۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین هتل های پاتایا برای مجردها

بهترین هتل های پاتایا برای مجردها

بهترین هتل های پاتایا برای مجردها

 

اگر شما هم قرار است که به صورت مجردی و به همراه دوستانتان به پاتایا سفر کنید و دوست دارید که در یکی از بهترین هتل های پاتایا برای جوانان اقامت داشته باشید، به شما توصیه می کنیم که یکی از هتل های زیر را برای اقامت خود در  تور پاتایا  انتخاب کنید. در ادامه یک به یک  بهترین هتل های پاتایا برای مجردها  را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید بنا بر بودجه ای که دارید، یکی از آن ها را برای سفر خود به پاتایا انتخاب کنید. اقامت در هتل های مجردی پاتایا برای کسانی مناسب است که شب زنده دار هستند و دوست دارند که روز و شب را در پاتایا به تفریح سپری کنند. این هتل هایی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، نه تنها در نزدیکی مناطق جذاب پاتایا مثل خیابان واکینگ استریت پاتایا هستند، بلکه حال و هوای خودشان هم خوب است و برنامه های تفریحی خود هتل هم جذاب است. هتل های مجردی پاتایا که در ادامه در موردشان صحبت می کنیم، هم دسترسی خوبی به اماکن تفریحی پاتایا دارند و هم اینکه امکانات مناسبی مثل رستوران، مرکز اسپا و استخر شنا هم در خود جای داده اند تا مهمانان بتوانند بهترین اقامت ممکن را در تور پاتایا تجربه کنند.

 

هتل سیام ات سیام دیزاین پاتایا (Siam @ Siam design Pattaya)

 

هتل سیام ات سیام دیزاین پاتایا یک هتل 4 ستاره در پاتایا است و یکی از بهترین هتل های پاتایا برای سفر مجردی به حساب می آید و به دریا چشم انداز دارد. این هتل در شمال خلیج پاتایا واقع شده است و در یک طرفش ساحل و در طرف دیگری، چندین و چند مرکز خرید مثل مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا قرار گرفته اند. در نزدیکی هتل سیام ات سیام دیزاین پاتایا اماکن تفریحی متعددی وجود دارد. در اطراف این هتل مجردی در پاتایا انواع رستوران ها و کافه ها به چشم می خورد و دسترسی های خوبی هم دارد. در هتل سیام ات سیام دیزاین پاتایا 268 اتاق مهمان وجود دارد که همگی امکانات لوکسی دارند. در این هتل که برای اقامت مجردها در پاتایا مناسب است، امکاناتی مثل کافه و استخر روی بام نیز تعبیه شده است و همه چیز در آن برای تفریحات جذاب در پاتایا فراهم شده است.

 

 

هتل دوسیت دی 2 باراکودا پاتایا (DusitD2 Baraquda Pattaya)

 

هتل دوسیت دی تو باراکودا پاتایا یک هتل شیک 5 ستاره در پاتایا است که در مرکز شهر پاتایا قرار گرفته است. این هتل در نزدیکی ساحل و مراکز خرید واقع شده است و فاصله کمی هم با خیابان واکینگ استریت پاتایا دارد. این بدین معناست که اقامت در این هتل مجردی در پاتایا برای کسانی مناسب است که دوست دارند از بخش های مختلف پاتایا دیدن داشته باشند و بیشتر زمان اقامتشان در پاتایا را به تفریح سپری کنند. این هتل که 72 اتاق مهمان دارد، دارای امکاناتی مثل استخر هم هست و اتاق هایش بالکن شخصی نیز دارند.

 

 

هتل ال کی متروپل پاتایا (LK Metropole Pattaya)

 

این هتل 4 ستاره در خیابان سنترال رود پاتایا قرار گرفته است و درست در مرکز شهر بزرگ پاتایا و در نزدیکی ساحل قرار گرفته است. این هتل که برای سفرهای مجردی مناسب است، در فاصله یک ساعته از فرودگاه بین المللی پاتایا قرار گرفته است و انواع و اقسام امکانات رفاهی و تفریحی را در خود جای داده است. در هتل ال کی متروپل آنتالیا یک استخر روباز و یک باشگاه ورزشی تعبیه شده است و امکان تجربه انواع تفریحات مجردی در آن مهیا شده است.

 

 

هتل دیاموند بیچ پاتایا (Diamond Beach Hotel Pattaya)

 

این هتل 3 ستاره یک هتل ارزان و مجردی در پاتایا است. این هتل یک استخر سرپوشیده دارد و از نظر لوکیشن، یکی از بهترین هتل های پاتایا برای مجردها است. چراکه این هتل به اندازه 1 دقیقه پیاده روی با خیابان واکینگ استریت پاتایا فاصله دارد و اماکن تفریحی پاتایا در نزدیکی آن قرار گرفته اند.

 

 

هتل ویو پاتایا (Wave Hotel Pattaya)

 

هتل ویو پاتایا یک هتل 5 ستاره است که به زیبایی دیزاین شده است. مهمانانی که در هتل ویو پاتایا به عنوان یکی از لوکس ترین هتل های مجردی پاتایا اقامت می کنند، می توانند با پای پیاده به ساحل، مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا و مرکز خرید رویال گاردن پلازا پاتایا دسترسی پیدا کنند. این هتل لوکس در پاتایا لوکیشن بسیار خوبی دارد و در مجموع 21 اتاق مهمان دارد و هتل خلوت و آرامی به حساب می آید.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۸