۰۲۱۷۴۶۳۴
جزیره باروس مالدیو، جزیره ای که عاشقانه ترین هتل دنیا را در خود جای داده است!

جزیره باروس مالدیو، جزیره ای که عاشقانه ترین هتل دنیا را در خود جای داده است!

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

جزیره باروس مالدیو، جزیره ای که عاشقانه ترین هتل دنیا را در خود جای داده است!

 


جزیره باروس یکی از جزایر شخصی مالدیو است که 7 سال است عنوان رومانتیک ترین اقامتگاه دنیا را با خود یدک می کشد. امروز می خواهیم با هم به  جزیره باروس مالدیو  سر بزنیم و ببینیم که هتل آن به چه شکلی ساخته شده است و چرا می گویند این هتل عاشقانه ترین هتل دنیاست. قبل از هر چیزی بهتر است که بدانید هزینه اقامت در بعضی از ویلاهای جزیره باروس مالدیو، چیزی حدود 5،380 دلار به ازای هر شب اقامت است! حالا با داشتن این رقم در ذهن، می توانید بهتر میزان لوکس بودن جزیره باروس مالدیو را متوجه شوید.

 

 

درباره جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

جزیره باروس مالدیو جایی است که به عنوان عاشقانه ترین تفرجگاه و اقامتگاه دنیا شناخته می شود. در جزیره باروس مالدیو 75 ویلا وجود دارد که هر کدامشان حمام روباز خودشان را دارند و خیلی از ویلاهای آن استخر شخصی هم دارند. در واقع ویلاهای این جزیره 7 سال است که به عنوان رومانتیک ترین اقامتگاه دنیا شناخته می شوند و این همان دلیلی است که باعث جذب توریستان به جزیره باروس مالدیو می شود.

 

 

هزینه اقامت در جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

شما با پرداخت 1،248 دلار تا 5،380 دلار می توانید در یکی از ویلاهای جزیره باروس مالدیو اقامت کنید.این هزینه برای اجاره یک ویلا برای اقامت دو نفر تعیین شده است. جالب است که بدانید این هتل بیش از 44 سال قدمت دارد و به عنوان یکی از قدیمی ترین اقامتگاه های مالدیو شناخته می شود.

 

 

امکانات ویلاهای جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

مهمانان جزیره باروس مالدیو می توانند یکی از 75 ویلای جزیره را برای اقامت خود انتخاب کنند. هر کدام از این ویلاها یک تراس شخصی دارند و در آن ها تخت های آفتابگیری تعبیه شده است. این ویلاها یک بار هم دارند و یک حمام شخصی روباز نیز در آن ها تعبیه شده است. بعضی از ویلاهای جزیره باروس مالدیو یک استخر شخصی دارند و از این ها گذشته، مهمانان جزیره باروس مالدیو می توانند از خدماتی مثل اسپا و ماساژ بهره ببرند و در تورهای جذاب قایق ها و کشتی های تفریحی شرکت کنند. علاوه بر این ها، یک سری جشن های سنتی مالدیوی نیز در جزیره باروس مالدیو برگزار می شود که مهمانان این ویلاها در جزیره باروس مالدیو می توانند در آن ها شرکت کنند و بدین شکل بیشتر با فرهنگ و سنت های مردم مالدیو آشنا شوند.

 

 

انواع ویلاهای جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

همان طور که گفته شد، ویلاهای جزیره باروس مالدیو انواع مختلفی دارند و بالطبع رنج قیمتیشان هم با یکدیگر متفاوت است. در فصل توریستی سال، ارزان ترین ویلاهای جزیره باروس مالدیو با قیمت 1،248 دلار اجاره داده می شوند. این ویلاها حدود 90 متر مربع مساحت دارند و در هر کدام از آن ها یک حمام لوکس وجود دارد که در فضای باز واقع شده اند.

یک سری از ویلاهای جزیره باروس مالدیو که 102 متر مربع مساحت دارند و استخر شخصی نیز دارند، با هزینه 1،541 دلار به ازای هر شب اقامت اجاره داده می شوند.

نرخ اجاره سوئیت های جدید جزیره باروس نیز در فصل توریستی سال، 3،900 دلار به ازای هر شب اقامت است. هر کدام از این سوئیت های نوساز دارای امکانات رفاهی لوکس هستند و هر کدام یک خدمتکار شخصی دارند که در 24 ساعت شبانه روز به شما سرویس می دهد. هر کدام از این سوئیت های یک استخر شخصی نیز دارند و یک جکوزی سرد و یک جکوزی گرم نیز در آن ها تعبیه شده است.

گذشته از این ویلاها، یک ویلای بسیار لوکس نیز در جزیره باروس مالدیو وجود دارد که از همه ویلاهای دیگر دنج تر و خاص تر است. این ویلا 268 متر مربع مساحت دارد و یک اتاق خواب مجزا و یک فضای نشیمن مجزا دارد. این ویلا یک استخر شخصی دارد و از بقیه ویلاها لوکس تر است. اجاره این ویلا به ازای هر شب 5،380 دلار است و معمولا افراد خاص در آن اقامت می کنند.

 

 

درباره امکانات تفریحی جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

شما با اقامت در جزیره باروس مالدیو می توانید تفریحاتی مثل غواصی و پدل بوردینگ را تجربه کنید. همچنین می توانند با یک قایق تفریحی یا یک کشتی تفریحی در اقیانوس هند در اطراف جزیره باروس گشت و گذار کنند. همینطور می توانید انواع خدمات ماساژ را در مرکز اسپای جزیره باروس مالدیو دریافت کنید. هزینه مانیکور در این مرکز اسپا 95 دلار، هزینه پدیکور در آن 115 دلار و هزینه انواع ماساژ در آن بین 175 دلار تا 215 دلار است.

 

 

نحوه دسترسی به جزیره باروس مالدیو در تور مالدیو

 

شما با یک قایق سرعتی می توانید ظرف مدت 25 دقیقه از فرودگاه بین المللی مالدیو به جزیره باروس  تور مالدیو  دسترسی پیدا کنید.

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران