۰۲۱۷۴۶۳۴
پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

 

مطمئنا شما هم تا به حال نام  پارک وکیل آباد مشهد  را شنیده اید. این پارک قدیمی ترین پارک مشهد است و یک پارک شناخته شده در ایران تلقی می شود. امروز ما می خواهیم به این پارک زیبا در مشهد سر بزنیم و ببینیم که دقیقا در پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد چه خبر است و اصلا ارزش بازدید دارد یا نه! با ما همراه باشید تا با هم نگاهی به این پارک زیبا در  تور ارزان مشهد  بیندازیم.

 

 

موقعیت مکانی پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

 

یک بلوار بسیار طولانی در مشهد وجود دارد که بعد از بلوار ولیعصر تهران، بزرگترین بلوار ایران تلقی می شود. این بلوار با نام بلوار وکیل آباد مشهد شناخته می شود و یکی از خوش آب و هواترین بخش های مشهد تلقی می شود. در انتهای این بلوار یک پارک بسیار بزرگ و زیبا وجود دارد که نامش پارک وکیل آباد مشهد است و مساحتش به 70 هکتار می رسد. نام این پارک در گذشته باغ وکیل مشهد بوده است و به خاطر اینکه در نزدیکی طرقبه مشهد قرار گرفته است، محبوبیت بسیار زیادی بین مسافران و توریستان پیدا کرده است.

 

 

درباره پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

 

پارک وکیل آباد مشهد یکی از جالب ترین اماکن تفریحی مشهد است و امکانات رفاهی و تفریحی جذابی مثل بوفه، رستوران، وسایل بازی مخصوص کودکان، دریاچه، بانک و باغ وحش را در خود جای داده است. باغ وحشی که کنار پارک وکیل آباد مشهد قرار گرفته است، تنها باغ وحش مشهد و استان خراسان رضوی است و با این حساب، می توان گفت که یکی از دلایل محبوبیت وکیل آباد مشهد، وجود همین باغ وحش در آن است. در باغ وحش وکیل آباد مشهد انواع حیوانات، آبزیان و پرندگان نگهداری می شوند و بازدید از آن در تور ارزان مشهد تجربه بسیار جالبی است. معمولا کودکان از بازدید از این باغ وحش در تور مشهد استقبال می کنند و با این حساب، بهتر است که اگر شما هم خانوادگی به مشهد سفر می کنید، بازدید از این باغ وحش زیبا در پارک وکیل آباد مشهد را در برنامه سفر خود بگنجانید.

 

 

ایده هایی برای تفریح در پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

 

همان طور که گفته شد، پارک وکیل آباد مشهد از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر کدامشان موجبات تفریح را برای مردم فراهم کرده اند. اگر شما هم قصد سفر خانوادگی به مشهد را دارید، می توانید با رفتن به پارک وکیل آباد مشهد، از امکانات تفریحی آن استفاده کنید تا همه اعضای خانواده بتوانند یک روز خوب و خاطره انگیز را در تور مشهد سپری کنند. شما می توانید خیلی ساده در پارک وکیل آباد مشهد ریلکس کنید و زیر سایه درختان پارک بنشینید. همچنین می توانید در کنار دریاچه وکیل آباد مشهد بنشینید و ساعتی را غرق تماشای زیبایی بی حد و اندازه پارک وکیل آباد مشهد شوید. گذشته از این، می توانید از امکانات تفریحی پارک وکیل آباد مشهد مثل وسایل بازی آن و باغ وحش جذابش استفاده کنید و یک روز جذاب را در پارک وکیل آباد مشهد برای خودتان رقم بزنید. مطمئن باشید که پارک وکیل آباد مشهد با این وسعتی که دارد، برای هر کسی جذابیت دارد و محال است که شما از بازدید از آن در تور ارزان مشهد پشیمان شوید!

 

 

نحوه دسترسی به پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد

 

شما برای دسترسی به پارک وکیل آباد مشهد می توانید از تاکسی، وسیله شخصی یا مترو استفاده کنید. راحت ترین و ارزان ترین روش برای دسترسی به پارک وکیل آباد مشهد در تور مشهد این است که سوار مترو مشهد شوید و با آن به راحتی هرچه تمام تر به پارک وکیل آباد مشهد دسترسی پیدا کنید.

با همه این اوصاف، به شما توصیه می کنیم که حتما در تور ارزان مشهد از پارک وکیل آباد مشهد دیدن کنید. چراکه پارک وکیل آباد مشهد یکی از زیباترین پارک های مشهد است و مسلما یکی از جالب ترین جاذبه های گردشگری مشهد نیز به حساب می آید.

 

۱۴ اسفند ۱۳۹۸

نظرات کاربران