۰۲۱۷۴۶۳۴
معرفی بهترین جزیره های مالدیو برای اقامت

معرفی بهترین جزیره های مالدیو برای اقامت

معرفی بهترین جزیره های مالدیو برای اقامت

 

در کدام جزیره مالدیو اقامت کنیم؟

 

مالدیو یکی از زیباترین کشورهای دنیاست و این حقیقتی است که نمی توان منکر آن شد! چراکه مالدیو کشوری است که بیش از 1000 جزیره را در خود جای داده است که البته حدود 200 تای آن ها مسکونی هستند و حدودا 88 تای آن ها به جزیره های توریستی و گردشگری تبدیل شده اند. به همین خاطر هم هست که هر کسی که می خواهد با  تور مالدیو  راهی این کشور جذاب شود، به اولین سوالی که بر می خورد این است که باید در کدام جزیره مالدیو اقامت کنیم؟! ما برای اینکه این سوال را به بهترین شکل ممکن به شما پاسخ دهیم،  بهترین جزیره های مالدیو  را برایتان انتخاب کرده ایم و دقیقا مشخص کرده ایم که اقامت در هر کدام از آن ها برای چه گروهی از توریستان مناسب است؟ در ادامه به شما می گوییم که بهترین جزیره های مالدیو برای اقامت زوج های جوان، خانواده ها و کسانی که به دنبال سفر ارزان به مالدیو هستند، کدام جزیره ها هستند!

 

 

بهترین جزیره مالدیو برای زوج های جوان و سفرهای ماه عسل: جزیره ام بودهو فینولهو

 

اگر قرار است که به عنوان یک سفر رومانتیک به مالدیو سفر کنید، بهتر است که یکی از عاشقانه ترین جزایر مالدیو را برای اقامت خود انتخاب کنید. با این حساب، اقامت در هتل تاج اگزوتیکا ریزورت اند اسپا که در جزیره زیبای ام بودهو فینولهو واقع شده است، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. این هتل به قدری رومانتیک است که شما در آن زمان و مکان را فراموش می کنید و با همسرتان غرق آرامش می شوید. در این هتل می توانید در ساحل شخصیتان استراحت کنید، یک ماساژ حرفه ای بگیرید و از استخر هتل برای ریلکس کردن در زمان غروب آفتاب استفاده کنید. این هتل رستوران های متعددی هم دارد که چشم انداز بسیار رومانتیک و جالبی به اقیانوس دارند. با این حساب، می توان گفت که اقامت در این هتل چه برای زوج های جوان و چه برای زوج هایی که 50 سال از زندگیشان می گذرد، جالب و رویایی است.

 

 

بهترین جزیره مالدیو برای غواصان و کسانی که به موجودات دریای علاقه دارند: جزیره راسدهو

 

اگر دوست دارید که در تور مالدیو یک غواصی به یادماندنی را تجربه کنید، بهتر است که در جزیره ای نزدیک به صخره های مرجانی اقامت داشته باشید. به شما توصیه می کنیم که در این صورت، اقامت در هتل کوراماتی مالدیو ریزورت را برای اقامت خود انتخاب کنید. این هتل دسترسی بسیار مناسبی به بیش از 20 مکان غواصی دارد که در آن ها می توانید انواع و اقسام موجودات دریایی زیبا و نادر را از نزدیک ببینید. در این جزیره یک تیم غواصی حرفه ای وجود دارد که می توانند به مبتدیان کمک کنند تا غواصی را یاد بگیرند و برای اولین بار این ورزش نفس گیر را تجربه کنند.

 

 

بهترین جزیره مالدیو برای اقامت خانواده ها: جزیره های حوزه لامو (آبسنگ لامو)

 

اگر قرار است که در یک گروه خانوادگی و با حضور کودکان خردسال به مالدیو سفر کنید، بهتر است که اقامت در  یکی از 22 جزیره آبسنگ لامو را در مالدیو برای اقامت خود انتخاب کنید. در این جزایر اقامتگاه هایی وجود دارد که برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب هستند. مثلا در هتل سیکس سنسس لامو ریزورت مالدیو، یک سری ویلاهای خانوادگی ساحلی تعبیه شده است که هر کدامشان یک استخر شخصی دارند و دسترسی شخصی هم به ساحل دارند. همه ویلاهای این هتل برای اقامت 2 بزرگسال و 2 کودک زیر 12 سال دیزاین شده اند. در این هتل، قیمت غذا برای کودکان 6 تا 11 سال با 50% تخفیف محاسبه می شود و غذای کودکان زیر 5 سال نیز در آن کاملا رایگان است. در این هتل یک کلاب مخصوص کودکان نیز تعبیه شده است که در آن امکان بازی برای کودکان مهیا شده است. از این گذشته، امکان نگهداری از کودکان نیز در این هتل در یکی از جزیره های آبسنگ لامو مهیا شده است تا والدین بتوانند اقامت دلنشین تری را در این جزیره در مالدیو سپری کنند.

 

 

بهترین جزیره مالدیو برای سفر ارزان به مالدیو: جزیره مافوشی

 

اگر می خواهید بدون اینکه از نظر مالی خیلی تحت فشار قرار بگیرید، به مالدیو سفر کنید و به اصطلاح سفر ارزانی به مالدیو داشته باشید، بهتر است که در یکی از جزایر مسکونی مالدیو اقامت داشته باشید. جزیره مافوشی یکی از این جزایر مسکونی است که در آن هتل های متنوعی ساخته شده است. شما می توانید در یکی از مهمانخانه های این جزیره اقامت کنید و به ارزان ترین شکل ممکن به مالدیو سفر کنید. در این جزیره می توانید افراد بومی مالدیو را از نزدیک ببینید و علاوه بر آن، بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های گزاف اقامت در هتل های لوکس مالدیو شوید، از زیبایی بی اندازه مالدیو استفاده کنید.

 

 

بهترین جزیره مالدیو برای اقامت کسانی که عاشق اقیانوس هستند: جزیره میلایدهو

 

شما در هر جزیره ای در مالدیو که اقامت کنید، مطمئنا می توانید از چشم اندازهای جالب اقیانوس استفاده کنید. اما نکته ای که وجود دارد، این است که چشم انداز هتل جزیره میلایدهو با چشم انداز دیگر هتل های مالدیو زمین تا آسمان فرق دارد. چراکه در این هتل، ویلاهای ساحلی بسیار جالبی وجود دارد که بعضی از آن ها روی آب واقع شده اند. حمام های این ویلاها وان هایی دارند که به اقیانوس چشم انداز دارد. علاوه بر این، در این هتل یک سری استخرهای تعبیه شده است که طراحی آن ها به گونه ای است که با شنا در آن ها احساس می کنید که در حال شنا در اقیانوس هستید و چشمتان به خطا، آب استخر را جزئی از آب اقیانوس می بیند. حتی یک رستوران نیز در این هتل ساخته شده است که درست داخل یک قایق واقع شده است و خوردن غذا در آن یکی از ناب ترین تجربه هایی است که می توانید در تور مالدیو نوروز 99 کسب کنید.

 

۲۰ بهمن ۱۳۹۸