۰۲۱۷۴۶۳۴
هزینه های سفر به شانگهای

هزینه های سفر به شانگهای

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

هزینه های سفر به شانگهای

 

چقدر پول برای سفر به شانگهای نیاز هست؟ چقدر پول باید با خودمان به شانگهای ببریم؟ سفر به شانگهای چقدر هزینه بردار است؟ آیا سفر به شانگهای گران است؟ اگر شما هم هر سوالی شبیه به این سوال ها درباره سفر به شانگهای دارید، مطلب و مقاله گردشگری درستی را برای خواندن انتخاب کرده اید! چراکه ما در ادامه  هزینه های سفر به شانگهای  را بررسی می کنیم تا ببینیم که سفر به شانگهای چقدر پول می خواهد؟

 

 

برای سفر به شانگهای چه هزینه هایی پیش رو دارید؟

 

شما برای سفر به شانگهای باید یک بودجه را برای رزرو تور شانگهای کنار بگذارید. از آنجایی که تورهای شانگهای با قیمت های متنوعی برگزار می شوند، از درج هزینه رزرو تور شانگهای در این مقاله صرف نظر کرده ایم. شما می توانید بنا بر سطح توقعاتی که از سفر به شانگهای دارید، به رزرو یک تور لوکس شانگهای یا تور ارزان شانگهای اقدام کنید. با تماس با همکاران با تجربه ما در آژانس مسافرتی زیما سفر می توانید قیمت تور شانگهای را استعلام بگیرید و با کمترین هزینه ممکن راهی شانگهای شوید.

اما گذشته از هزینه رزرو تور شانگهای، هزینه های دیگری نیز در طول سفر به شانگهای خواهید داشت که ما می خواهیم آن دسته از هزینه های سفر به شانگهای را در این مقاله بررسی کنیم. برای مثال شما در شانگهای باید بودجه های مختلفی را برای هزینه خورد و خوراک در شانگهای، هزینه تردد در شانگهای، هزینه تفریح در شانگهای و ... کنار بگذارید.

 

 

سفر به شانگهای چقدر گران است؟

 

این هزینه هایی که در ادامه به شما می گوییم، بر اساس میانگین خرج و مخارج توریستان قبلی در طول سفر به شانگهای هستند. این بدین معنی است که شما هم با داشتن همین اندازه بودجه می توانید از پس هزینه های سفر به شانگهای بر بیایید. شما باید حدود 124 یوان را برای خورد و خوراک یک روزتان در شانگهای کنار بگذارید. البته اگر صبحانه را در هتل خود در شانگهای میل کنید، می توانید حدود 20 یوان از این مبلغ را پس انداز کنید و با حدود 100 یوان ناهار و شام خود را در تور شانگهای تهیه کنید. این را هم خوب است بدانید که در طول روز به طور میانگین، حدود 5 یا 6 یوان صرف خرید آب معدنی مصرفی یک نفر می شود. نکته دیگری که باید درباره هزینه خورد و خوراک در شانگهای بدانید، این است که قیمت غذاهای رستوران های شانگهای از قیمت غذاهای فست فودی یا غذاهای اغذیه فروشی های خیابانی بالاتر است.

 

 

علاوه بر این ها، شما باید حدود 50 یوان را برای تفریح یک روز هر نفرتان در تور شانگهای کنار بگذارید. این هزینه تفریح شامل خرید بلیط جاذبه های گردشگری شانگهای، تفریح در اماکن تفریحی شانگهای و ... می شود.

گذشته از این ها، شما برای تردد در شانگهای نیز نیاز به مقداری پول پیدا خواهید کرد. به طور میانگین هر کسی در طول یک روز اقامت در شانگهای حدود 22 یوان را صرف کرایه تاکسی، کرایه اتوبوس، خرید بلیط مترو و ... می کند و احتمالا شما هم همین قدر برای تردد در شانگهای خرج خواهید کرد. نکته ای که باید به شما بگوییم، این است که تاکسی های شانگهای گران تر از اتوبوس ها و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی هستند.

همچنین به شما توصیه می کنیم که حدود 34 یوان را در طول روز کنار بگذارید تا اگر مجبور به دادن انعام در شانگهای شدید و هزینه های این چنینی برایتان پیش آمد، بتوانید از پس هزینه های آن بر بیایید.

 

 

چقدر پول باید با خودمان به شانگهای ببریم؟

 

با تمام اطلاعات گفته شده، باید بگوییم که شما به ازای هر نفرتان و به ازای هر روز اقامتتان در شانگهای باید حدود 235 یوان همراهتان داشته باشید. البته همان طور که گفته شد، شما باید قبل از کنار گذاشتن این بودجه برای سفر به شانگهای، قیمت های تور شانگهای را هم از  آژانس هواپیمایی زیما سفر  استعلام بگیرید و قبل از هر کاری، نسبت به رزور یک تور ارزان شانگهای اقدام کنید. لازم به ذکر است که در شانگهای مراکز خرید متنوعی هم وجود دارد. پس اگر اهل خرید هستید، بهتر است که یک بودجه مجزا برای خرید در شانگهای در نظر داشته باشید.

 

 

زیما سفر مجری مستقیم تورهای چین.

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران