۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره درگهان قشم در تور ارزان قشم

همه چیز درباره درگهان قشم در تور ارزان قشم

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره درگهان قشم در تور ارزان قشم

 

درگهان قشم که به عنوان منطقه ارزانی قشم شناخته می شود، به قدری بین مسافران محبوب شده است که هر کسی که پایش به قشم می رسد، سریعا برنامه بازدید از  منطقه درگهان قشم  را برای خود تدارک می بیند. در منطقه درگهان قشم تعداد زیادی فروشگاه، بازار و مرکز خرید وجود دارد که قیمت اجناس در آن به طرز باورنکردنی پایین است. همین مساله باعث شده است که خرید از درگهان قشم بین مسافران بسیار باب شود و مراکز خرید درگهان قشم به محبوب ترین مراکز خرید ارزان قشم تبدیل شوند. ما امروز می خواهیم شما را بیشتر با درگهان قشم آشنا کنیم و هر آنچه باید درباره درگهان قشم بدانید را به شما بگوییم.

 

 

موقعیت مکانی درگهان قشم در تور ارزان قشم

 

درگهان قشم یک شهر کوچک است که در فاصله 20 کیلومتری غرب جزیره قشم واقع شده است. در واقع درگهان قشم یکی از بنادر اصلی جزیره قشم است و گفته می شود که نام آن ریشه در نام باستانی قشم یعنی "ابرکاوان" داشته است. شما به راحتی با یک تاکسی دربستی و یا تاکسی های خطی می توانید به درگهان قشم دسترسی پیدا کنید و یک خرید ارزان در قشم را تجربه کنید.

 

 

درباره درگهان قشم در تور ارزان قشم

 

باستان شناسان معتقدند که قدمت درگهان قشم به حداقل 1000 سال پیش می رسد. البته این را هم بگوییم که همین درگهان قشم که امروزه از آن به عنوان یکی از شهرهای جزیره قشم یاد می شود، تا 20 سال پیش یک روستای کوچک بود و تا این اندازه رونق پیدا نکرده بود. اما صنعت گردشگری باعث شد که درگهان قشم روز به روز پر رونق تر شود و افراد بیشتری به خرید از مراکز خرید ارزان درگهان قشم علاقه مند شوند. امروزه کار به جایی رسیده است که تعداد زیادی مرکز خرید و مجتمع تجاری بزرگ در درگهان قشم ساخته شده است و دیگر خبری از بازارهای معمولی قدیمی در درگهان قشم نیست. امروزه شما می توانید با رفتن به درگهان قشم در  تور ارزان قشم ، از تعداد زیادی مرکز خرید و فروشگاه دیدن کنید. البته بهتر است که بدانید به قدری تعداد این بازارها و مراکز خرید در درگهان قشم زیاد شده است که شما عملا نمی توانید از همه آن ها در طول یک روز دیدن کنید و ناچارید که به بازدید از بعضی از آن ها در تور قشم بسنده کنید.

 

 

بهترین مراکز خرید درگهان قشم در تور ارزان قشم

 

از آنجایی که مطمئنا شما هم وقت نمی کنید از همه بازارها و مراکز خرید درگهان قشم و تک تک فروشگاه های آن دیدن کنید، بد نیست که با بهترین مراکز خرید درگهان قشم آشنا شوید و نام چند تا از بهترین مراکز خرید درگهان قشم را بدانید. از بهترین مراکز خرید درگهانی قشم می توانید به مرکز خرید مروارید، بازار نگین درگهان، بازار بزرگ دریا درگهان، بازار صدف درگهان، بازار اطلس درگهان، بازار نور درگهان و مرکز خرید دو دلفین اشاره کرد. شما از این بازارها و مراکز خرید درگهان می توانید بهترین اجناس ارزان درگهان را خریداری کنید. البته به شرطی که زمان کافی را به گشت و گذار در آن ها اختصاص دهید و صبر و حوصله زیادی را برای پیدا کردن لباس ها و وسایل مورد نیازتان از میان اجناس این بازارها به خرج دهید.

 

 

ارزان ترین هتل های درگهان قشم در تور ارزان قشم

 

از ارزان ترین هتل های درگهان قشم می توان به هتل آرمان قشم، هتل شهریار قشم، هتل آلاله 1 درگهان قشم و هتل آپارتمان پرشین گلف قشم اشاره کرد. شما با اقامت در این هتل های درگهان قشم می توانید دسترسی راحت تری به بازارها و مراکز خرید ارزان درگهان قشم داشته باشید و به راحتی صبح تا شب را به خرید ارزان در درگهان قشم اختصاص دهید. به هر حال اگر شما می خواهید که سفر ارزانی به قشم داشته باشید و هدف اصلیتان از سفر به قشم ، این است که بتوانید خرید ارزانی در قشم داشته باشید، بهتر است که یکی از هتل های ارزان درگهان قشم را برای اقامت خود رزرو کنید. در این صورت هم هزینه اقامتتان در قشم پایین می آید و هم می توانید به راحتی به بازارهای ارزان درگهان قشم دسترسی پیدا کنید و ارزان ترین خرید ممکن را در تور قشم تجربه کنید.

 

 

۰۸ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران