۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره کمپ فیل ها در تور سامویی

همه چیز درباره کمپ فیل ها در تور سامویی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

اگر شما هم همیشه از فیل ها خوشتان می آمده است و همیشه دوست داشته اید که برای یک بار هم که شده این موجودات غول پیکر، اما مهربان را از نزدیک ببینید، بهتر است که هر چه زودتر برای سفر به سامویی و بازدید از کمپ فیل ها در سامویی اقدام کنید. کمپ فیل های سامویی یا دهکده فیل های سامویی در نوع خودش بی نظیر است و یکی از بهترین کمپ های فیل تایلند به حساب می آید. با زیما سفر همراه باشید تا شما را بیشتر با کمپ فیل ها در سامویی آشنا کنیم.

 

درباره کمپ فیل ها

 

دهکده فیل ها در سامویی جایی است که شما می توانید با فیل ها آشنا شوید و قدم به دنیای جذاب فیل ها بگذارید. در کمپ فیل ها می توانید فیل های بامزه را از نزدیک ببینید، با سبک زندگی آن ها آشنا شوید و تاریخچه زندگی فیل ها را درک کنید. حتی می توانید فیل ها را در کمپ فیل ها در حمام دهید و با دستان خودتان به آن ها غذا بدهید. پس اگر آنقدری رابطه تان با حیوانات و علی الخصوص فیل ها خوب است که می توانید یک روز عالی را از کمترین فاصله ممکن با فیل ها سپری کنید، بازدید از کمپ فیل ها  برای شما تجربه ای تکرار نشدنی و بسیار جالب خواهد بود. به محض اینکه وارد کمپ فیل های سامویی شوید، راهنماهای این کمپ شروع می کنند به توضیح دادن درباره فیل ها و سبک زندگیشان. بعد هم از شما دعوت می کنند که لباس های سنتی به تن کنید و چند ساعتی خودتان را در دنیای فیل ها رها کنید.

 

 

ساعات بازدید از کمپ فیل ها

 

شما می توانید در دو بازه زمانی صبح و بعد از ظهر از کمپ فیل ها  دیدن کنید. سانس صبح کمپ فیل های سامویی از ساعت 7 صبح شروع می شود و تا 11 صبح ادامه دارد. از آن طرف، سانس بعد از ظهر از ساعت 12 ظهر شروع می شود و در ساعت 4 بعد از ظهر به پایان می رسد. اگر شما یک بلیط کمپ فیل های سامویی را تهیه کنید، می توانید یک وعده غذای سنتی تایلندی را در دهکده فیل های سامویی به سبک سلف سرویس میل کنید. همچنین می توانید به صورت رایگان برای فیل ها غذا تهیه کنید و خودتان با دست خودتان به فیل های دهکده فیل ها در تور تایلند غذا بدهید.

 

 

نحوه دسترسی به کمپ فیل ها

کمپ فیل ها در تور سامویی حدودا 20 دقیقه با فرودگاه بین المللی سامویی فاصله دارد و شما می توانید به راحتی با یک تاکسی به دهکده فیل های سامویی دسترسی پیدا کنید. البته اگر پکیج کامل بلیط کمپ فیل های سامویی را تهیه کنید، می توانید از خدمات ترانسفر کمپ فیل ها نیز استفاده کنید و خیلی راحت از درب هتل سوار سرویس های کمپ فیل ها در تور سامویی شوید و دوباره با همان سرویس به هتلتان در جزیره سامویی برگردید.

 

 

وسایل مورد نیاز برای بازدید از کمپ فیل ها 

 

به شما توصیه می کنیم که یک کلاه، یک عینک آفتابی، یک حوله و یک دست لباس اضافه با خودتان به کمپ فیل های سامویی ببرید. همچنین بهتر است که یک دوربین عکاسی به همراه خود داشته باشید تا هر وقت دلتان خواست با فیل ها عکس یادگاری بگیرید. البته این را هم بگوییم که خوشبختانه در کمپ فیل های سامویی، سرویس عکاسی نیز به مهمانان ارائه می شود و هیچ مبلغی هم از شما بابت آن دریافت نمی شود. در نهایت خوب است که بدانید مبلغی که شما برای بازدید از کمپ فیل های سامویی هزینه می کنید، صرف بهبود زندگی فیل ها در این مرکز می شود. در واقع با مبلغی که شما به عنوان هزینه بلیط کمپ فیل های سامویی پرداخت می کنید، به فیل ها غذا داده می شود، از آن ها نگهداری می شود و زیرساخت های لازم برای زندگیشان فراهم می شود.

 

۰۵ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران