۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره خرید در تفلیس و باتومی در تور گرجستان

همه چیز درباره خرید در تفلیس و باتومی در تور گرجستان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره خرید در تفلیس و باتومی در تور گرجستان

 

در گرجستان اقلام زیادی برای خرید وجود دارد. اکثر توریستان در گرجستان به خرید لباس و کفش، اکسسوری لباس، ظرف و ظروف سنتی و وسایل دکوری علاقه نشان می دهند. گرجستان پر از خیابان های خرید، مراکز خرید و همین طور بازارهای سنتی است و با این حساب، می توانیم بگوییم که شما به دنبال خرید هر وسیله ای با هر قیمتی در تور گرجستان باشید، به هدفتان می رسید! با ما همراه باشید تا هر آنچه باید درباره خرید در  تور تفلیس و تور باتومی  بدانید را به شما بگوییم.

 

 

بهترین زمان خرید از تفلیس و باتومی در تور گرجستان

 

در ماه های ژانویه و فوریه (اواسط دی تا اواسط اسفند) مراکز خرید تفلیس و باتومی وارد تخفیف می شوند. در این زمان از سال، کالکشن های لباس پاییزی- زمستانی با تخفیف به فروش می رسد. از آن طرف، در ماه های ژوئن تا آگست (اواسط خرداد تا اواسط شهریور)، امکان خرید لباس های ارزان بهاره-تابستانه وجود دارد. حتی در یک سری از تعطیلات عمومی خاص هم، تخفیف های شگفت انگیزی به مشتری های مراکز خرید تفلیس و باتومی آفر داده می شود. معمولا تخفیف های مراکز خرید تفلیس و باتومی، تخفیف های پنجاه درصدی (50%) هستند و شما می توانید در این زمان های گفته شده در سال، اجناس مورد نظرتان را با نصف قیمت واقعی شان تهیه کنید.

 

 

ساعات کاری مراکز خرید تفلیس و باتومی در تور گرجستان

 

بیشتر فروشگاه های تفلیس و باتومی ساعت 9 صبح باز می شوند و ساعت 7 شب نیز تعطیل می شوند. این فروشگاه ها معمولا یک سره باز هستند و برای وقت ناهار تعطیل نمی شوند. البته یک سری از فروشگاه های تفلیس و باتومی تا ساعت 9 یا حتی 10 شب نیز باز هستند و ساعات کاری گسترده تری دارند. بازارهای تفلیس نیز معمولا از ساعت 6 صبح تا 2 ظهر باز هستند. نکته دیگری که باید درباره ساعات کاری فروشگاه های و مراکز خرید تفلیس و باتومی بگوییم، این است که فروشگاه های این دو شهر در تور گرجستان معمولا در روزهای آخر هفته نیز باز هستند، اما ممکن است که در روزهای آخر هفته (شنبه ها و یکشنبه ها) کمی زودتر تعطیل شوند.

 

 

بهترین مراکز خرید تفلیس در تور گرجستان

 

بهترین شهر گرجستان برای خرید، شهر تفلیس است. در تفلیس مراکز خرید و مجتمع های تجاری متعددی ساخته شده است که بزرگترین آن ها، مرکز خرید "ایست پوینت تفلیس" است. البته تفلیس مراکز خرید بزرگ دیگری هم دارد که از جمله آن ها می توان به مرکز خرید کارواسلا تفلیس و مرکز خرید تفلیس مال اشاره کرد. گذشته از این ها، در یک سری از مناطق خاص تفلیس نیز فروشگاه های زیادی وجود دارد که در واقع شعب برندهای خاص هستند. شما می توانید این فروشگاه ها را در حوالی میدان آزادی تفلیس، خیابان روستاولی و خیابان چاوچاوادزه پیدا کنید. نزدیک به میدان آزادی نیز یک بازار سنتی جالب وجود دارد که با نام بازار درای بریج تفلیس شناخته می شود. در این بازار، انواع و اقسام سوغاتی های دست ساز فروخته می شود. علاوه بر این، یک بازار هم در خیابان روستاولی برپا می شود که در آن سرامیک های سنتی و وسایل دکوری جالبی فروخته می شود.

 

 

بهترین مراکز خرید باتومی در تور گرجستان

 

بزرگترین مرکز خرید باتومی، مرکز خرید باتومی مال است. در باتومی مال تعداد زیادی بوتیک و فروشگاه وجود دارد و حتی یک باشگاه ورزشی و یک سالن بازی نیز در آن تعبیه شده است. علاوه بر مرکز خرید باتومی مال، یک مرکز خرید جذاب دیگر هم در باتومی وجود دارد که با نام مرکز خرید باتومی پلازا شناخته می شود و در آن هم بوتیک های بسیار محبوبی وجود دارد. مرکز خرید دیگری به نام مرکز خرید مترو سیتی فروم نیز در باتومی وجود دارد که در آن انواع و اقسام لباس ها، انواع وسایل ورزشی و انواع عطرها به فروش می رسد. گذشته از همه این ها، مرکز خرید بلک سی مال نیز یکی دیگر از مراکز خرید محبوب باتومی است که برای خرید لباس، کفش و وسایل الکترونیکی مناسب است و واقعا ارزش بازدید و خرید را دارد.

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران