۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره هزینه های سفر به هند و ارزان ترین زمان سفر به هند

همه چیز درباره هزینه های سفر به هند و ارزان ترین زمان سفر به هند

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هند کشوری پر از افسانه و رسم و رسوم های عجیب و غریب که هر توریستی را جذب خودش میکند اما برای هر کسی که می خواهد با تور هند سفر کند، با اولین سوالی که مواجه می شود، این است که هزینه های سفر به هند چقدر است؟ در این میان آن دسته از توریستانی که از نظر بودجه نیز محدودیت دارند، به دنبال جواب این سوال نیز می گردند که ارزان ترین زمان سفر به هند چه زمانی است؟ امروز می خواهیم به هر دو این سوال ها جواب دهیم! با زیما سفر همراه باشید!

 

 

هزینه یک هفته سفر به هند حدودا چقدر است؟

 

اگر به صورت میانگین هزینه یک هفته سفر به هند را در نظر بگیریم، می بینیم که یک سفر یک هفته ای به هند حدود 1،294 دلار برای یک نفر و حدود 2،281 دلار برای یک زوج هزینه دارد. هزینه اقامت در هتل های هند به ازای هر شب اقامت، بین 29 دلار تا 138 دلار به صورت نفری است. در واقع میانگین هزینه اقامت در هتل های هند حدود 51 دلار به ازای هر شب اقامت است. اگر هم بخواهید در هند یک خانه اجاره کنید، باید بین 60 دلار تا 370 دلار را بابت کرایه یک شب خانه در نظر بگیرید. گذشته از این، شما باید هزینه بلیط هواپیما به هند را هم در نظر بگیرید و به ازای هر نفر، حدود 24 دلار تا 49 دلار را به عنوان هزینه تردد و خورد و خوراک هر روز کنار بگذارید. البته راه آسان تر محاسبه هزینه های سفر به هند این است که شما یک  تور ارزان هند  برای خود رزرو کنید و دیگر نگران بخش بندی بودجه خود برای هزینه بلیط هواپیما و هزینه اقامت در هتل های هند نباشید. در واقع با رزرو یک تور ارزان مثلث طلایی هند، هزینه ها به صرفه تر از رزرو جداگانه بلیط هواپیما و هتل در هند برایتان تمام می شود.

 

 

ارزان ترین زمان سفر به هند چه زمانی است؟

 

اگر به دنبال سفر ارزان به هند هستید و می خواهید با کمترین هزینه ممکن به هند سفر کنید، بهتر است که یکی از زمان های زیر را برای سفر به هند انتخاب کنید:

8 ژانویه تا 1 آوریل (18 دی تا 13 فروردین)

7 می تا 20 می (19 اردیبهشت تا 31 اردیبهشت)

20 آگست تا 18 نوامبر (30 مرداد تا 28 آبان)

ذکر این نکته هم لازم است که سفر به هند در اواسط ماه سپتامبر تا اواخر ماه سپتامبر (اواخر شهریور تا اواسط مهر) ارزان تر از همه زمان هایی است که در بالا به آن ها اشاره شد.

 

 

کمترین هزینه ای که می توان با آن به هند سفر کرد، چقدر است؟

 

اگر شما بتوانید در سفر به هند بیشترین صرفه جویی را انجام دهید و تمامی نکات لازم برای سفر ارزان به هند را به کار بگیرید، می توانید با داشتن حداقل 107 دلار به ازای هر نفر و هر روز اقامت در هند به این کشور زیبا سفر کنید. البته همان طور که گفته شد، ممکن شدن این سفر ارزان به هند ملزم به این است که شما هم یک بلیط ارزان هواپیما به هند برای خود رزرو کنید و هم در ارزان ترین هتل های هند اقامت کنید و ریخت و پاش زیادی در تور هند نداشته باشید.

 

 

هزینه یک سفر لاکچری به هند چقدر است؟

 

برای جواب دادن به این سوال باید بگوییم که هیچ سقفی برای هزینه های سفر لاکچری به هند وجود ندارد. در واقع شما هرچقدر بیشتر در سفر به هند هزینه کنید، سفرتان به هند لاکچری تر و لوکس تر پیش خواهد رفت!

 

 

هزینه خورد و خوراک در هند چقدر است؟

 

در هند رستوران های بسیار متنوعی وجود دارد که رنج قیمتی غذاهایشان زمین تا آسمان با یکدیگر فرق دارد. شما می توانید در هند یک غذای آنچنانی در یک رستوران لوکس را با پرداخت حدود 178 دلار به ازای هر نفر میل کنید و یا اینکه می توانید با رفتن به یک رستوران ارزان در هند، یک ناهار استاندارد و خوشمزه را با پرداخت 12 دلار به ازای هر نفر سفارش دهید. در واقع اینکه شما به چه بودجه ای برای خورد و خوراک در هند نیاز دارید، بستگی به خود شما و انتخاب هایتان در تور هند دارد. به شما توصیه می کنیم که حتما یک برنامه ریزی مناسب برای بودجه بندی سفر خود به هند داشته باشید و از اول بدانید که در مجموع چقدر می توانید بابت خورد و خوراک در هند هزینه کنید. بعد بنا بر بودجه بندی که انجام دادید، ببینید که کدام رستوران های هند مناسب با شرایط و بودجه شما هستند و حواستان به خرج و مخارجتان در هند باشد تا یک وقت خدای نکرده در تور هند با مشکل مالی مواجه نشوید.

 

۲۸ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران