۰۲۱۷۴۶۳۴
هر آنچه باید درباره منطقه لارا آنتالیا بدانید

هر آنچه باید درباره منطقه لارا آنتالیا بدانید

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هر آنچه باید درباره منطقه لارا آنتالیا بدانید

 

اگر شما هم در شرف رزرو تور آنتالیا هستید، احتمالا دیده اید که خیلی از هتل های لوکس آنتالیا در منطقه لارا آنتالیا واقع شده اند. احتمالا در این صورت برایتان سوال پیش آمده باشد که این  منطقه لارا  اصلا چطور منطقه ای است و آیا برای اقامت شما گزینه مناسبی هست یا خیر! برای اینکه به جواب این سوالتان برسید، بهتر است که این مطلب را بخوانید تا بیشتر با منطقه لارا آنتالیا آشنا شوید و بدانید که موقعیت مکانی آن نسبت به مرکز شهر آنتالیا کجاست و چه امکانات و چه حال و هوایی دارد. با ما همراه باشید تا با یکدیگر منطقه لارا آنتالیا را بررسی کنیم و بیشتر در مورد آن با یکدیگر صحبت کنیم.

 

 

درباره منطقه لارا آنتالیا

 

شما با اقامت در منطقه لارا آنتالیا می توانید انتظار این را داشته باشید که یک تعطیلات بسیار لاکچری و متفاوت در انتظارتان باشد. منطقه لارا آنتالیا به قدری منطقه جذاب و لوکسی است که اغلب از آن به عنوان لاس وگاس ترکیه یاد می کنند! در منطقه لارا آنتالیا تعداد زیادی هتل لوکس ساخته شده است که هر کدامشان معماری و دیزاین خاص خودشان را دارند و یکی از دیگری زیباتر هستند. بعضی از هتل های منطقه لارا آنتالیا شبیه به جاذبه های گردشگری مشهور دنیا ساخته شده اند. برای مثال ممکن است که ساختمان یکی از هتل های لارا آنتالیا شبیه به کرملین روسیه و ساختمان دیگری شبیه به کشتی تایتانیک باشد! پس اگر به منطقه لارا آنتالیا رفتید و دیدید که ساختمان کرملین مسکو و کشتی تایتانیک، درست در کنار هم در مقابل دیدگانتان نقش بستند، تعجب نکنید و موقعیت مکانی خود را گم نکنید!

 

 

درباره ساحل منطقه لارا آنتالیا

 

مهمترین عاملی که باعث محبوبیت منطقه لارا آنتالیا بین توریستان شده است، ساحلی است که در آن قرار گرفته است. منطقه لارا آنتالیا در امتداد یک ساحل 8 کیلومتری ساخته شده است. ساحل لارا آنتالیا یک ساحل بسیار زیبا است که بیشتر قسمت هایش را شن های طلایی رنگ تشکیل داده اند. اگرچه یک سری از قسمت های آن شن های تیره رنگ تر دارند و یک سری بخش های کوچک آن هم نیز سنگ ریزه دارند. آب ساحل لارا آنتالیا بسیار کم عمق است و شرایطش برای تفریح و شنای کودکان بسیار مناسب است. خیلی از قسمت های ساحل لارا آنتالیا به هتل های لارا آنتالیا تعلق پیدا کرده اند و در واقع ساحل اختصاصی هتل های این منطقه هستند. البته یک قسمت از ساحل لارا آنتالیا به عنوان ساحل عمومی باقی مانده است و شما به راحتی می توانید وارد آن شوید، یک تخت آفتابگیری در آن برای خودتان اجاره کنید و یک روز ساحلی آرام و لذتبخش را در منطقه لارا آنتالیا سپری کنید.

 

 

درباره هتل های منطقه لارا آنتالیا

 

بعضی از لوکس ترین هتل های آنتالیا در منطقه لارا و در حاشیه ساحل لارا ساخته شده اند. اغلب هتل های منطقه لارا آنتالیا دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار لوکس هستند. شما می توانید با اقامت در یکی از بهترین هتل های منطقه لارا آنتالیا، صبح تا شب خود را به تفریح سپری کنید و از امکانات تفریحی آن ها مثل استخرها، پارک های آبی و ... بهره ببرید. با اقامت در این هتل ها، دیگر نیازی نیست که شب ها برای تفریح از هتل خارج شوید! بلکه می توانید به یکی از رستوران ها، کلاب ها و کافه های هتل خودتان بروید و یک شب تا صبح بی نظیر و به یادماندنی را در هتل محبوبتان در منطقه لارا در  تور آنتالیا  سپری کنید.

 

 

 

فاصله منطقه لارا آنتالیا با مرکز شهر آنتالیا

 

منطقه لارا آنتالیا کمتر از 30 دقیقه با شهر آنتالیا فاصله دارد. شما می توانید هر وقت که دلتان خواست از منطقه لارا به مرکز شهر آنتالیا بروید و در آنجا از بازارهای سنتی دیدن کنید و از اماکن تاریخی آنتالیا بازدید داشته باشید. به هر حال مرکز شهر آنتالیا نیز جذابیت های خاص خودش را دارد و بد نیست که شما یک روز از اقامتتان در تور لحظه آخری آنتالیا را به بازدید از اماکن دیدنی آن اختصاص دهید و این مسیر 30 دقیقه ای را در یکی از روزهای اقامتتان در تور آنتالیا طی کنید. اما نکته مهمی که باید درباره منطقه لارا آنتالیا به شما بگوییم، این است که شما هیچ وقت برای تفریح نیازی به رفتن به مرکز شهر آنتالیا پیدا نخواهید کرد و مطمئنا امکانات تفریحی منطقه لارا آنتالیا برایتان کفایت خواهد کرد!

 

۲۹ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران

  • ملیکا شریفی

    06 مرداد 1399 - 18:10

    پاسخ

    سلام خسته نباشین این منطقه ای که گفتین فقط هتل های لوکس داره هتل های متوسط نداره اصلا