۰۲۱۷۴۶۳۴
جاهای دیدنی کمر آنتالیا

جاهای دیدنی کمر آنتالیا

امتیار دهید:

۴.۸ از ۱۵۰۰ امتیاز

منطقه کمر یکی از جذاب ترین مناطق ساحلی آنتالیاست که هم هتل های بسیار خوبی دارد و هم اینکه فضای خوبی برای گشت و گذار دارد. خیلی از جاذبه های گردشگری آنتالیا در منطقه کمر آنتالیا و یا در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا واقع شده اند و این بدین معنی است که اگر شما در منطقه کمر آنتالیا اقامت کنید، با یک تیر دو نشان زده اید. با رزرو یکی از هتل های منطقه کمر آنتالیا، هم می توانید از امکانات رفاهی و تفریحی خوب هتل های کمر آنتالیا بهره ببرید و هم اینکه می توانید به راحتی از  جاهای دیدنی کمر آنتالیا دیدن داشته باشید. ما در ادامه چند تا از جذاب ترین جاهای دیدنی کمر آنتالیا را به شما معرفی می کنیم تا بیشتر با این منطقه در تور آنتالیا آشنا شوید و خیالتان از بابت اقامت در این منطقه از آنتالیا راحت تر شود.

 

جاهای دیدنی کمر آنتالیا

 

سواحل کمر آنتالیا بسیار جذاب و دیدنی هستند. در این منطقه از آنتالیا و در نزدیکی آن، سواحل بسیار زیبایی وجود دارد که یکی از دیگری جذاب تر هستند و با شن های طلایی همیشه نظر مسافران را جلب می کنند. اگر شما هم اهل تفریحات هیجان انگیز هستید، باید این نوید را به شما بدهیم که در سواحل کمر آنتالیا می توانید انواع و اقسام ورزش های آبی را هم تجربه کنید.

 

 

 

پارک نوماد در منطقه کمر آنتالیا

 

پارک موضوعی نوماد یکی از جذاب ترین اماکن تفریحی منطقه کمر آنتالیا است. این پارک دقیقا پشت تفرجگاه ساحلی کمر (کمر مارینا) واقع شده است و حدودا 3 کیلومتر با مرکز کمر آنتالیا واقع شده است. در این پارک موضوعی که با تم عشایر طراحی و ساخته شده است، می توانید با زندگی عشایر و چادرنشینان آشنا شوید و یک روز عالی و آرامش بخش را در یک فضای سرسبز و زیبا سپری کنید و در نهایت یک غذای محلی عشایری میل کنید.

 

 

پارک مون لایت در منطقه کمر آنتالیا

 

پارک مون لایت یکی دیگر از جاهای دیدنی کمر آنتالیا است. این پارک در مرکز کمر واقع شده است و یک ساحل زیبا، یک مرکز خرید جذاب، یک باغ وحش کوچک و یک سری زمین تنیس و بسکتبال دارد و محیطش برای گذراندن یک روز خوب با خانواده عالی است.

 

تله کابین الیمپوس در منطقه کمر آنتالیا

 

کوه تاهتالی و تله کابین جذابش که با نام تله کابین الیمپوس شناخته می شود، یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کمر آنتالیا است. در حقیقت کوه تاهتالی مرتفع ترین کوه در این منطقه است که در نزدیکی دریا واقع شده است و ارتفاعش به 2365 متر می رسد. این کوه یک تله کابین هم دارد که توریستان می توانند با سوار شدن در کابین های آن نمای 360 درجه کوهستان و دریا را تماشا کنند.

 

 

شهر باستانی فاسلیس در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

شهر باستانی فاسیلیس یکی از محبوب ترین و خاص ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا است که در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا و در فاصله 12 کیلومتری آن واقع شده است. به همین دلیل می توان گفت که شهر تاریخی فاسلیس یکی از جاهای دیدنی کمر آنتالیا است. توصیه ما به شما این است که اگر در یکی از هتل های منطقه کمر آنتالیا اقامت کردید، حتما این فاصله 12 کیلومتری را طی کنید و فرصت دیدن یک ساحل زیبا، یک طبیعت زیبا و یک مکان تاریخی شگفت انگیز را برای خودتان فراهم کنید.

 

 

شهر باستانی الیمپوس در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

شهر باستانی الیمپوس یکی دیگر از جاهای دیدنی کمر آنتالیا است که در نزدیکی آن واقع شده است. این شهر باستانی ساحل و طبیعت بسیار زیبایی دارد و از نظر تاریخی بسیار ارزشمند است. به هر حال اگر شما هم اهل تاریخ و تاریخ شناسی هستید، بهتر است که فرصت بازدید از شهر باستانی الیمپوس را در تور آنتالیا از دست ندهید.

 

 

ساحل آدراسان در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

ساحل آدراسان یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا است که در نزدیکی شهر باستانی الیمپوس واقع شده است و حدودا 35 کیلومتر با کمر آنتالیا فاصله دارد. آدراسان یک ساحل 2 کیلومتری با شن های طلایی است که طبیعت فوق العاده ای دارد و یک کوه سرسبز جنگلی در بک گراند آن دیده می شود که باعث زیباتر شدن ساحل آدراسان شده است. به جرئت می توان گفت که ساحل آدراسان یکی از زیباترین و خاص ترین جاهای دینی منطقه کمر آنتالیا است و واقعا بازدید نکردن از آن در  تور آنتالیا تابستان 99  یک اشتباه محض است.

 

 

یانارتاش در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

در حوالی روستای چیرالی و درست روی دامنه های کوه چیمارا، یک جای دیدنی جذاب وجود دارد که در آن شعله ها از زیر صخره ها به بیرون زبانه می کشند! این منطقه با نام یانارتاش یا چیمارا شناخته می شود و دلیل شعله ور بودن صخره های آن یک پدیده کاملا طبیعی است. جالب است که بدانید این پدیده طبیعی که مثالش را در هیچ جای دیگری در آنتالیا نمی توانید پیدا کنید باعث شده که چیمارا به یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری آنتالیا تبدیل شود. لازم به ذکر است که این منطقه در فاصله 35 کیلومتری منطقه کمر آنتالیا واقع شده است و واقعا ارزش بازدید را دارد.

 

 

دره گوینوک در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

دره گوینوک یکی دیگر از جاهای دیدنی کمر آنتالیا است که فاصله کمی با این منطقه دارد. دره گوینوک یکی از جاذبه های طبیعی منطقه کمر آنتالیا است و اصولا کسانی از بازدید از آن استقبال می کنند که اهل طبیعت گردی و ورزش ها و تفریحات مفرح و هیجان انگیز هستند. به هر حال اگر شما هم چنین روحیه و شخصیتی دارید، بهتر است که حتما از دره گوینوک در فاصله 13 کیلومتری منطقه کمر آنتالیا دیدن کنید و بدین شکل یک روز شاد و مفرح را برای خودتان در تور آنتالیا رقم بزنید.

 

 

فلات اوجولوک در نزدیکی منطقه کمر آنتالیا

 

اوجولوک یک منطقه سرسبز و بسیار زیبا است که در فاصله 37 کیلومتری منطقه کمر آنتالیا واقع شده است و به عنوان یکی از زیباترین جاهای دیدنی کمر آنتالیا شناخته می شود. فلات اوجولوک طبیعت بسیار زیبایی دارد و محال است که شما اهل طبیعت و طبیعت گردی باشید و شیفته آن نشوید.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات کاربران