۰۲۱۷۴۶۳۴
بازار شناور پاتایا در تور تایلند

بازار شناور پاتایا در تور تایلند

بازار شناور پاتایا در تور تایلند

 

مطمئنا شما هم تا به حال تصاویری از بازار شناور پاتایا را دیده اید. همان تصاویری که در آن ها مردم محلی درون قایق نشسته اند و در حال فروش میوه و سبزیجات و انواع و اقسام کالاهای دیگر هم هستند. شاید شما هم با دیدن این تصاویر با خودتان فکر کرده باشید که این بازارها چه بازارهای جذابی هستند و در دل آرزو کرده باشید که یک بار بازار شناور پاتایا را از نزدیک ببینید. شاید هم با دیدن تصاویر آن از خودتان سوال پرسیده باشید که بازار شناور پاتایا دیگر چه طور بازاری است و اصلا چرا مردم پاتایا به این سبک خرید و فروش می کنند؟ در هر صورت به شما توصیه می کنیم که این مطلب را بخوانید. چراکه ما در ادامه می خواهیم شما را با  بازار شناور پاتایا  در تور تایلند آشنا کنیم و به شما بگوییم که اگر در تور تایلند به پاتایا سفر کنید و بازار شناور پاتایا را از نزدیک ببینید، چه چیزی در آنجا منتظر شماست.

 

 

درباره بازار شناور پاتایا

 

بازار شناور پاتایا در محوطه ای به مساحت 100،000 متر مربع برپا می شود. این بازار جذاب در  تور ارزان تایلند  به 4 بخش مجزا تشکیل شده است که در هر کدامشان اجناس و کالاهای یکی از 4 بخش اصلی تایلند یعنی شمال، شمال شرق، مرکز و جنوب تایلند به فروش می رسد. با این حساب، کار شما برای خرید از بازار شناور پاتایا راحت است و شما به راحتی می توانید با بازدید از 4 بخش مختلف بازار شناور پاتایا، با کالاهای مناطق مختلف تایلند آشنا شوید و خرید خود را به راحتی هرچه تمام تر انجام دهید. در بازار شناور پاتایا می توانید انتظار این را داشته باشید در قایق های غذاهای محلی تایلندی، شیرینی و انواع خوراکی های دیگر فروخته شود.

 

 

گشت و گذار در بازار شناور پاتایا

 

 به شما توصیه می کنیم که برای اینکه تجربه بهتری از بازدید از یک بازار شناور واقعی را داشته باشید، یک قایق اجاره کنید و با آن در طول بازار شناور پاتایا حرکت کنید و هرجا که دلتان خواست به صاحب قایق بگویید که بایستد تا شما خریدتان را از غرفه های شناور بازار شناور پاتایا انجام دهید. این قایق ها معمولا برای 4 نفر جا دارند و شما می توانید یکی از آن ها را با پرداخت یک هزینه معقول و مقرون به صرفه به مدت 30 دقیقه کرایه کنید.

 

 

خرید از بازار شناور پاتایا

 

گذشته از قایق های شناور، صدها خانه چوبی نیز در اطراف آب وجود دارد که به سبک های مختلف معماری 4 منطقه اصلی تایلند ساخته شده اند و گشت و گذار بین آن ها تجربه جالبی است. یادتان باشد که در بازار شناور پاتایا، غذا حرف اول را می زند و در آن بیش از هر چیزی غذا و خوراکی به چشم می خورد. به شما توصیه می کنیم که حتما یک غذای سنتی تایلندی را در بازار شناور پاتایا امتحان کنید و حتما چند سوغاتی یا یادگاری هم از بازار شناور پاتایا تهیه کنید. در بازار شناور پاتایا می توانید انوع صنایع دستی تایلند، کارت پستال های زیبا و اسباب بازی های چوبی را تهیه کنید تا هر بار به آن ها نگاه کردید، خاطرات بازار شناور پاتایا برایتان زنده شود.

 

 

تفریح در بازار شناور پاتایا

 

البته علاوه بر غرفه های غذا و صنایع دستی، یک سری اماکن علمی و تفریحی نیز در بازار شناور پاتایا پیدا می شوند که از جمله آن ها می توان به موزه منبت کاری پاتایا اشاره کرد. حتی یک سری نمایش های فرهنگی جالب هم به صورت روزانه در محوطه بازار شناور پاتایا برگزار می شوند که تماشای آن ها کاملا رایگان است و معمولا توریستان از تماشای آن ها استقبال می کنند.

 

 

آدرس بازار شناور پاتایا

 

بازار شناور پاتایا در جاده سوخومویت واقع شده است و حدودا 2 کیلومتر با آکواریوم دنیای زیر آب پاتایا فاصله دارد و دقیقا در مسیر منطقه ساتاهیپ در نزدیکی پاتایا قرار گرفته است. به شما توصیه می کنیم که هر وقت از شلوغی پاتایا خسته شدید و احساس کردید که به کمی آرامش نیاز دارید، به بازار شناور پاتایا بروید و در آنجا از 4 منطقه مختلف آن دیدن کنید. مسلما اگر شما هم جزء افرادی باشید که تا به حال یک بازار شناور را از نزدیک ندیده اند، از بازدید از این بازار در تور پاتایا شگفت زده می شوید.

 

۱۳ اسفند ۱۳۹۸