۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین اپلیکیشن های سفر به تایلند

بهترین اپلیکیشن های سفر به تایلند

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

بهترین اپلیکیشن های سفر به تایلند

 

تایلند کشور زیبایی است که سفر به آن برای هر توریستی از هر جای جهان جذاب است. این کشور زیبا سواحل و جزایر بسیار زیبا و شهرهای بسیار جالب و دیدنی را در خود جای داده است و با همه این اوصاف، به یکی از توریستی ترین کشورهای جهان تبدیل شده است. اگر شما هم برنامه سفر به این کشور زیبا و دوست داشتنی را دارید و دوست دارید که بیشترین استفاده را از فرصت خود برای سفر به تایلند ببرید، این مطلب دقیقا برای شماست! چراکه ما در ادامه می خواهیم  بهترین اپلیکیشن های سفر به تایلند  را به شما معرفی کنیم تا راحت تر، بی دغدغه تر و با آرامش بیشتر، روزهای اقامت خود در تور تایلند را سپری کنید و از پیشرفت تکنولوژی در جهت بهبود شرایط سفر خود به تایلند استفاده کنید.

 

اپلیکیشن GoogleMaps (اپلیکیشن گوگل مپز)

 

به شما توصیه می کنیم که حتما قبل از هر کاری، اپلیکیشن گوگل مپز را در گوشی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید. خوبی این اپلیکیشن این است که شما می توانید با کمک آن نقشه یک منطقه خاص را دانلود کنید و وقتی که به اینترنت دسترسی ندارید، به صورت آفلاین از آن بهره ببرید و راه خود را در یک کشور غریبه پیدا کنید. از این گذشته، در این اپلیکیشن می توانید از وضعیت واقعی ترافیک خیابان های تایلند و همین طور اطلاعات به روز وسایل حمل و نقل عمومی تایلند مطلع شوید. با این حساب، می توان گفت که اپلیکیشن GoogleMaps یکی از بهترین اپلیکیشن های سفر به تایلند است.

 

 

اپلیکیشن Grab (اپلیکیشن گرب)

 

با کمک این اپلیکیشن رایگان برای سفر به تایلند، می توانید به صورت آنلاین تاکسی بگیرید و با این کار، هم در زمان و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. چراکه شما با استفاده از این اپلیکیشن، دیگر نیازی نیست که به دنبال تاکسی در تایلند بگردید و زمان خود را هدر دهید و از طرفی، دیگر نیازی نیست که کرایه های سنگین تاکسی های تایلند را متحمل شوید و می توانید با یک هزینه کمتر مسیرهای مورد نظرتان را در تور تایلند طی کنید. نکته جالبی که درباره این اپلیکیشن وجود دارد، این است که گزینه های دیگری مثل ارسال غذا، ارسال بسته، ارسال مواد غذایی و ... نیز به آن اضافه شده است و یک اپلیکیشن کاملا کاربردی برای سفر به تایلند است.

 

 

اپلیکیشن Line (اپلیکیشن لاین)

 

اپلیکیشن لاین محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان در تایلند است. همان طور که مردم دیگر جهان به اپلیکیشن هایی مثل واتس اپ و اسکایپ علاقه دارند، مردم تایلند طرفدار اپلیکیشن لاین هستند و بیشترشان هم این اپلیکیشن را در گوشی تلفن همراهشان دارند. با این حساب، اگر شما هم می خواهید که دوستان تایلندی در  تور تایلند  پیدا کنید و با آن ها به صورت اینترنتی در تماس باشید، بهتر است که این اپلیکیشن را برای سفر به تایلند در گوشی تلفن همراهتان نصب کنید.

 

 

اپلیکیشن ViaBus (اپلیکیشن ویاباس)

 

اگر برنامه تان این است که در تور تایلند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، بهتر است که این اپلیکیشن را برای سفر به تایلند در گوشی تلفن همراه خود داشته باشید. با کمک این اپلیکیشن می توانید از زمان بندی حرکت وسایل حمل و نقل عمومی مطلع شوید و مسیر خود را با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تایلند پیدا کنید. خوشبختانه باید بگوییم که این اپلیکیشن فقط محدود به اتوبوس ها نمی شود و برای وسایل حمل و نقل عمومی دیگر هم کاربرد دارد.

 

 

اپلکیشن XE Currency (اپلیکیشن ایکس ای کارنسی)

 

خرید در یک کشور غریبه با پولی که به آن آشنایی ندارید، ممکن است که تجربه سختی باشد. با داشتن این اپلیکیشن در گوشی تلفن همراه خود می توانید به راحتی هر لحظه بات تایلند را به ارز مورد نظرتان مثلا ریال ایران تبدیل کنید و ببینید که جنس مورد نظرتان واقعا به قیمتش می ارزد یا نه!

 

 

اپلیکیشن Google Translate (اپلیکیشن گوگل ترنسلیت)

 

یکی از مهمترین اپلیکیشن هایی که شما برای سفر به تایلند به آن نیاز دارید، یک اپلیکیشن ترجمه است. یکی از بهترین اپلیکیشن های ترجمه برای سفر به تایلند، اپلیکیشن گوگل ترنسلیت است. با کمک این اپلیکیشن می توانید به راحتی کلمه های مختلف تایلندی را به زبان فارسی ترجمه کنید و حتی تصاویر تابلوها و یا منوی رستوران ها را اسکن کنید و ترجمه آن ها را ببینید.

 

 

اپلیکیشن Thai By Nemo (اپلیکیشن تای بای نمو)

 

با کمک این اپلیکیشن می توانید چند کلمه ای را به زبان تایلندی یاد بگیرید. از آنجایی که تایلند کشوری است که بیشتر مردمانش با زبان تایلندی صحبت می کنند و خیلی هایشان حتی زبان انگلیسی را هم بلد نیستند، این اپلیکیشن می تواند یک اپلیکیشن کاربردی برای سفر به تایلند باشد. کافی است که این اپلیکیشن را در گوشی تلفن همراهتان دانلود کنید و خیلی ساده چند کلمه رایج و مهم را به زبان تایلندی یاد بگیرید و در تور تایلند از آن ها برای مکالمه خود با مردم تایلند استفاده کنید.

 

 

اپلیکیشن Uber Eats (اپلیکیشن اوبر ایتز)

 

تایلند از آن کشورهایی است که غذاهای خیلی خوشمزه ای دارند و با این حساب، به راحتی می توان گفت که یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید در تور تایلند داشته باشید، خوردن غذاهای جدید و متنوع است! با این اوصاف، داشتن اپلیکیشنی که با کمک آن بتوانید از بین رستوران های متنوع تایلند، برای خودتان غذا سفارش دهید و آن را درب هتلتان تحویل بگیرید، بسیار هوشمندانه است. شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن اوبر ایتز، به راحتی از بین رستوران های محلی، فست فودها و رستوران های دیگر تایلند، غذای مورد نظرتان را انتخاب کنید، آدرس خود را در این اپلیکیشن تایلپ کنید و به راحتی غذای خود را تحویل بگیرید.

 

 

اپلیکیشن BTS Sky Train (اپلیکیشن بی تی اس اسکای ترین)

 

بی تی اس اسکای ترین یک سیستم قطار شهری در تایلند است. در واقع قطارهای بی تی اس اسکای ترین، از مهمترین وسایل حمل و نقل عمومی بانکوک به حساب می آیند و در سرتاسر بانکوک ایستگاه دارند. با این اوصاف، به شما توصیه می کنیم که اگر قصد سفر به تایلند با تور بانکوک را دارید، حتما این اپلیکیشن را در گوشی تلفن همراهتان دانلود و نصب کنید تا بتوانید از سریع ترین سیستم حمل و نقل عمومی بانکوک بهره ببرید.  با کمک این اپلیکیشن می توانید متوجه شوید که باید چه مسیرهایی را برای رسیدن به مقصد مورد نظر خود طی کنید و به چه میزان زمان برای طی کردن آن مسیر با استفاده از قطارهای بی تی اس اسکای ترین نیاز دارید.

 

۱۹ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران