۰۲۱۷۴۶۳۴
رستوران زیر دریایی 5.8 در مالدیو، بزرگترین رستوران تمام شیشه ای زیر دریایی در جهان

رستوران زیر دریایی 5.8 در مالدیو، بزرگترین رستوران تمام شیشه ای زیر دریایی در جهان

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

 رستوران زیر دریایی 5.8 در مالدیو، بزرگترین رستوران تمام شیشه ای زیر دریایی در جهان

 

رستوران زیر دریایی 5.8 ، نام رستورانی است که در عمق 5.8 متری دریا ساخته شده است! رستورانی که در یکی از جزیره های زیبای مالدیو قرار گرفته است و به عنوان بزرگترین رستوران زیر دریایی تمام شیشه ای دنیا شناخته می شود. این رستوران زیر دریایی یکی از جالب ترین و البته عجیب ترین رستوران های مالدیو به حساب می آید و حساب کارش از همه رستوران های دیگر مالدیو جداست! ما امروز می خواهیم به اعماق آب های اطراف جزایر مالدیو برویم و به رستوران زیر دریایی 5.8 سر بزنیم. با ما همراه باشید!

 

درباره رستوران زیر دریایی 5.8 در تور مالدیو

 

رستوران زیر دریایی 5.8 در جزیره هوراوالهی مالدیو (هتل هوراوالهی آیلند ریزورت) قرار گرفته است و در آن دو وعده ناهار و شام سرو می شود. نکته مهم درباره هتل هوراوالهی آیلند ریزورت که در واقع در جزیره هوراوالهی مالدیو قرار گرفته است، این است که فقط افراد بالای 15 سال حق ورود به آن را دارند و عملا می توان گفت که هیچ کسی با فرزند زیر 15 ساله اش نمی تواند در این رستوران زیر دریایی که در جزیره هوراوالهی مالدیو ساخته شده است، غذا بخورد. این رستوران زیر دریایی در مالدیو چنان چشم انداز جالبی به اعماق دریا و موجودات زیر دریایی دارد که هر کسی که در آن حضور پیدا می کند، غذا خوردن را برای لحظه ای از یاد می برد و غرق در سکوت، محو تماشای دنیای شگفت انگیز زیر آب ها می شود. این رستورانی که از آن صحبت می کنیم و با نام رستوران زیر دریایی 5.8 شناخته می شود، تنها یکی از رستوران های زیر دریایی مالدیو است و چند تای دیگری شبیه به آن در جزایر مختلف مالدیو ساخته شده اند. اما به جرئت می توان گفت که هیچ کدام از رستوران های زیر دریایی مالدیو قابل مقایسه با رستوران زیر دریایی 5.8 نیستند. چراکه این رستوران که در اواخر سال 2016 میلادی افتتاح شد، بزرگترین رستوران زیر دریایی تمام شیشه ای دنیا است و از همه رستوران های دیگر دنیا جذاب تر است.

 

 

نحوه دسترسی به رستوران زیر دریایی 5.8 در تور مالدیو

 

کسانی که میز خود را در رستوران زیر دریایی 5.8 مالدیو به عنوان یکی از لوکس ترین رستوران های مالدیو رزرو می کنند، باید به جزیره هوراوالهی مالدیو بروند و از آنجا از طریق یک اسکله به بالای رستوران زیر دریایی 5.8 برسند. بعد از اینکه کمی از جزیره فاصله گرفتند، می توانند از طریق یک پلکان گرد به عمق 5.8 متری دریا بروند و وارد این رستوران زیر دریایی جذاب بشوند. نکته جالب درباره این رستوران این است که نامگذاریش به این خاطر انجام شده است که دقیقا در عمق 5.8 متری دریا ساخته شده است.

 

درباره غذاهای رستوران زیر دریایی 5.8 در تور مالدیو

 

سرآشپزان رستوران زیر دریایی 5.8 مالدیو می خواستند که غذاهایی که در این رستوران سرو می شود، به اندازه چشم انداز رستوران جالب باشد! در واقع آن ها باید کاری می کردند که تمام توجه مشتری ها به ماهی ها، کوسه ها و مرجان های رنگارنگ عمق دریا جلب نشود و بشقاب مقابلشان هم حرفی برای گفتن داشته باشد! به خاطر همین هم سعی کردند که نمای رستوران در بشقاب مشتری ها نیز بازتاب شود و غذاهای دریایی نیز برای مهمانان سرو شود! حتی از نظر تزئینات غذا نیز به چشم انداز رستوران توجه کردند و برای تزئین بشقاب های مشتری ها به صخره های مرجانی و دیگر جزئیات دریا توجه کردند!

 

 

درباره هوراوالهی آیلند ریزورت (محل رستوران زیر دریایی 5.8 در مالدیو)

 

اگر برایتان سوال پیش آمده که این رستوران دقیقا در کجای مالدیو واقع شده است و شما چگونه می توانید در  تور مالدیو  در آن یک وعده غذایی به یادماندنی را میل کنید، باید به شما بگوییم که همان طور که گفته شد رستوران زیر دریایی 5.8 مالدیو در جزیره هوراوالهی مالدیو واقع شده است. جزیره هوراوالهی، جزیره ای است که در آن یک اقامتگاه یا هتل به نام هوراوالهی آیلند ریزورت ساخته شده است. این هتل 5 ستاره در مالدیو توسط یک معمار ژاپنی به نام یوجی یامازاکی (Yuji Yamazaki) طراحی و ساخته شده است. این جزیره با هواپیمای دریایی (Sea Plane) حدود 40 دقیقه با فرودگاه بین المللی ماله فاصله دارد. در این جزیره یک هتل ساخته شده است که در آن 90 ویلای زیبا، بزرگ و مدرن ساخته شده است. 60 تا از این ویلاها روی آب قرار گرفته اند و 30 تای آن ها در کنار ساحل ساخته شده اند. در واقع باید بگوییم که بیشتر مشتری های رستوران زیر دریایی 5.8 مالدیو کسانی هستند که در همین هتل هوراوالهی آیلند ریزورت اقامت می کنند. چراکه این رستوران یکی از رستوران های هتل هوراوالهی آیلند ریزورت به حساب می آید. اما به هر حال حتی اگر کسی در این هتل هم اقامت نداشته باشد، می تواند یک میز در رستوران زیر دریایی 5.8 مالدیو رزرو کند و یک نیمروز عالی را در این جزیره زیبا در مالدیو سپری کند.

 

 

قیمت غذاهای رستوران زیر دریایی 5.8 در تور مالدیو

 

برای هر کسی که در رستوران زیر دریایی 5.8 در مالدیو میز رزرو می کند، یک غذای بسیار لوکس و خوش طعم سرو می شود که از 7 بشقاب تشکیل شده است. قیمت این غذا برای هر مهمان 280 دلار است و در بشقاب های آن، همه نوع غذایی از ترکیب غذاهای گوشتی و غذاهای دریایی وجود دارد.

 در نهایت نکته جالبی که باید درباره رستوران زیر دریایی 5.8 در تور مالدیو به شما بگوییم، این است که هر کسی که بخواهد در این رستوران غذا بخورد، باید کفشش را قبل از ورود به رستوران از پا دربیاورد و با پای برهنه وارد این رستوران جذاب در اعماق آب های مالدیو بشود.

 

۰۳ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران