۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین شهربازی ها و پارک های آبی بانکوک

بهترین شهربازی ها و پارک های آبی بانکوک

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

محال است که کسی به بانکوک سفر کند و بدون اینکه از شهربازی ها و پارک های آبی بانکوک دیدن کند، از این شهر جذاب و توریستی خارج شود. به شما هم توصیه می کنیم که در تور بانکوک تفریح در شهربازی ها و پارک های آبی بانکوک را جدی بگیرید و فرصت تفریح در آن ها را از دست ندهید. البته فقط بانکوک نیست که باید تک تک مکان های دیدنی آن را ببینید بلکه هر سه جزیره معروف تاییلند را باید از نزدیک ببینید. در ادامه بهترین شهربازی ها و پارک های آبی بانکوک را به شما معرفی می کنیم. 

 

شهربازی دریم ورلد بانکوک

 

شهربازی دریم ورلد بانکوک وسعتی به اندازه 25 هکتار دارد و بخش های مختلفی دارد که هر کدامشان نظر گروهی از توریستان تور تایلند را به خودشان جلب می کند.  شهربازی دریم ورلد بانکوک یکی از بهترین شهربازی های بانکوک است و همه نوع وسیله بازی در آن وجود دارد. حتی یک نمایش حیوانات جذاب نیز در آن اجرا می شود و انواع و اقسام برنامه های تفریحی در آن برای توریستان تدارک دیده می شود. علاوه بر این ها، یک پیست اسکیت روی یخ نیز در پارک دریم ورلد بانکوک تعبیه شده است تا از هر نظر شهربازی تکمیلی شود.

 

 

سیام پارک سیتی بانکوک

 

سیام پارک سیتی بانکوک یک شهربازی و پارک آبی جذاب در بانکوک است که به عنوان قدیمی ترین مجموعه پارک تفریح جنوب شرقی آسیا شناخته می شود. این پارک از دو بخش پارک آبی و شهربازی تشکیل شده است و به خاطر یکی از استخرهایی که دارد، رکورد گینس بزرگترین استخر شنای جهان را کسب کرده است. این پارک از آن مجموعه های تفریحی است که هر کسی با هر سن و سالی می تواند روز خوبی را در آن سپری کند و راضی و خشنود، از آن خارج شود!

 

 

پارک آبی فانتازیا بانکوک

 

پارک آبی فانتازیا لاگون بانکوک یکی از بهترین پارک های آبی بانکوک است.  این پارک آبی در مرکز شهر بانکوک قرار گرفته است و بخش های مختلفی برای تفریح کودکان و همین طور نوجوانان و بزرگسالان دارد. در این پارک آبی جذاب، استخرهای کم عمقی برای بازی کودکان تعبیه شده است و در آن به تفریح کودکان نیز توجه شده است. به شما توصیه می کنیم که اگر به صورت خانوادگی به بانکوک سفر کردید، حتما از پارک آبی فانتازیا در تور تایلند دیدن کنید و بدین شکل یک روز خانوادگی و به یادماندنی را در تور بانکوک تجربه کنید.

 

 

پارک آبی پورورو بانکوک

 

پارک آبی پورور بانکوک یک پارک آبی 10،000 متر مربعی است که روی بام مرکز خرید سنترال پلازا بانکوک قرار گرفته است و انواع استخرهای شنا، سرسره های آبی و وسایل بازی دیگر را در خود جای داده است. در این پارک آبی، یک سرسره 158 متری وجود دارد که معمولا نظر هر توریستی را به خودش جلب می کند. از این گذشته، چندین و چند استخر شنای کم عمق، جکوزی های متعدد و یک رودخانه نیز در آن تعبیه شده است تا خانواده ها هم بتوانند استفاده مناسبی از این پارک آبی جذاب در بانکوک داشته باشند.

 

 

پارک آبی لگولند بانکوک

 

پارک آبی لگولند بانکوک بر اساس تم لگو (وسایل خانه سازی کودکان) طراحی و ساخته شده است. این پارک 7 بخش تفریحی مختلف دارد که هر کدامشان برای بازی کودکان یک گروه سنی مناسب هستند. این پارک آبی یکی از جذاب ترین پارک های آبی بانکوک برای کودکان است و معمولا خانواده ها از تفریح در آن استقبال می کنند.

 

 

پارک آبی ژوراسیک بانکوک

 

پارک آبی ژوراسیک بانکوک به عنوان یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین پارک های آبی بانکوک شناخته می شود. این پارک آبی با تم دایناسوری دیزاین شده است و درست در مرکز شهر بانکوک قرار گرفته است. در این پارک آبی مجمسه های بادی از دایناسورها ساخته شده است که حرکت می کنند و صدا تولید می کنند! همین مساله باعث شده است که پارک آبی ژوراسیک بانکوک به یکی از محبوب ترین و مشهورترین پارک های آبی بانکوک برای تفریح خانوادگی تبدیل شود. از این گذشته، نکته مثبت دیگر درباره این پارک آبی در بانکوک این است که قیمت بلیط هایش مناسب و مقرون به صرفه است و با این حساب می توان گفت که تفریح در پارک آبی ژوراسیک بانکوک یکی از بهترین تفریحات ارزان تور بانکوک است.

 

۲۳ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران