۰۲۱۷۴۶۳۴
تفریحات رایگان پوکت

تفریحات رایگان پوکت

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

تفریحات رایگان پوکت

 

پوکت از آن مقاصد گردشگری است که طرفداران زیادی دارد و معمولا هم خانواده ها، هم زوج های جوان و هم مجردها از سفر به آن استقبال می کنند. در واقع پوکت بزرگترین جزیره تایلند است و به عنوان یکی از گران ترین مقاصد گردشگری تایلند نیز شناخته می شود. اما این بدین معنی نیست که شما نمی توانید ارزان به پوکت سفر کنید! درست است که پوکت جزیره ای است که یک سری از تفریحاتش گران هستند، اما در مقابل  تفریحات رایگان و ارزان متعددی هم در پوکت  وجود دارند که اگر با آن ها آشنایی داشته باشید، می توانید به چنین مقصد گردشگری گرانی، ارزان سفر کنید. در ادامه بهترین تفریحات رایگان پوکت را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید در هزینه های سفر به پوکت صرفه جویی کنید.

 

تفریح در سواحل شنی پوکت

 

یکی از دلایل اصلی محبوبیت پوکت بین توریستان، وجود سواحل زیبا و دیدنی در آن است. شما می توانید در سواحلی مثل کارون، سورین و کاتا حوله تان را پهن کنید و از آفتاب دلنشین پوکت استفاده کنید و حتی یک بات تایلند را هم خرج نکنید. حتی می توانید با یک هزینه خیلی کم، یک تخت آفتابگیری برای خودتان اجاره کنید و از یک روز تفریحی مقرون به صرفه در  تور پوکت  لذت ببرید.

 

 

تماشای چشم اندازهای زیبای پوکت

 

درست است که یک سری کافه و رستوران در پوکت ساخته شده اند که تراس های بسیار لوکسی دارند که به طبیعت زیبای پوکت چشم انداز دارند. اما این دلیل نمی شود که شما مجبور باشید برای دیدن چشم اندازهای زیبای پوکت حتما به چنین کافه ها و رستوران هایی مراجعه کنید و یک وعده غذای گران نیز میل کنید تا فرصت دیدن چشم اندازهای جالب پوکت نصیبتان شود. بلکه کافی است که به ارتفاعات منطقه کارون بروید، یک زاویه خوب را پیدا کنید و بدون خرج کردن کوچکترین هزینه ای، مشغول تماشای زیباترین چشم اندازهای پوکت شوید و یک عالمه هم عکس های یادگاری جذاب بگیرید.

 

 

بازدید از مجسمه بودای بزرگ پوکت

 

یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری پوکت، مجسمه ای به نام مجسمه بودای بزرگ است. خوشبختانه باید به شما بگوییم که شما می توانید به رایگان از این مجسمه زیبا و شگفت انگیز دیدن داشته باشید. در واقع شما تنها هزینه ای که باید برای بازدید از این مجسمه پرداخت کنید، مربوط به کرایه تاکسی یا اتوبوسی می شود که باید با آن خودتان را به محل این مجسمه در پوکت برسانید. مطمئن باشید که شما هم از بازدید از این مجسمه 45 متری و دیدن چشم اندازهای بی نظیر جزیره پوکت و اقیانوس از کنار آن خوشتان خواهد آمد و از خودتان بابت انتخاب این تفریح رایگان در پوکت ممنون خواهید شد.

 

 

بازدید از معبد وات چالونگ

 

معبد وات چالونگ بزرگترین معبد بودایی پوکت است و به عنوان یکی از مشهورترین اماکن دیدنی پوکت شناخته می شود. بازدید از این معبد زیبا نیز کاملا رایگان است و شما می توانید بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای، از بخش های مختلف آن و همین طور مجسمه زیبای آن دیدن کنید. ساختمان های این معبد بسیار زیبا و دیدنی هستند و شما می توانید عکس های یادگاری خوبی هم در کنار آن ها تهیه کنید. از این گذشته، اگر از معبد وات چالونگ دیدن کنید، می توانید بیشتر با سنت ها و آداب و رسوم مردم پوکت آشنا شوید و اطلاعات بیشتری درباره عقاید مردم پوکت پیدا کنید.

 

 

بازدید از معبد هوک گوان کونگ

 

این معبد جذاب که با رنگ های قرمز و طلایی دیزاین شده است، یک معبد چینی بسیار معروف در پوکت است. در این معبد، مجسمه ها و تزئینات بسیار جالبی وجود دارد که بعضی از آن ها ظاهر ترسناکی دارند! به شما توصیه می کنیم که زمان کافی را به بازدید از معبد هوک گوان کونگ اختصاص دهید و خوب از این تفریح رایگان در پوکت استفاده کنید.

 

 

بازدید از فانوس دریایی پوکت

 

یک فانوس دریایی بزرگ در نزدیکی سواحل پرومتپ کیپ وجود دارد که بازدید از آن کاملا رایگان است. توصیه ما به شما این است که حتما چند عکس یادگاری از بیرون این فانوس دریایی بگیرید و بعد وارد آن شوید و از قسمت های مختلف موزه آن بازدید کنید.

 

 

گشت و گذار در شهر قدیمی پوکت

 

در شهر قدیمی پوکت می توانید ساختمان هایی را ببینید که در معماری آن ها، اثراتی از معماری اروپایی، چینی و تایلندی به چشم می خورد. در حقیقت شهر قدیمی پوکت، هسته تاریخی پوکت است و منطقه جذابی برای گشت و گذار و عکاسی است. این منطقه پر از دیوارهایی است که با طرح ها و فرم های عجیب و غریب نقاشی شده اند و پر از کوچه پس کوچه هایی است که یکی از دیگری دیدنی تر هستند.

 

 

بازدید از فواره رقصان پوکت

 

هر روز در ساعت 1 ظهر و 3 ظهر و همین طور در ساعت 7 بعد از ظهر و 9 شب، فواره مرکز خرید جانگ سیلون روشن می شود. در این ساعت ها، این فواره موزیکال روشن می شود و توسط آن، یک نمایش جادویی با هماهنگی آب، نور و موزیک اجرا می شود. با این اوصاف، باید بگوییم تماشای نمایش این فواره موزیکال یکی از بهترین تفریحات رایگانی است که می توانید در تور پوکت داشته باشید.

 

 

گشت و گذار در بازارهای سنتی پوکت

 

بازارهای پوکت نیز مثل بازارهای دیگر شهرهای تایلند جذاب و دیدنی هستند. به شما توصیه می کنیم که حتما در بازارهای سنتی پوکت گشت بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید، از آن ها بازدید کنید و به هیچ عنوان فرصت گشت و گذار در آن ها را در تور پوکت از دست ندهید. چراکه این بازارهای محلی در پوکت حال و هوای بسیار جالبی دارند و از این گذشته، غذاهای ارزان خوشمزه ای هم در آن ها به فروش می رسد که ارزش امتحان کردن را دارند.

 

 

گشت و گذار در خیابان بنگلا پوکت

 

خیابان بنگلا یکی از جذاب ترین خیابان های پوکت است. این خیابان در طول شب، سرزنده تر از همیشه می شود و توریستان زیادی در طول شب به آن رجوع می کنند تا ساعاتی خوش و به یادماندنی را در تور پوکت تجربه کنند. در این خیابان، صدای موزیک از هر سو به گوش می رسد و انرژی در فضای آن موج می زند و به همین دلیل هم هست که به عنوان یکی از محبوب ترین خیابان های پوکت شناخته می شود. شما می توانید به رایگان در این خیابان سرزنده در پوکت گشت و گذار کنید و روز خود را به بهترین شکل ممکن پایان دهید.

 

۱۷ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران