۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره خیابان خائوسان بانکوک

همه چیز درباره خیابان خائوسان بانکوک

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

خیابان خائوسان بانکوک معروف ترین و محبوب ترین خیابان بانکوک است. مطمئنا شما هم اگر یک سرچ ساده درباره بانکوک و سفر به بانکوک کرده باشید، بارها و بارها نام خیابان خائوسان بانکوک را دیده باشید و شاید برای شما هم جالب شده باشد که اصلا این خیابان چه جور خیابانی است. ما امروز می خواهیم شما را با خیابان خائوسان بانکوک آشنا کنیم و هر آنچه باید درباره ی این خیابان بداینید تا تور تایلند برایتان جذاب تر شود را در اختیارتان میگذاریم.

 

 

درباره خیابان خائوسان بانکوک

 

خیابان خائوسان بانکوک گذشته از اینکه یکی از محبوب ترین خیابان های بانکوک است، یکی از مشهورترین خیابان های توریستی جنوب شرق آسیا نیز به حساب می آید و تقریبا هر کسی در دنیا آن را می شناسند و یا حداقل نامش را شنیده است! خیابان خائوسان بانکوک ارزان ترین خیابان بانکوک برای اقامت است و اصولا کسانی در آن اقامت می کنند که به دنبال سفر ارزان به بانکوک هستند و می خواهند در ارزان ترین هتل های بانکوک و ارزان ترین مهمانخانه های بانکوک اقامت داشته باشند. گذشته از این مساله، دلیل دیگر محبوبیت خیابان خائوسان در بانکوک این است که این خیابان تا پاسی از شب سرزنده است! خیابان خائوسان بانکوک پر از کافه ها و رستوران های جذاب است و حتی کسانی که در این منطقه اقامت نمی کنند، باز هم برای تفریح به خیابان خائوسان بانکوک مراجعه می کنند. در واقع باید بگوییم که خیابان خائوسان بانکوک مرکز تفریحی بانکوک است و محال است که کسی به بانکوک سفر کند و گذرش به این خیابان جذاب در بانکوک نیفتد! اگر در طول این خیابان در تور بانکوک قدم بزنید، با یک دنیا کلاب و فروشگاه و رستوران رو به رو خواهید شد و مسلما شما هم سر ذوق خواهید آمد. در این خیابان می توانید با توریستان دیگر آشنا شوید، تفریح کنید و صبح تا شب و شب تا صبح را به دور از استرس های معمول روزمره تان سپری کنید. پس اگر شما هم دقیقا به دنبال همین حس و حال هستید، خیابان خائوسان در بانکوک همان خیابانی است که نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. البته این را هم بگوییم که بعضی از توریستان عقیده دارند که این خیابان بیش از حد پر سر و صدا است و قیمت غذاها و اجناس فروشگاه هایش نیز بالا است! گفته این دسته از توریستان کاملا درست است، اما این حقایق هم باعث نمی شود که حتی ذره ای از محبوبیت این خیابان در قلب توریستان کم شود!

 

 

نکات کاربردی برای گشت و گذار در خیابان خائوسان بانکوک

 

نکته مهمی که باید درباره خیابان خائوسان بانکوک به خاطر داشته باشید، این است که غذاهای اغذیه فروشی های این خیابان چندان کیفیت خوبی ندارد. به شما توصیه می کنیم که برای اینکه غذای بهتری نصیبتان شود، به یک خیابان بالاتر یعنی خیابان سوی رامبوتری بروید و غذایتان را در آنجا میل کنید و دوباره برای تفریح به خیابان خائوسان بانکوک برگردید. بر خلاف اینکه خیابان خائوسان به این معروف شده است که به صورت شبانه روزی باز است، حقیقت این است که این خیابان در ساعت 2 صبح تعطیل می شود. در حقیقت این خیابان سوی رامبوتری در نزدیکی خیابان خائوسان است که به صورت 24 ساعته باز است و شما می توانید بعد از اینکه کافه ها و رستوران های خیابان خائوسان تعطیل شد، برای ادامه دادن تفریحات خود به خیابان سوی رامبوتری مراجعه کنید. توصیه دیگر ما به شما برای گشت و گذار در خیابان خائوسان بانکوک این است که هیچ وقت از این خیابان تاکسی نگیرید! چراکه مسلما از شما کرایه ها را دوبله دریافت خواهند کرد و قطعا سرتان کلاه خواهد رفت. به شما توصیه می کنیم که حداقل چند قدم از خیابان خائوسان بانکوک فاصله بگیرید و بعد دستانتان را برای گرفتن تاکسی بالا ببرید. کلاب بریک بهترین کلاب خیابان خائوسان بانکوک است. در این کلاب شبانه همیشه صدای موزیک محلی تایلندی به گوش می رسد و در آن بهترین غذاهای تایلندی برای توریستان سرو می شود. هتل دی اند دی این یک هتل 3 ستاره است که در همین خیابان خائوسان بانکوک واقع شده است. این هتل یکی از بهترین هتل های ارزان خیابان خائوسان بانکوک است و اتاق های تمیز و مجهزی دارد. به شما توصیه می کنیم که حواستان به کیف قاپان خیابان خائوسان بانکوک باشد و در همه حال مواظب جیب و کیفتان باشید تا یک وقت خدای نکرده اسیر دزدان این خیابان نشوید! توصیه آخر ما به شما این است که هیچ وقت در خیابان خائوسان بانکوک، اجناس ارزشمند و قیمتی تهیه نکنید. چراکه اجناس فروشگاه های خیابان خائوسان چندان کیفیتی ندارند و اصولا درجه یک نیستند!

 

 

۳۰ بهمن ۱۳۹۸

نظرات کاربران