 10 دقیقه با آبشار ناموانگ 1 فاصله دارد و در فاصله بین آن ها، رستوران ها و فروشگاه های متعددی ساخته شده است. به شما توصیه می کنیم که حتما این مسیر جذاب را طی کنید و حتما زمانی را به بازدید از هر دو آبشار سامویی اختصاص دهید.

 

 

باغ پروانه ها در سامویی

 

باغ پروانه های سامویی یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری سامویی است. باغ پروانه ها در سامویی یک پارک جذاب است که در آن گونه های مختلفی از پروانه ها زندگی می کنند که هر کدامشان رنگ و نقش متفاوتی دارند. در این پارک می توانید یک روز پیک نیکی به یادماندنی را همراه با خانواده خود در تور سامویی تایلند تجربه کنید و حتی در ساحل آن، سوار قایق های کف شیشه ای شوید و صخره های مرجانی سامویی را هم از نزدیک ببینید. گذشته از این، یک موزه نیز در مجموع باغ پروانه های سامویی وجود دارد که می توانید در آن با پروانه ها و حشرات نادر تایلند و دیگر کشورهای جهان آشنا شوید. با این حساب، باید بگوییم که اگر به دنبال کسب یک تجربه خاص در سامویی هستید، به هیچ عنوان نباید فرصت بازدید از باغ پروانه های سامویی را از دست بدهید.

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران