۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره کارالند مشهد در تور مشهد

همه چیز درباره کارالند مشهد در تور مشهد

همه چیز درباره کارالند مشهد در تور مشهد

 

همه چیز درباره شهر مشاغل کودکان کارالند در تور مشهد

 

مسلما در کودکی این سوال کلیشه ای از شما هم پرسیده شده است که "دوست دارید چه کاره شوید؟" شاید شما هم مثل اکثر کودکان دیگر یکی از همان مشاغلی که بلد بودید را به زبان آورده اید و مثلا گفته اید که دوست دارید دکتر، مهندس، فضانورد یا خلبان شوید! اما دوره این سوال تکراری و این جواب کلیشه ای به پایان رسیده است! دیگر دوره زمانه اینکه کودکان فقط نام سه چهار شغل را بلد باشند و مدام اصرار کنند که دوست دارند همان شغل را در آینده داشته باشند، به پایان رسیده است! مخصوصا کودکانی که فرصت بازدید از جایی مثل کارالند مشهد را به دست می آورند، با ذهنیت بازتری بزرگ می شوند و فرصت بیشتری برای کشف مشاغل مختلف و رشد استعدادها و علایقشان پیدا می کنند. این کارالندی که از آن صحبت می کنیم، یک شهر مشاغل کودکان است که کودکان می توانند آزادانه در بخش های مختلف آن نقش صاحبان مشاغل مختلف را بازی می کنند و برای چند ساعت هم که شده، دکتر، مهندس، آرایشگر، آتش نشان، پلیس، دندانپزشک، خواننده، سرآشپز، جراح و یا مغازه دار شوند! با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با شهر مشاغل کودکان مشهد یا همان کارالند مشهد آشنا کنیم تا این بار شما هم بتوانید در  تور مشهد ، کودکانتان را برای یک روز به دنیای آدم بزرگ ها ببرید و فرصت کشف دنیای واقعی را برای آن ها فراهم کنید.

 

 

کارالند مشهد چه جور جایی است؟

 

کارالند مشهد یکی از جالب ترین اماکن تفریحی مشهد است. این مرکز تفریحی به شکل یک شهر واقعی اما در اندازه کوچکتر، ساخته شده است. کودکان با ورود به کارالند مشهد می توانند در خیابان های شهر مشاغل کودکان مشهد گشت و گذار کنند، به اداره مورد نظرشان بروند، لباس مخصوص آن شغل را به تن کنند و برای ساعتی در نقش یک بزرگسال فرو بروند. آن ها می توانند با رفتن به قسمت آتش نشانی، لباس مخصوص آتش نشان ها را به تن کنند و با همسن و سال هایشان غرق خاموش کردن یک آتش شوند. همچنین می توانند به بالای سر یک بیمار بروند و نقش دندان پزشک را ایفا کنند. در شهر مشاغل کودکان کارالند از دیزاین های بسیار جالب استفاده شده است و کودکان در آن باور می کنند که به دنیای آدم بزرگ ها سفر کرده اند و به شغل رویاهایشان رسیده اند. مسلما بعد از ترک کارالند مشهد، کودکانتان با واقع گرایی بیشتری به دنیا نگاه می کنند و آشنایی بهتری با مشاغل واقعی پیدا می کنند.

 

 

چه مشاغلی در کارالند مشهد وجود دارد؟

 

کودکان شما در مجموعه کارالند مشهد می توانند در مراکز و اماکنی مثل بانک، هایپرمارکت، آموزشگاه موسیقی، قنادی، کارگاه مهندسی، آتش نشانی، بیمارستان، کارگاه هنری، اداره خبرنگاری، آرایشگاه، کارگاه رنگ، باغ (به عنوان باغبان)، کابین هواپیما (به عنوان خلبان)، آموزشگاه راهنمایی رانندگی، دندانپزشکی و کلانتری کار کنند و با همسن و سال هایشان در نقش های مختلف فرو بروند و مشاغل مختلف را امتحان کنند.

 

 

کارالند کجای مشهد است؟

 

مجموعه شهر مشاغل کودکان کارالند مشهد را می توانید در بلوار هفت تیر مشهد پیدا کنید. کارالند مشهد دقیقا در طبقه سوم مجتمع تجاری آرمیتاژ واقع شده است.

 

 

قیمت بلیط کارالند مشهد چقدر است؟

 

شما با پرداخت 48،000 تومان می توانید بلیط ورودی کارالند مشهد را برای کودکتان تهیه کنید. البته اگر خودتان بخواهید به عنوان والدین وارد کارالند مشهد شوید، باید یک بلیط 10،000 تومانی را برای خودتان تهیه کنید. شما می توانید بلیط کارالند مشهد را به صورت آنلاین از وب سایت کارالند تهیه کنید و از قبل سانس مورد نظرتان را برای بازی کودکتان در تور مشهد رزرو کنید. لازم به ذکر است که کودکان 3 تا 12 سال مجوز بازی در کارالند مشهد را دارند و در واقع کارالند مشهد برای این گروه سنی طراحی و ساخته شده است.

 

۱۰ اسفند ۱۳۹۸