۰۲۱۷۴۶۳۴
دیدنی های دهلی آگرا جیپور

دیدنی های دهلی آگرا جیپور

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

دهلی آگرا جیپور سه تا از دیدنی ترین، جذاب ترین و محبوب ترین شهرهای هند هستند. معمولا کسانی که می خواهند برای بار اول به هند سفر کنند، در تور مثلث طلایی هند شرکت می کنند تا از این سه شهر زیبا و دیدنی هند دیدن کنند و بتوانند دید جامع تر و کامل تری نسبت به هند پیدا کنند. چراکه بیشتر جاذبه های گردشگری معروف هند در همین شهر دهلی آگرا جیپور واقع شده اند. اما سوال اینجاست که کدامیک از دیدنی های دهلی آگرا جیپور از بقیه جذاب تر هستند و بهتر است که از کدامیک از جاذبه های گردشگری دهلی آگرا جیپور در مدت زمان محدود اقامت در تور هند دیدن کرد؟ ما در ادامه می خواهیم به شما گلچینی از بهترین دیدنی های دهلی آگرا جیپور را معرفی کنیم تا شما هم بدانید که کدام یک از امکان دیدنی دهلی آگرا جیپور بر بقیه آن ها اولویت دارند.

 

دروازه هند یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری تور دهلی آگرا جیپور و شهر دهلی است. این دروازه در شهر زیبای دهلی قرار گرفته است و شکوه و جذابیت بسیار زیادی دارد. این دروازه به عنوان یادبود جنگ جهانی اول ساخته شده است و برای گرامیداشت سربازان آن دوران ساخته شده است و به همین دلیل به عنوان یکی از مهمترین و ارزشمندترین بناهای دیدنی هند شناخته می شود. معبد نیلوفر آبی نیز یکی دیگر از اماکن دیدنی شهر جالب دهلی است. این معبد به شکل گل نیلوفر آبی طراحی و ساخته شده است و زیبایی بی نظیری دارد. گذشته از این ها، قلعه سرخ دهلی نیز یکی از آن جاذبه های گردشگری هند است که حتما باید در تور هند از آن ها بازدید داشته باشید.

 

 

جذاب ترین اماکن دیدنی آگرا

 

یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری هند که خیلی از توریستان به خاطر دیدن آن راهی هند می شوند، بنای زیبا و فاخر تاج محل است. تاج محل بنایی است که اغلب از آن به عنوان نماد عشق جهانی یاد می کنند و این طور می گویند که شاه جهان آن را به افتخار عشقش به همسرش یعنی ممتاز محل ساخته است. بنای تاج محل یک بنای مرمرین بسیار زیبا دارد که در هر ساعتی از شبانه روز به خاطر تابش آفتاب و سایه روشن های متنوع، به رنگ های مختلفی در می آید و گذشته از این، باغ بسیار زیبایی هم دارد. علاوه بر این، یکی دیگر از اماکن دیدنی آگرا که جزء بهترین جاهای دیدنی شهر آگرا محسوب می شود، بنایی به نام قلعه آگرا است. این بنای سرخ رنگ یکی از عالی ترین نمونه های معماری مغول محسوب می شود و واقعا ارزش بازدید در تور مثلث طلایی را دارد.

 

 

جذاب ترین اماکن دیدنی جیپور

 

جیپور یکی از زیباترین شهرهای هند است. این شهر را به عنوان شهر صورتی هند می شناسند. در شهر صورتی هند تعداد زیادی جاذبه گردشگری وجود دارد که یکی از دیگری زیباتر هستند. اما از آنجایی که ممکن است شما هم در  تور ارزان هند  با محدودیت زمانی مواجه باشید، بهتر است که اولویت های خود را تعیین کنید. توصیه ما به شما این است که در تور دهلی آگرا جیپور حتما از کاخ شهر جیپور که یکی از زیباترین کاخ های هند است، دیدن کنید. از این گذشته به شما توصیه می کنیم که حتما بازدید از کاخ هوامحل جیپور نیز داشته باشید و به هیچ عنوان فرصت بازدید از آن را در تور مثلث طلایی هند از دست ندهید. کاخ هوامحل یک کاخ زیبا در جیپور است که بیش از 900 پنجره دارد و معماری شگفت انگیزی دارد. جالب است بدانید که به این خاطر نام این کاخ را هوا محل گذاشته اند که باد به خوبی بین 900 پنجره آن جریان پیدا می کند.

 

 

میخواهید به هند سفر کنید ؟!

 

حتی اگر خیلی هم اهل سفر نباشید که صد در صد هستید،حتما از هند و جذابیت های تور مثلث طلایی چیزهایی به گوش‌تان خورده یا تصاویر زیبا و چشم نواز تاج محل و اماکن متعدد گردشگری هند چشم‌تان را گرفته است.آژانس زیما سفر مجری تخصصی و مستقیم تور هند است و از این جهت میتوانید مطمئن باشید که با آژانس مسافرتی به سفر خواهید رفت که در تهران از هر جهت نمونه و پیشتاز است و به سفری خواهید رفت که با هزینه مناسبی برای شما تمام خواهد شد. با توجه به تخصص و تجربه زیما سفر در برگزاری تور هند و اینکه آژانس مسافرتی زیما سفر پارس مجری مستقیم تور هند است، می توانید مطمئن باشید که آفر تور هند پیشنهادی زیما سفر رضایت شما را جلب میکند.تور هند برای شما پر از اتفاقات جذاب و لوکیشن های دیدنی است که حتما از دیدن این همه زیبایی شگفت زده خواهید شد،امیدواریم که بتوانیم برای شما خاطراتی خوش و شیرین از سفر به هر کجای دنیا مخصوصا تور هند رقم بزنیم.

 

۳۰ فروردین ۱۳۹۹

نظرات کاربران