۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک آبی بادی مارینا کیش (جذاب ترین پارک آبی کیش)

پارک آبی بادی مارینا کیش (جذاب ترین پارک آبی کیش)

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک آبی بادی مارینا کیش (جذاب ترین پارک آبی کیش)

 

مطمئنا شما هم می دانید که جزیره کیش یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری کشورمان ایران است. مطمئنا شما هم می دانید که در گوشه کنار جزیره کیش جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی متعددی تعبیه شده است و همه چیز در آن برای گذراندن یک تعطیلات جذاب خانوادگی و دوستانه آماده شده است. اما شاید ندانید که در جزیره کیش، یک پارک آبی شناور روی دریا هم ساخته شده است که باعث می شود سفر شما به جزیره کیش خاص تر از قبل هم بشود! این پارک آبی شناور به شکل یک پارک بادی ساخته شده است و شما می توانید در آن با هر سن و سالی هیجان را تجربه کنید. این پارک آبی یا در واقع این پارک بادی که درست روی آب های دریا واقع شده است، به یکی از جالب ترین اماکن تفریحی کیش تبدیل شده است و شما در هیچ جای دیگری در ایران نمی توانید نمونه اش را پیدا کنید. با ما همراه باشید تا به  پارک آبی بادی مارینا کیش  (پارک بادی ویبیت مارینا کیش) سر بزنیم و شما را بیشتر با این پارک آبی شناور روی دریا در تور کیش آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

 

درباره پارک آبی بادی مارینا کیش در تور کیش

 

پارک آبی بادی مارینا کیش یک پارک بادی شناور روی دریا است که همه چیز در آن بادی است و شما می توانید آزادانه روی آن ها پرش کنید و از نسیم ملایم دریا لذت ببرید. در پارک آبی بادی مارینا کیش باید از یک سری موانع بادی عبور کنید تا بتوانید طول پارک را طی کنید و از چالش های مختلف آن عبور کنید. این پارک آبی با تمام پارک های آبی که شما تا به حال دیده اید، متفاوت است و در آن خبر از سرسره های آبی مرتفع و استخرهای آب نیست! بلکه این پارک آبی یک پارک بادی شناور روی دریا است که در آن می توانید از سرسره های بادی پایین بروید و هیجان را به شکلی کاملا متفاوت با دیگر پارک های آبی ایران تجربه کنید. در واقع استخر این پارک آبی، دریا است و شما می توانید آزادانه روی تخته های پرش و وسایل بادی پارک بپرید و به آب های بی کران دریا شیرجه بزنید!

 

نکات کاربردی برای تفریح در پارک آبی بادی مارینا کیش در تور کیش

 

پارک آبی بادی مارینا کیش مختص تفریح آقایان است و متاسفانه بانوان گرامی اجازه ورود به این پارک آبی را در  تور ارزان کیش  ندارند. البته دختربچه ها تا 11 سال می توانند بلیط پارک آبی بادی مارینا کیش را تهیه کنند و بازی و تفریح در این پارک آبی را تجربه کنند.

پارک بادی ویبیت مارینا کیش پشت هتل مارینا پارک کیش واقع شده است. با این حساب، اگر شما علاقه زیادی به تفریح در پارک آبی بادی مارینا کیش دارید و فکر می کنید که کودکانتان می خواهند بیش از یک بار در آن تفریح کنند، می توانید در هتل مارینا پارک کیش اقامت کنید و بدین شکل در زمان اقامتتان در تور کیش دسترسی راحت تری به این پارک آبی مهیج داشته باشید.

 

 

وسایل مورد نیاز برای تفریح در پارک آبی بادی مارینا کیش در تور کیش

 

برای تفریح در پارک آبی بادی مارینا کیش باید یک لباس شنا و یک حوله به همراه داشته باشید. در این پارک آبی شناور در کیش، به شما جلیقه نجات و کلاه ایمنی نیز داده می شود و بدین شکل تجهیزاتتان برای تجربه این تفریح آبی جذاب کامل می شود.

 

قیمت بلیط پارک آبی بادی مارینا کیش در تور کیش

 

شما می توانید با پرداخت 40،000 تومان یک بلیط پارک آبی بادی مارینا کیش را تهیه کنید و یک ساعت عالی و به یادماندنی را در تور کیش در این پارک آبی جذاب سپری کنید. این یک ساعت می تواند حال و هوای شما را در جزیره کیش از این رو به آن رو کند و یک دنیا انرژی مثبت را به وجودتان تزریق کند.

 

آدرس پارک آبی بادی مارینا کیش در تور کیش

 

پارک بادی ویبیت مارینا کیش درست پشت هتل مارینا پارک کیش واقع شده است و شما می توانید در بلوار مرجان کیش آن را پیدا کنید. برای دسترسی به پارک آبی بادی مارینا کیش کافی است که یک تاکسی بگیرید و به راحتی هرچه تمام تر به این پارک آبی در تور لحظه آخری کیش دسترسی پیدا کنید.

 

۰۸ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران