۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک آبی کوکو سامویی در تور سامویی

پارک آبی کوکو سامویی در تور سامویی

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک آبی کوکو سامویی یک پارک آبی تقریبا کوچک است که در منطقه ساحلی لامای در جزیره سامویی قرار گرفته است. پارک آبی کوکو سامویی به عنوان یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی سامویی شناخته می شود و تفریح در آن به همه توریستانی که قصد سفر به سامویی را دارند، توصیه می شود. تفریح در این پارک آبی در سامویی یکی از بهترین تفریحات خانوادگی در تور تایلند است و معمولا نظر توریستان سامویی را به خودش جلب می کند. در ادامه می خواهیم شما را بیشتر با پارک آبی کوکو سامویی (Coco Splash Adventure Samui) آشنا کنیم، درباره امکانات تفریحی آن با شما صحبت کنیم و قیمت بلیط ورودی پارک آبی کوکو سامویی را به شما بگوییم. پس با زیما سفر همراه باشید.

 

 

درباره پارک آبی کوکو سامویی

 

پارک آبی کوکو سامویی در نزدیکی ساحل ساخته شده است. این پارک آبی در تور سامویی در مجموع 4 استخر شنا و 7 سرسره آبی دارد و یک سری وسایل بازی مخصوص کودکان را هم در خود جای داده است. با این اوصاف، می توان گفت که پارک آبی کوکو سامویی یکی از بهترین اماکن تفریحی خانوادگی در تور سامویی است و همه اعضای خانواده می توانند یک روز شاد و مفرح را در این پارک آبی در سامویی تجربه کنند. پارک کوکو سامویی در زمینی به مساحت 10،000 متر مربع ساخته شده است و از قسمت های مختلفی مثل پارک آبی، یک زمین گلف و یک سری محوطه های تفریحی دیگر تشکیل شده است که معمولا در آن ها تخته های پرش، قایق های بادی، ماشین های کارتینگ و قلعه بادی توجه توریستان را جلب می کنند. همان طور که می توانید حدسش را بزنید، تمرکز پارک آبی کوکو سامویی بر تفریح کودکان است. اما با این حال یک سری سرسره آبی هم در پارک آبی کوکو سامویی وجود دارد که محدودیت سنی و قدی برای استفاده از آن ها وجود دارد و یک سری از کودکان حق استفاده از آن ها را ندارند.

 

 

درباره امکانات تفریحی پارک آبی کوکو سامویی

 

بیشتر سرسره های آبی پارک آبی کوکو سامویی از بتن ساخته شده اند. بعضی از سرسره های آبی پارک آبی کوکو سامویی مخصوص استفاده کودکان بین 5 سال و کودکانی است که ماکسیموم قدشان 160 سانتی متر است. البته همان طور که گفته شد یک سری سرسره های آبی بزرگتر هم در پارک آبی کوکو سامویی وجود دارد که کودکان زیر 8 سال و کسانی که قدشان کمتر از 125 سانتی متر است، حق استفاده از آن ها را ندارند. زمانی که کودکان مشغول بازی در پارک آبی کوکو سامویی می شوند، بزرگترها می تونند در رستوران پارک آبی سامویی مشغول غذا خوردن شوند و یا خیلی ساده روی تخت های آفتابگیری پارک ریلکس کنند و در محوطه اطراف استخر آفتاب بگیرند. لازم به ذکر است که پارک آبی کوکو سامویی غریق نجات های متعددی دارد که مدام در حال تماشای محوطه استخرهای پارک آبی کوکو سامویی هستند و با این حساب، خیال والدین در پارک آبی کوکو سامویی می تواند تا حد زیادی راحت باشد.

 

 

قیمت بلیط ورودی پارک آبی کوکو سامویی

 

قیمت بلیط ورودی پارک آبی کوکو سامویی برای هر نفر 490 بات تایلند است. البته کودکانی که قدشان کمتر از 90 سانتی متر است، می توانند به رایگان وارد پارک آبی کوکو سامویی در تور سامویی شوند. نکته جالبی که در مورد پارک آبی کوکو سامویی وجود دارد، این است که شما می توانید برگزاری جشن تولد فرزندتان را در پارک آبی سامویی تدارک ببینید و بدین شکل خاطرات بسیار جالبی را در تور سامویی برای کودکتان رقم بزنید و تولدش را به بهترین شکل ممکن در تور سامویی برگزار کنید.

 

 

ساعات کاری پارک آبی کوکو سامویی

 

پارک آبی کوکو سامویی هر روزه از ساعت 10:30 صبح تا 5:30 بعد از ظهر باز است و شما می توانید یک روز شاد، مفرح و هیجان انگیز را در این پارک آبی در تور سامویی سپری کنید.

 

۱۲ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران