۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در تور آنتالیا

همه چیز درباره مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در تور آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا به عنوان لوکس ترین و بهترین مرکز خرید آنتالیا شناخته می شود. این مرکز خرید در منطقه مسکونی فنر آنتالیا واقع شده است و محبوب ترین مرکز خرید آنتالیا است.پس اگر شما هم می خواهید با تور آنتالیا به آنتالیا سفر کنید و در فکر خرید یک عالمه لباس زیبا و مد روز هستید، بهتر است که با  مرکز خرید تراسیتی آنتالیا  به عنوان بهترین مرکز خرید آنتالیا آشنا شوید و حتما از فروشگاه های آن بازدید کنید.

درباره مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در تور آنتالیا

 

مرکز خرید تراسیتی آنتالیا بزرگترین مرکز خرید آنتالیا است. این مرکز خرید 4 طبقه دارد و در میان فروشگاه های آن انواع و اقسام برندها دیده می شود. همین مساله باعث شده که مرکز خرید تراسیتی آنتالیا به یکی از بهترین مراکز خرید آنتالیا تبدیل شود. از آنجایی که مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است، محبوبیت بسیار زیادی هم بین توریستان پیدا کرده است. چراکه منطقه لارا یک منطقه ساحلی بسیار جذاب است که بعضی از بهترین هتل های لوکس آنتالیا در آن واقع شده اند و خیلی از توریستان در  تور آنتالیا  در این منطقه اقامت می کنند و یا حداقل برای تفریح به آن مراجعه می کنند. در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا برندهای لوکس و مشهوری مثل بربری، هوگو باس، گانت، نایک، پیرکاردین، تامی هایلفیگر، زارا، پوما و یو اس پولو شعبه دارند. از این ها گذشته، شعب برندهای مشهور ترکیه مثل دری مد و سارار نیز در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا به چشم می خورند. در طبقه چهارم مرکز خرید تراسیتی آنتالیا نیز تعدادی رستوران وجود دارد که در میان آن ها هم اغذیه فروشی های محلی و هم برندهای بین المللی فست فود مثل مک دونالد دیده می شود.

درباره خرید از مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در تور آنتالیا

 

همان طور که گفتیم در مرکز خرید تراسیتی آنتالیا برندهای مختلفی از برندهای لوکس بین المللی گرفته تا برندهای ارزان تر ترکیه ای شعبه دارند. با این حساب، می توان گفت که شما با هر بودجه ای می توانید خرید خود را از مرکز خرید تراسیتی آنتالیا انجام دهید و با هر سلیقه ای که داشته باشید، دست پر از این مرکز خرید بیرون بیایید. نکته مهمی که باید درباره مرکز خرید تراسیتی آنتالیا به شما بگوییم، این است که معمولا در هر زمانی از سال که به آن مراجعه کنید، می بینید که یک سری از فروشگاه های آن وارد تخفیف شده اند و اجناس بسیار ارزانی را برای فروش گذاشته اند. توصیه ما به شما این است که وقتی وارد مرکز خرید تراسیتی آنتالیا شدید، قبل از هر کاری ابتدا در تمامی طبقات آن گشت بزنید و وضعیت تخفیف های فروشگاه های مختلف آن را بررسی کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

هتل های نزدیک به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا در تور آنتالیا

 

هتل یازار لارا که یک 3 ستاره است، در فاصله 1 کیلومتری مرکز خرید تراسیتی آنتالیا واقع شده است. اگر به دنبال سفر ارزان به آنتالیا هستید و اتفاقا دوست دارید در نزدیکی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا اقامت داشته باشید، بهتر است که هتل یازار لارا را برای اقامت خود در تور آنتالیا رزرو کنید. از این گذشته، هتل ناسا فلورا نیز یک هتل ارزان در نزدیکی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا است و حدودا 900 متر با مرکز خرید تراسیتی آنتالیا فاصله دارد.

از میان هتل های لوکس نزدیک به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا نیز می توان به هتل آکرا آنتالیا، هتل مارمارا آنتالیا و هتل کلاب فالکون آنتالیا اشاره کرد. هتل آکرا آنتالیا 2.9 کیلومتر، هتل مارمارا آنتالیا 1.7 کیلومتر و هتل کلاب فالکون آنتالیا نیز 1.3 کیلومتر با مرکز خرید تراسیتی آنتالیا فاصله دارند. این هتل های 5 ستاره همگی در نزدیکی مرکز خرید تراسیتی آنتالیا واقع شده اند و دسترسی خوبی به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا دارند.

نحوه دسترسی به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

 

برای دسترسی به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا باید به منطقه لارا آنتالیا بروید. برای این منظور می توانید از تاکسی ها و یا اتوبوس های آنتالیا استفاده کنید. شما به راحتی می توانید با اتوبوس های خطی شماره KC06، KL08، LF09، TC93 و VML55A به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا دسترسی پیدا کنید . به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال سفر ارزان به آنتالیا هستید و می خواهید در هزینه های سفر به آنتالیا صرفه جویی کنید، از مسئولین هتل خود درباره دسترسی به مرکز خرید تراسیتی آنتالیا با وسایل حمل و نقل عمومی سوال بپرسید و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید. چراکه کرایه تاکسی های آنتالیا بالا است و اصولا تردد در تور آنتالیا با وسایل حمل و نقل عمومی به صرفه تر است.

۱۱ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران