۰۲۱۷۴۶۳۴
همه چیز درباره ساحل آگوندا در گوا

همه چیز درباره ساحل آگوندا در گوا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

همه چیز درباره ساحل آگوندا در گوا

 

ساحل آگوندا یکی از بهترین سواحل گوا است که هر کسی که بخواهد در تور گوا ریلکس کند، به آن مراجعه می کند. این ساحل بکر حدودا 3 کیلومتر طول دارد و کلبه های زیادی در حاشیه آن ساخته شده اند که بعضی هایشان ساده و بعضی هایشان شیک و لوکس هستند. خوبی  ساحل آگوندا  این است که فروشندگان دوره گرد حق ورود به آن را ندارند و همین مساله باعث شده که این ساحل آرامش بیشتری به نسبت دیگر سواحل گوا داشته باشد. در واقع باید بگوییم که آگوندا یک دهکده توریستی در گوا است که در اطراف ساحل آگوندا ساخته شده است و امکانات رفاهی و تفریحی متعددی دارد و هتل ها، کافه ها و رستوران های متعددی در آن وجود دارد. ما در ادامه شما را بیشتر با ساحل آگوندا در گوا آشنا می کنیم و هرآنچه باید در مورد اقامت در ساحل آگوندا در تور گوا بدانید را به شما می گوییم.

 

 

لوکیشن ساحل آگوندا در گوا

 

ساحل آگوندا در جنوب گوا  و در نزدیکی ساحل پالولم که مشهورترین ساحل جنوب گوا است، واقع شده است. با این حساب، شما می توانید هر وقت که از آرامش همیشگی ساحل آگوندا خسته شدید، به ساحل پالولم بروید و انواع و اقسام تفریحات را در ساحل پالولم تجربه کنید.

 

 

نحوه دسترسی به ساحل آگوندا در گوا

 

ساحل آگوندا گوا حدودا یک ساعت و نیم با فرودگاه گوا فاصله دارد و شما می توانید به راحتی با یک تاکسی و با پرداخت کرایه 1،800 تا 2،000 روپیه ای آن به ساحل آگوندا در گوا دسترسی پیدا کیند.

 

 

بهترین زمان بازدید از ساحل آگوندا در گوا

 

آب و هوای منطقه آگوندا در گوا در سراسر سال گرم است و دمای آن در کمتر زمانی از 33 درجه سانتیگراد بالاتر یا از 20 درجه سانتیگراد پایین تر می رود. البته بهتر است که بدانید هوای آگوندا در گوا در بعضی از شب های زمستانی ماه های دسامبر تا فوریه (اواسط آذر تا اواسط اسفند) خنک می شود و از آن طرف رطوبت هوای آگوندا در ماه های آوریل و می (اواسط فروردین تا اواسط خرداد) به اوج خودش می رسد. ماه های ژوئن تا آگوست (اواسط خرداد تا اواسط شهریور) نیز معمولا ماه های بارانی ساحل آگوندا در گوا هستند و به همین دلیل هم معمولا توریستان اواخر ماه اکتبر تا اواخر ماه مارس (اوایل آبان تا اوایل فروردین) را برای اقامت در ساحل آگوندا گوا انتخاب می کنند. در واقع باید بگوییم که بازه زمانی آبان تا اوایل فروردین، بهترین زمان اقامت در منطقه ساحلی آگوندا در گوا محسوب می شود.

 

 

بهترین تفریحات ساحل آگوندا در گوا

 

شما در ساحل آگوندا می توانید تعطیلاتتان را به شنا، استراحت، قدم زدن و خرید سپری کنید. همچنین می توانید در تورهای قایقی ساحل آگوندا گوا شرکت کنید و از ساحل پروانه ها در نزدیکی ساحل آگوندا بازدید داشته باشید. همچنین می توانید از پناهگاه حیوانات آگوندا دیدن کنید و حیوانات زخمی و بیماری که در آن نگهداری می شوند را از نزدیک ببینید.

البته حقیقت این است که هیچ کاری انجام ندادن، بهترین تفریحی است که می توانید در ساحل آگوندا در گوا داشته باشید! چراکه همان طور که گفته شد ساحل آگوندا بهترین ساحل گوا برای ریلکس کردن است و بهترین کار این است که خیلی ساده در آن ریلکس کنید و از آرامش و زیبایی بی حد و حصر آن استفاده کنید و خیلی در ساحل آگوندا به دنبال کسب تجربه های متفاوت نباشید!

 

 

بهترین هتل های ساحل آگوندا در گوا

 

شما با هر بودجه ای می توانید در اطراف ساحل آگوندا در  تور گوا  اقامت داشته باشید. هتل وایت ریزورت گوا، هتل آگوندا پارادایس گوا، هتل سینامون گوا و هتل سونهو دو مار از بهترین هتل های ساحل آگوندا هستند که رنج های قیمتی متنوعی دارند و شما می توانید با توجه به بودجه خود یکی از آن ها را برای اقامت در ساحل آگوندا در تور گوا انتخاب کنید.

 

 

بهترین رستوران های ساحل آگوندا در گوا

 

رستوران فاتیماز کورنر بهترین رستوران آگوندا است و به قدری رستوران محبوبی است که در فصل توریستی سال به سختی می توانید یک میز خالی در آن پیدا کنید. در این رستوران بهترین غذاهای دریایی با قیمت پایین و کیفیت بالا سرو می شوند و همین مساله باعث شده که رستوران فاتیماز کورنر به محبوب ترین رستوران ساحل آگوندا تبدیل شود.

 از این گذشته، رستوران سیمورس نیز جزء بهترین رستوران های گوا است و جذابیت آن به این خاطر است که هم لوکیشن خوبی در کنار ساحل دارد و هم اینکه سبزیجاتی که در تهیه غذاهایش استفاده می شود را خودشان کشت می کنند و از طرفی خودشان نان های مصرفی رستوران را می پزند.

رستوران نیچر اورگانیک نیز یکی دیگر از بهترین رستوران های آگوندا در تور گوا است. این رستوران با اینکه در جاده اصلی آگوندا واقع نشده است، اما واقع ارزش این را دارد که مسیر آن را طی کنید و در ازایش خودتان را به یک غذای خوب و با کیفیت مهمان کنید. این رستوران را یک زوج محلی اهل گوا اداره می کنند و منوی بسیار جدید و مبتکرانه ای دارند.

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران