۰۲۱۷۴۶۳۴
نکات کاربردی برای سفر ارزان به عمان

نکات کاربردی برای سفر ارزان به عمان

نکات کاربردی برای سفر ارزان به عمان

 

ما عقیده داریم که شما به هر کشوری می توانید ارزان سفر کنید! البته به شرطی که راه و چاه ارزان سفر کردن را بلد باشید و بدانید که به چه شکلی می توانید هزینه های سفر خود به عمان را کاهش دهید. ما در ادامه به شما یاد می دهیم که  چگونه می توانید به عمان سفر ارزانی داشته باشید  و چگونه می توانید در کاهش هزینه های سفر به عمان قدم های موثر بردارید. با ما همراه باشید!

 

 

با تور ارزان راهی عمان شوید

 

در طول سال تورهای مختلفی به مقصد عمان برگزار می شوند که بعضی از آن ها لوکس و بعضی دیگر ارزان قیمت و مقرون به صرفه هستند. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال سفر ارزان به عمان هستید، دست از رویاپردازی خود برای اقامت در هتل های 5 ستاره عمان بردارید و به یک تور ارزان تر قانع شوید. با تماس با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر می توانید بهترین  تور عمان  را با کمترین قیمت ممکن رزرو کنید و اولین گام بلند و موثر را در کاهش هزینه های سفر به عمان بردارید.

 

در عمان یک ماشین برای خود اجاره کنید

 

به صرفه ترین راه برای تردد در عمان و دیدن جاذبه های گردشگری عمان، اجاره ماشین است. نکته ای که درباره اجاره ماشین در عمان وجود دارد، این است که این مساله در عمان بین توریستان بسیار باب شده است و به همین دلیل هم قیمت ها اجاره ماشین در عمان رقابتی شده اند. با این حساب، می توانیم بگوییم که اگر خوب در عمان بگردید، می توانید یک ماشین خوب با یک قیمت منصفانه را برای خود اجاره کنید و بدین شکل به راحتی از جاذبه های توریستی اطراف شهرهای عمان نیز دیدن کنید.

 

 

در یک هتل ارزان در عمان اقامت کنید

 

مشخص است که اگر شما یک هتل ارزان در عمان را برای اقامت انتخاب کنید، در مجموع هزینه های سفرتان به عمان کاهش پیدا می کند. به شما توصیه می کنیم که منطقه ای را در عمان برای اقامت خود انتخاب کنید که باب میلتان باشد. مثلا اگر اهل بازدید از اماکن تاریخی هستید، بهتر است که هتل خود را در نزدیکی منطقه سنتی مسقط (منطقه مطرح) انتخاب کنید و بدین شکل بازدید خود از بیشتر اماکن تاریخی مسقط را ساده کنید. اگر هم اهل کافه گردی و رستوران گردی هستید و از گشت و گذار در مراکز خرید لوکس عمان خوشتان می آید، بهتر است که اقامت در مناطق مدرن تر مسقط را انتخاب کنید. در این صورت هم سفرتان به عمان دلنشین تر خواهد شد و هم هزینه های ترددتان در شهر کاهش پیدا خواهد کرد.

 

غذای ارزان در عمان میل کنید

 

به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن غذای خود را در تور عمان، در رستوران های محلی میل کنید و از رفتن به رستوران های توریستی خودداری کنید. چراکه در غیر این صورت مجبور می شوید که هم هزینه بالایی برای غذای خود بپردازید و هم اینکه غذای خیلی خوب و با کیفیتی نصیبتان نمی شود. به شما توصیه می کنیم که از مسئولین هتل خود بخواهید که بهترین و ارزان ترین رستوران های محلی عمان را به شما معرفی کنند تا شما بتوانید بدین شکل ارزان تر به عمان سفر کنید.

 

 

از تفریحات رایگان عمان غافل نمانید

 

همان طور که می دانید، عمان به خاطر طبیعت زیبایش مشهور شده است. در عمان هم سواحل بسیار زیبایی وجود دارد و هم وادی ها و طبیعت بسیار شگفت انگیزی دارد. به شما توصیه می کنیم که در تور عمان تا می توانید به دل طبیعت بزنید و با این کار از تفریحات رایگان عمان بهره ببرید. همچنین به شما توصیه می کنیم که از سواحل رایگان عمان دیدن کنید و این طور فکر نکنید که اگر تفریحی رایگان است، جذابیت ندارد!

 

تفریحات ارزان عمان را امتحان کنید

 

گذشته از تفریحات رایگانی که در عمان وجود دارد، یک سری تفریح ارزان نیز برای امتحان کردن در این کشور جذاب و دیدنی پیدا می شود. خوشبختانه باید به شما بگوییم که قیمت بلیط ورودی خیلی از جاذبه های گردشگری عمان مثل قلعه ها، کمتر از 20،000 تومان است و شما به راحتی می توانید با یک بودجه محدود از آن ها بازدید داشته باشید و در نهایت یک سفر ارزان به عمان را تجربه کنید.

 

۲۰ بهمن ۱۳۹۸