۰۲۱۷۴۶۳۴
بدون نصب این اپلیکیشن ها به هند سفر نکنید!

بدون نصب این اپلیکیشن ها به هند سفر نکنید!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مسلما شما هم تعداد زیادی اپلیکیشن در گوشی تلفن همراه خودتان دارید که اتفاقا خیلی هم در زندگی روزمره به آن ها وابسته هستید. اما این دلیل نمی شود که این اپلیکیشن ها در حین سفر به هند نیز به کارتان بیایند! مثلا اپلیکیشن های تاکسی آنلاینی که هم اکنون در گوشی تلفن همراه خود دارید، دیگر در جایی مثل هند کاربردی نیست و شما برای گرفتن تاکسی آنلاین در تور هند به یک اپلیکیشن دیگر نیاز دارید. با این حساب، بهتر است که حتما قبل از اینکه راهی سفر به هند شوید، یک سری اپلیکیشن مناسب برای سفر به هند در گوشی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید تا سفر به هند برایتان آسان تر و دلنشین تر شود و بتوانید از پیشرفت تکنولوژی به نفع بهبود وضعیت سفرهایتان استفاده کنید. ما در ادامه  کاربردی ترین اپلیکیشن های سفر به هند  را به شما معرفی می کنیم.

 

اپلیکیشن های Uber، Ola Cabs و Meru Cabs برای گرفتن تاکسی آنلاین در هند

 

اوبر (Uber) یک اپلیکیشن تاکسی آنلاین است که در کشورهای زیادی در دنیا از جمله کشور هند فعال است. اما مشکلی که در مورد آن وجود دارد، این است که همه شهرهای هند زیرمجموعه اپلیکیشن اوبر نیستند، اما به هر حال در شهرهای اصلی و بزرگ هند کاربردی است. علاوه بر اپلیکیشن اوبر، اپلیکیشن دیگری به نام اولا کبز (Ola Cabs) نیز در هند فعالیت دارد که آن هم اپلیکیشن تاکسی آنلاین است که با کمک آن هم می توانید تاکسی های معمولی بگیرید و هم می توانید تاکسی های سه چرخه که به آن ها اتوریکشا می گویند را از این اپلیکیشن سفارش دهید. یکی دیگر از اپلیکیشن های تاکسی آنلاین در هند، اپلیکیشنی به نام مرو کبز (Meru Cabs) است که علی رغم اپلیکیشن های اوبر و اولا کبز، تاکسی های یک شکل و سازمانی دارد. با کمک این اپلیکیشن می توانید هم برای ترددهای درون شهری و هم برای ترددهای برون شهری در هند، تاکسی بگیرید.

 

 

اپلیکیشن Justidal برای پیدا کردن اطلاعات بیزینس های مختلف در هند

 

اپلیکیشن جاستیدال (Justidal)، اپلیکیشنی است که در آن لیست تمامی اداره ها و دفاتر بیزینسی هند از مطب های دکتر گرفته تا رودخانه ها، اداره ها و ... درج شده است. شما با کمک این اپلیکیشن می توانید اطلاعات مربوط به بیزینس های مختلف را در هند مشاهده کنید و بدین شکل اگر کارتان در تور هند به جایی گیر افتاد، می توانید راحت تر مشکل خود را حل کنید.

 

 

اپلیکیشن Zomato برای پیدا کردن بهترین رستوران های هند

 

با کمک اپلیکیشن زومیتو (Zomato) می توانید لیست رستوران های هند را در کنار یکدیگر ببینید و حتی نظر مشتری های آن ها را نیز بررسی کنید تا بتوانید بهترین رستوران های هند را برای غذا خوردن پیدا کنید. کافی است که این اپلیکیشن را قبل از سفر به هند، در گوشی تلفن همراه خود دانلود و نصب کنید و هر روز قبل از اینکه رستورانی را در هند برای غذا خوردن انتخاب کنید، به آن سر بزنید تا از خوب بودن کیفیت غذاهای آن رستوران خاص در هند مطمئن شوید.

 

 

اپلیکیشن WeTravelSolo برای پیدا کردن همسفر در هند

 

اگر شما هم می خواهید که به تنهایی به هند سفر کنید، بهتر است که اپلیکیشن وی تراول سولو (WeTravelSolo) را قبل از سفر به هند بر روی گوشی تلفن همراهتان دانلود و نصب کنید. با کمک این اپلیکیشن می توانید همسفر پیدا کنید و با دیگر کسانی که مثل شما به تنهایی به هند سفر کرده اند، آشنا شوید. حتی می توانید در این اپلیکیشن پروفایل افراد مختلف را مشاهده کنید و ببینید که هر کسی به تنهایی قصد سفر به چه مقصد گردشگری را  دارد و اگر دلتان خواست، به آن فرد پیغام دهید و به او بگویید که همسفرش می شوید!

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران