۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

 

پارک آبی واتربوم بالی  بهترین پارک آبی بالی است و یکی از جذاب ترین پارک های آبی آسیا به حساب می آید. پارک آبی واتربوم بالی حدود 38،000 متر مربع مساحت دارد و در یک باغ گرمسیری زیبا ساخته شده است. این پارک آبی یکی از زیباترین پارک های آبی بالی است و تفریح در فضای سرسبز آن با تفریح در هیچ پارک آبی دیگری در جهان قابل مقایسه نیست. با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با پارک آبی واتربوم بالی در  تور ارزان بالی  آشنا کنیم.

 

 

درباره پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

 

پارک آبی واتربوم بالی به عنوان بهترین پارک آبی آسیا و پنجمین پارک آبی برتر جهان شناخته می شود. پارک آبی واتربوم بالی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که بعضی از آن ها مناسب تفریح کودکان و بعضی از آن ها مناسب تفریح بزرگسالان است. پارک آبی واتربوم بالی یکی از بهترین اماکن تفریحی بالی به حساب می آید و بعضی از جذاب ترین سرسره های آبی جهان را در خود جای داده است. اگر به دنبال هیجان باشید، در پارک آبی واتربوم بالی می توانید سوار انواع و اقسام سرسره های آبی شوید. اگر هم خیلی از بازی های مهیج خوشتان نیاید، می توانید خیلی ساده روی تیوپ بنشینید و در جریان آرام رودخانه پارک آبی واتربوم بالی ریلکس کنید، در استخرهای پارک آبی واتربوم بالی شنا کنید، در جکوزی های پارک آبی واتربوم بالی ریلکس کنید و یا خیلی ساده آفتاب بگیرید و از تماشای محوطه سرسبز و زیبای پارک آبی  واتربوم بالی لذت ببرید.

 

معروف ترین سرسره های آبی پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

 

یکی از محبوب ترین سرسره های آبی پارک آبی واتربوم بالی، سرسره پایپ لاین نام دارد. سرعت شما در این سرسره آبی به 60 کیلومتر بر ساعت می رسد و در واقع همین سرعت زیاد است که باعث جذابیت هرچه بیشتر این سرسره آبی می شود. البته یک سرسره آبی دیگر به نام سرسره آبی کلیماکس نیز در پارک آبی واتربوم بالی وجود دارد که سرعت حرکت روی آن از سرعت سرسره پایپ لاین هم بیشتر است. اگر سوار سرسره آبی کلیماکس شوید، می توانید حرکت با سرعت 70 کیلومتر بر ساعت را هم تجربه کنید و بدین شکل اوج هیجان را تجربه کنید. یکی دیگر از سرسره های جذاب پارک آبی واتربوم بالی، سرسره کانستریکتور است. این سرسره مارپیچ طولانی ترین سرسره آبی جهان است. این سرسره حدودا 1.4 کیلومتر طول دارد و هر کسی که سوار آن می شود، هیجانی وصف نشدنی را تجربه می کند. البته همه سرسره های آبی واتربوم بالی تا این اندازه پرسرعت نیستند و اگر شما دلتان نخواهد که این سطح از هیجان را تجربه کنید، باز هم می توانید در این پارک آبی خوش بگذرانید و سرسره های آبی مناسب خودتان را در محوطه وسیع آن پیدا کنید. علاوه بر این، همان طور که گفته شد پارک آبی واتربوم بالی مناسب بازی کودکان نیز هست و برای کودکان نیز وسایل بازی بسیار جذابی دارد.

 

 

چند دانستنی جالب درباره پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

 

در پارک واتربوم بالی یک کافه جذاب تعبیه شده است که در آن انواع نوشیدنی های گرمسیری سرو می شود. این کافه حس و حال اینکه شما در یک جنگل گرمسیری حضور دارید را تقویت می کند. از این گذشته، تعدادزیادی رستوران نیز در پارک آبی واتربوم بالی وجود دارد که در آن ها انواع غذاهای بین المللی و اندونزیایی سرو می شود.

ذکر این نکته هم لازم است که شما بعد از تهیه بلیط ورودی پارک آبی واتربوم بالی، جهت استفاده از خدماتی مثل دریافت حوله، دریافت کلید کمد و همین طور دریافت خدمات اسپا و ماساژ باید هزینه جداگانه پرداخت کنید.

شما باید قبل از ورود به پارک آبی واتربوم بالی دستبند مخصوص خود را شارژ کنید تا با استفاده از آن بتوانید هزینه خورد و خوراک و موارد دیگر را در محوطه پارک آبی واتربوم بالی پرداخت کنید.

 

 

اطلاعات ضروری درباره پارک آبی واتربوم بالی در تور بالی

 

پارک آبی واتربوم بالی در منطقه توبان بالی واقع شده است و همه روزه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر باز است. قیمت بلیط ورودی پارک آبی واتربوم بالی برای بزرگسالان 520،000 روپیه اندونزی و برای کودکان 370،000 روپیه اندونزی است. لازم به ذکر است که کودکان در این پارک آبی به افراد بین 2 سال تا 11 سال اطلاق می شود و هر کسی که بالای 11 سال سن داشته باشد، باید بلیط مخصوص بزرگسالان را تهیه کند.

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران