۰۲۱۷۴۶۳۴
بهترین رستوران های ارزان آنتالیا کدام ها هستند؟

بهترین رستوران های ارزان آنتالیا کدام ها هستند؟

در آنتالیا قنادی ها، کافه ها و رستوران های متعددی وجود دارد که هر کدامشان در سرو یک غذای خاص و یا یک خوراکی خاص تبحر دارند! هر کدام از این رستوران ها و کافه ها به خاطر سرو یک غذا یا خوارکی خاص بهترین شده اند و با این حساب، بد نیست که شما در هر کدام از کافه ها و رستوران های آنتالیا همان غذای خاص یا همان خوراکی خوشمزه را سفارش دهید و بدین شکل استفاده بیشتری از دست پخت مثال زدنی سرآشپزان آنتالیا ببرید. در ادامه می توانید جامع ترین راهنمای شکم گردی آنتالیا را مطالعه کنید و آشنایی کاملی با  بهترین کافه ها و رستوران های آنتالیا داشته باشید تا در تور آنتالیا زمان را برای پیدا کردن رستوران خوب از دست ندهید. 

 

کافه هپی کالریز (بهترین شیرینی های آنتالیا)

 

کافه هپی کالریز به عنوان یکی از بهترین کافه قنادی های ترکیه شناخت می شود. این کافه دهه هاست که در آنتالیا محبوب است و در آن بهترین کیک های شکلاتی دنیا سرو می شود! به شما توصیه می کنیم که حتما برای یک بار هم که شده در تور آنتالیا به قنادی هپی کالریز بروید و علاوه بر کیک های شکلاتیش، باقلواهای ترکیه ای آن را هم امتحان کنید. در این کافه صبحانه های خوشمزه ای نیز سرو می شود و محیط رومانتیک و جالبی هم دارد. از این گذشته، یک سری میز و صندلی در محیط خارجی آن چیده شده اند که واقعا خوردن یک صبحانه یا یک شیرینی خوشمزه روی آن ها می چسبد!

رستوران باندلس باربیکیو (بهترین کباب های آنتالیا)

 

کباب های ترکیه خیلی معروف هستند و به همین دلیل هم در سرتاسر ترکیه از جمله آنتالیا، کباب فروشی های زیادی ساخته شده اند. یکی از بهترین رستوران های کبابی آنتالیا، رستورانی به نام باندلس باربیکیو است که در نزدیکی ساحل کنیالتی واقع شده است. به شما توصیه می کنیم که بارها و بارها در تور ارزان آنتالیا به این رستوران بروید و انواع کباب های منوی رستوران باندلس باربیکیو را سفارش دهید و مطمئن باشید که از انتخابتان هیچ وقت پشیمان نخواهید شد!

رستوران توفیک اوستا (بهترین بورک های آنتالیا)

 

احتمالا شما هم تا به حال نام بورک را شنیده باشید. بورک یک میان وعده معروف ترکیه ای است که با یک نوع خمیر درست می شود و داخل خمیر آن با محتویات مختلف پر می شود. رستوران یا در واقع اغذیه فروشی توفیک اوستا بهترین رستوران آنتالیا در سرو بورک های ترکیه ای است و توصیه ما به شما این است که فرصت چشیدن طعم متفاوت بورک های این اغذیه فروشی را در تور آنتالیا از دست ندهید. 

کافه عثمانلیس قهوه جیسی (بهترین قهوه های ترک آنتالیا)

 

قهوه ترک از مشهورترین قهوه های دنیاست. قهوه ترک همان قهوه ای است که رنگ روشنی دارد و مزه دانه های قهوه زیر زبان حس می شود و همه دنیا طعم آن را می شناسند. با این حساب، بهتر است که حتما برای یک بار هم که شده، یک فنجان قهوه ترک را در یکی از بهترین کافه های آنتالیا بچشید. این کافه ای که از آن صحبت می کنیم، به نام کافه عثمانلیس قهوه جیسی شناخته می شود و در منطقه بازارهای قدیمی آنتالیا واقع شده است. به شما توصیه می کنیم که نام این کافه را به خاطر بسپارید و حتما در تور آنتالیا، برای نوشیدن یک فنجان قهوه اصیل به آن مراجعه کنید.

 

 

رستوران 7 مهمت (بهترین غذاهای ترکیه ای)

 

رستوران 7 مهمت را همه به عنوان یکی از بهترین رستوران های آنتالیا می شناسند. چندین دهه است که این رستوران به عنوان یکی از برترین رستوران های آنتالیا شناخته می شود و حتی خواننده ها و سلبریتی های ترکیه نیز برای خوردن غذا به آن مراجعه می کنند. به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال خوردن بهترین غذاها در تور آنتالیا هستید، حتما به این رستوران مراجعه کنید. البته این را هم بگوییم که رنج قیمتی غذاهای این رستوران از دیگر رستوران ها بالاتر است، اما به هر حال یک رستوران لوکس است و تجربه غذا خوردن در آن متفاوت با هر رستوران دیگری است.

رستوران سیسجی رمضان (بهترین شوربا عدس آنتالیا)

 

یک رستوران به نام سیجی رمضان در بلوار ینر اولوشوی وجود دارد که هم غذاهایش بسیار خوشمزه هستند و هم قیمت غذاهایش بسیار پایین است. می توان گفت که این رستوران یکی از بهترین رستوران های ارزان آنتالیا است و در آن همه نوع غذای اصیل ترکیه ای و آنتالیایی مثل شوربازی عدس (مرجیمک چوربا) که یک نوع سوپ عدس ترکیه ای است، سور می شود. در این رستوران می توانید کوفته های خوشمزه و دوغ های بی نظیری را هم میل کنید و بدین شکل یک ناهار اصیل ترکیه ای را در تور آنتالیا نوش جان کنید!

چایخانه های پارک کارالی اوغلو آنتالیا (بهترین چای های آنتالیا)

 

پارک کارالی اوغلو یکی از مشهورترین پارک های آنتالیا است. در این پارک یک عالمه چایخانه وجود دارد که در آن ها بهترین و خوش طعم ترین چای های ترکیه ای سرو می شود. این چایخانه ها به دریا چشم انداز دارند و حال و هوایشان نیز بی نظیر است. به شما توصیه می کنیم که یک چای یا یک بستنی ترکیه ای خوشمزه را در این چایخانه ها میل کنید و مطمئن باشید که طعم آن ها را تا آخر عمر زیر زبانتان احساس خواهید کرد.

 

رستوران قاضیانتپ (بهترین پیش غذاهای آنتالیا)

 

در این رستوران می توانید بهترین پیش غذاها و بهترین میان وعده های ترکیه ای را میل کنید. در رستوران قاضیانتپ در خیابان کنیالتی آنتالیا می توانید بهترین پیش غذاهای آنتالیا و بهترین میان وعده های ترکیه ای را میل کنید. در منوی این رستوران، انواع و اقسام غذاهای میان وعده و غذاهای سبک به چشم می خورد و در واقع به خاطر سرو همین مدل غذاها هم هست که این رستوران در آنتالیا مشهور شده است. به شما توصیه می کنیم که اگر همراه با همسفرانتان گذرتان به رستوران قاضیانتپ افتاد، حتما چند غذای مختلف از منوی آن را سفارش دهید و حتما خوراکی های مختلف آن را به صورت شریکی امتحان کنید و اصلا به سفارش یک مدل غذا از آن اکتفا نکنید.

۲۴ بهمن ۱۳۹۸