۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره مرکز خرید سیام پاراگون در تور بانکوک

همه چیز درباره مرکز خرید سیام پاراگون در تور بانکوک

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مرکز خرید سیام پاراگون مادر همه مراکز خرید بانکوک است و با اینکه رقابت بین مراکز خرید بانکوک زیاد است، اما همیشه نام  مرکز خرید سیام پاراگون در لیست بهترین مراکز خرید بانکوک می آید و تقریبا می توان گفت که رقیبی در تور بانکوک ندارد. این مرکز خرید به قدری بزرگ است که 4،500 فروشگاه را در خود جای داده است و تقریبا 495،000 متر مربع فضای خرید را در بر گرفته است. مرکز خرید سیام پاراگون مرکز خریدی است که همیشه توجه توریستان را به خود جلب می کند و ما امروز می خواهیم ببینیم که این مرکز خرید چه شرایطی دارد که تا این اندازه محبوب شده است. ما در ادامه به معرفی کامل مرکز خرید سیام پاراگون در تور بانکوک می پردازیم تا شما متوجه شوید که آیا بازدید از مرکز خرید سیام پاراگون برای شما مناسب است و آیا مرکز خرید سیام پاراگون به اندازه ای که از آن تعریف می کنند، مرکز خرید خوبی است؟ با ما همراه باشید تا با هم بیشتر این مرکز خرید جذاب را بشناسیم.

 

 

مرکز خرید سیام پاراگون

 

مرکز خرید سیام پاراگون در تور بانکوک یک مرکز خرید ساده نیست! این مرکز خرید به قدری مرکز خرید محبوبی است که در سال 2013، توریستان از این مرکز خرید بیش از هر جاذبه گردشگری دیگری در بانکوک در اینستاگرام عکس منتشر کردند. با این حساب، با اینکه تعداد زیادی مرکز خرید در بانکوک وجود دارد، به شما توصیه می کنیم که اول از همه، از مرکز خرید سیام پاراگون در تور تایلند دیدن کنید و بعد اگر نیاز شد به دیگر مراکز خرید بانکوک سر بزنید. خوبی مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک این است که مثل دیگر مراکز خرید بزرگ بانکوک نیست و با اینکه مرکز خرید بسیار بزرگی است، به گونه ای طراحی شده است که شما در آن گم نمی شوید و خیلی ساده می توانید از همه بخش های آن دیدن کنید. در این مرکز خرید همه برندهای مشهور دنیا شعبه دارند و محال است که در این مرکز خرید نتوانید اجناس و لباس های محبوب خود را پیدا کنید.

 

 

مزایای مرکز خرید سیام پاراگون 

 

یکی از دلایلی که باعث شده مرکز خرید سیام پاراگون به محبوب ترین مرکز خرید بانکوک تبدیل شود، این است که دسترسی بسیار مناسبی دارد. از این گذشته، مردم و توریستان به این دلیل عاشق مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک هستند که فضاسازی آن به گونه ای انجام شده است که شما می توانید عکس های بسیار جالبی در آن بگیرید. در واقع خیلی از افراد فقط به خاطر عکاسی به مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک مراجعه می کنند و به همین دلیل هم هست که تعداد عکس های ثبت شده از مرکز خرید سیام پاراگون در اینستاگرام تا این اندازه زیاد است. یک بخش عظیم از مرکز خرید سیام پاراگون به مزون طراحان خاص اختصاص داده شده است. این بخش یکی از دیدنی ترین قسمت های مرکز خرید سیام پاراگون است و معمولا هر کسی شیفته مزون های آن و طرح های بی نظیرشان می شود. در این مرکز خرید رستوران های متعددی هم تعبیه شده است که یکی از دیگری بهتر هستند و شما می توانید انواع غذاهای تایلندی را در آن ها امتحان کنید. به هر حال حقیقت این است که یک خرید خوب با خوردن یک غذای خوب لذتبخش تر می شود و مطمئنا خوشمزگی غذاهای رستوران های این مرکز خرید هم باعث شده است که این مرکز خرید محبوب تر بشود. از این گذشته یک آکواریوم و تعدادی سالن سینما نیز در مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک تعبیه شده است که از بین آن ها سالن تئاتر وی آی پی از همه جالب تر است. این سالن با کاناپه تجهیز شده است و مردم می توانند در آن به همراه بالشت و پتو به تماشای فیلم بپردازند.

 

 

آکواریوم سیام پاراگون 

 

همان طور که گفته شد، مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک یک آکواریوم بسیار بزرگ را در خود جای داده است که با نام آکواریوم سیام پاراگون بانکوک شناخته می شود. این آکواریوم به شکل یک تونل طراحی شده است و واقعا آکواریوم زیبایی است. اما واقعیت این است که قیمت بلیط های آن بیش از حد زیاد است و می توان گفت که ارزش بازدید ندارد.

 

 

مرکز تفریحی کیدزانیا در مرکز خرید خرید سیام پاراگون

 

یک مرکز تفریحی به نام کیدزانیا در نزدیکی سالن های سینمای مرکز خرید سیام پاراگون بانکوک وجود دارد که کودکان می توانند در آن تصور کنند که یک شغل واقعی دارند! آن ها می توانند در کیدزانیا یاد بگیرند که چگونه باید یک ماشین را تعمیر کنند، به عنوان یک دندانپزشک دندان های یک ماکت را بکشند و یا آن ها را درست کنند، به عنوان یک آشپز یک همبرگر خوشمزه درست کنند و یا هر شغل دیگری که آرزویش را دارند، تجربه کنند!

 


آدرس و ساعات کاری مرکز خرید سیام پاراگون

 

مرکز خرید سیام پاراگون در منطقه پاتوم وان بانکوک واقع شده است و همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب به روی عموم باز است.

 

۰۷ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران