۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه های سفر به روسیه

هزینه های سفر به روسیه

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هزینه های سفر به روسیه

 

چقدر باید برای سفر به روسیه پول داشته باشیم؟

 

 چقدر پول برای سفر به روسیه لازم است؟ با چه مقدار پول می توان به روسیه سفر کرد؟ اگر شما هم چنین سوال هایی در ذهنتان دارید، این مقاله دقیقا برای شما نگارش شده است! چراکه ما در ادامه می خواهیم یک به یک  هزینه های سفر به روسیه  را به شما بگوییم. پس یک ماشین حساب و یک قلم و کاغذ دستتان بگیرید و ببینید که باید چقدر پول برای سفر به روسیه داشته باشید. هزینه هایی که در ادامه به شما می گوییم، میانگین هزینه های سفر به روسیه هستند و مسلم است که شما با کمتر و یا بیشتر از این مبلغ نیز می توانید روزهایتان را در روسیه بگذرانید.

 

 

چقدر پول با خودمان به روسیه ببریم؟

 

توصیه ما به شما این است که به ازای هر روز اقامتتان در تور روسیه حدود 2،500 روبل روسیه همراهتان داشته باشید. این هزینه به صورت تقریبی برای هر روز اقامت هر نفر محاسبه شده است و شامل هزینه خورد و خوراک یک روز در روسیه، هزینه خرید آب معدنی در روسیه، هزینه تردد یک روز در روسیه، هزینه تفریح یک روز در روسیه و هزینه هایی از این قبیل می شود. البته این را هم بگوییم که اگر شما به صورت خانوادگی (مثلا 4 نفره) سفر کنید، ممکن است که دقیقا به 4 برابر این مبلغ برای گذراندن یک روز در روسیه نیاز نداشته باشید. چراکه به هر حال قیمت بلیط جاذبه های گردشگری روسیه برای کودکان ارزان تر است و یک سری هزینه های دیگر نیز برای کودکان کمتر است. برای مثال اگر شما هم می خواهید که به همراه همسرتان و دو فرزندتان به روسیه سفر کنید، نباید حتما به ازای هر روز اقامتتان در روسیه 10،000 روبل روسیه همراهتان داشته باشید و هزینه های نهایی برایتان کمتر تمام می شود. نکته دیگر اینکه اگر مدت بیشتری در  تور روسیه  اقامت کنید، هزینه هر روز اقامتتان در روسیه پایین می آید. اما اگر بخواهید مثلا چند روز یا یک هفته در روسیه اقامت داشته باشید، هزینه هر روز اقامتتان در روسیه بیشتر می شود. چراکه اگر یک ماه در روسیه اقامت داشته باشید، قرار نیست که در هر روز، انواع و اقسام تفریحات را تجربه کنید. اما اگر وقتتان کم باشد، مسلما می خواهید که تفریحات بیشتر و فشرده تری در آن چند روز در روسیه داشته باشید و باید پول بیشتری در تور روسیه خرج کنید.

 

 

هزینه های سفر به روسیه به چه شکل هستند؟

 

اگر بخواهیم دقیق تر به هزینه های سفر به روسیه نگاه کنیم، باید بگوییم که شما باید حدود 842 روبل روسیه را برای هزینه یک روز خورد و خوراکتان در روسیه در نظر بگیرید. از این گذشته، باید حدود 57 روبل روسیه را هم برای خرید آب معدنی یک روزتان در روسیه کنار بگذارید. از طرفی هزینه میانگین استفاده از تاکسی، اتوبوس، مترو و ... در یک روز در روسیه، چیزی حدود 227 روبل روسیه است. جدای از این هزینه ها، شما باید حدود 971 روبل روسیه را برای تفریح یک روزتان در روسیه کنار بگذارید، 43 روبل روسیه را برای انعام و هزینه های این چنینی که برایتان پیش می آید، در نظر بگیرید و در نهایت 86 روبل روسیه را هم برای هزینه های غیر پیشبینی شده در طول یک روز کنار بگذارید. جمع این هزینه های میانگین سفر به روسیه 2،226 روبل می شود. با این حساب باید بگوییم که شما باید به طور میانگین بین 2،000 تا 2،500 روبل روسیه به ازای اقامت هر روز در روسیه داشته باشید تا بتوانید اقامت خوبی را در روسیه تجربه کنید. لازم به ذکر است که هزینه رزرو تور روسیه در این محاسبه لحاظ نشده است و شما باید بنا بر بودجه ای که دارید، مبلغی را هم برای رزرو تور ارزان روسیه کنار بگذارید و متناسب با توان مالیتان یک تور خوب در روسیه برای خودتان رزرو کنید.

 

 

چگونه می توان هزینه های سفر به روسیه را کم کرد؟

 

شما می توانید با یک سری راهکارهای ساده هزینه های سفر به روسیه را برای خودتان کاهش دهید. یکی از نکاتی که باید درباره سفر ارزان به روسیه بدانید، این است که قیمت غذاهای رستوران های روسیه به نسبت غذاهای فست فودی و همین طور غذاهای خیابانی بالاتر است. پس شما می توانید با انتخاب غذاهای ارزان تر برای خودتان، هزینه سفر به روسیه را کاهش دهید. از این گذشته، می توانید با استفاده مداوم از مترو و اتوبوس در روسیه و استفاده نکردن از تاکسی های روسیه، هزینه های تردد در روسیه را هم کمتر کنید. چراکه ما در محاسبه هزینه های سفر به روسیه، این طور در نظر گرفتیم که شما می خواهید از انواع وسایل نقلیه اعم از تاکسی، اتوبوس، مترو و ... برای تردد در روسیه استفاده کنید. اما اگر شما گزینه تاکسی را حذف کنید، هزینه هایتان برای سفر به روسیه کمتر هم می شود. از این گذشته، اگر صبحانه تان را هم در هتلتان در روسیه میل کنید، هزینه خورد و خوراکتان در روسیه پایین تر می آید و مبلغ صبحانه از هزینه خورد و خوراک یک روز در روسیه کم می شود. در نهایت این را هم در نظر بگیرید که میتوانید یک تور ارزان روسیه برای خودتان از آژانس مسافرتی زیما سفر رزرو کنید، در این صورت هزینه تور روسیه نیز برایتان کم می شود و در نهایت می توانید ارزان تر به روسیه سفر کنید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای روسیه.

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران