۰۲۱۷۴۶۳۴
توصیه هایی کاربردی برای سفر ارزان به گوا

توصیه هایی کاربردی برای سفر ارزان به گوا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

توصیه هایی کاربردی برای سفر ارزان به گوا

 

گوا به عنوان یک شهر ساحلی، یکی از جذاب ترین مقاصد توریستی هند است. خوشبختانه باید به شما بگوییم که گوا از آن شهرهایی است که شما می توانید با کمترین بودجه ممکن به آن سفر کنید و با صرف کمترین هزینه ممکن، خاطراتی ماندگار را در آن برای خودتان رقم بزنید. پس اگر به دنبال یک سفر ارزان ساحلی هستید، گوا همان جایی است که باید انتخابش کنید! با ما همراه باشید تا به شما یاد بدهیم که چگونه می توانید ارزان به گوا سفر کنید. در ادامه  توصیه هایی کاربردی برای سفر ارزان به گوا  به شما ارائه می کنیم که هر کدامشان می توانند باری از هزینه های سفر به گوا را برایتان بردارند! پس با ما همراه باشید!

 

 

تفریحات رایگان در گوا را امتحان کنید

 

در گوا تفریحات متعددی وجود دارد که خیلی هایشان کاملا رایگان هستند. از بهترین تفریحات رایگان گوا می توان به تفریح در ساحل کوالوسیم گوا (بهترین ساحل جنوب گوا)، تفریح در ساحل موبور (خلوت ترین ساحل گوا) و بازدید از کلیسای پانجیم اشاره کرد. احتمالا شما هم بارها و بارهای تصاویر کلیسای پانجیم را در فیلم های بالیوودی دیده باشید و در این صورت، مطمئنا شما هم مثل دیگر توریستان از دیدن این کلیسای سفید رنگ در مقابل دیدگانتان شگفت زده می شوید.

 

در رستوران های ساحلی گوا غذا بخورید

 

یک سری کلبه در کنار بیشتر سواحل گوا ساخته شده اند که در آن ها غذاهای ارزان و خوشمزه ای به فروش می رسد. به شما توصیه می کنیم که چه در جنوب گوا اقامت کردید و در چه در مناطق شمالی آن بودید، حتما غذای خود را در این رستوران های کلبه ای و ارزان در گوا میل کنید و تا حد ممکن از رفتن به رستوران های لوکس و توریستی در گوا خودداری کنید تا بتوانید سفر ارزانی به گوا داشته باشید.

 

 

یک دوچرخه یا موتورسیکلت برای خود در گوا اجاره کنید

 

در گوا حدود 1،700،000 نفر زندگی می کنند و این بدین معناست که تراکم جمعیتی گوا به نسبت دیگر شهرهای هند بسیار پایین است. با این اوصاف، می توانیم بگوییم که موتورسیکلت سواری و دوچرخه سواری در چنین جای خلوتی، تجربه جالبی است. خبر خوبی که در این مورد داریم، این است که هزینه اجاره دوچرخه و موتورسیکلت در گوا بسیار پایین است و شما می توانید به راحتی یکی از آن ها را برای خودتان در تور گوا اجاره کنید. با این کار، هم در هزینه های ترددتان در گوا صرفه جویی می شود و هم اینکه می توانید یک تفریح جالب را در  تور گوا  تجربه کنید.

 

سوغاتی خود را از جای ارزان در گوا تهیه کنید

 

به شما توصیه می کنیم که برای اینکه بتوانید یک سفر ارزان به گوا داشته باشید، سوغاتی های ارزانی از گوا تهیه کنید و دور مراکز خرید گوا را برای خرید خط بکشید! شما می توانید سوغاتی های ارزان خود را از بازارهای کاندولیم و آنجونا تهیه کنید. این دو بازار از بهترین بازارهای سنتی گوا هستند و هر دو در کنار ساحل برپا می شوند. در این بازارها سوغاتی های بامزه ای مثل مگنت های یخچالی و کارت پستال های جالب به فروش می رسد. البته این را هم بگوییم که بازار آنجونا فقط چهارشنبه ها باز است و اگر شما قصد خرید از آن را داشته باشید، باید حواستان باشد و روز چهارشنبه را برای خرید از آن از دست ندهید.

 

 

در گوا یک قمقمه آب همراهتان داشته باشید

 

قیمت بطری آب معدنی در گوا بالا است. با این حساب، بهتر است که یک قمقمه آب همراتان داشته باشید و آن را مرتب پر کنید تا مجبور نشوید که هر بار یک بطری آب معدنی برای خودتان تهیه کنید. با به کارگیری همین توصیه ساده می توانید قدمی موثر در کاهش هزینه های سفر به گوا بردارید و ارزان به گوا سفر کنید.

 

 

مسیرهای کوتاه در گوا را قدم بزنید

 

گوا شهر بسیار زیبایی است که جاذبه های گردشگری متعددی را در خود جای داده است که شما باید آن ها را یک به یک در تور گوا کشف کنید. به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن در این شهر زیبا قدم بزنید و فرصت کشف جاهای دیدنی گوا را از دست ندهید. خیلی از سواحل گوا کمتر از 1 تا 1.5 کیلومتر با هم فاصله دارند و شما به راحتی می توانید مسیرهای بین آن ها را با پای پیاده طی کنید. پس یادتان باشد که در گوا مجبور نیستید که برای طی کردن هر مسیری به گرفتن تاکسی متوسل شوید و خیلی وقت ها، می توانید بدون هزینه و با پای پیاده بین جاذبه های گردشگری گوا تردد کنید. مطمئن باشید که با به کارگیری این راهکار نیز می توانید سفر ارزانی به مقصد گوا داشته باشید.

 

۱۹ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران