۰۲۱۷۴۶۳۴
شما عاشق گوانجو می شوید - قسمت اول

شما عاشق گوانجو می شوید - قسمت اول

شما عاشق گوانجو خواهید شد - قسمت اول

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی زیما سفر پارس . با سری مقاله سه قسمتی از  تور گوانجو  در همراه شما هستیم. تور گوانجو یکی از بهترین تور های کشور چین است که با مقاصد اقتصادی و گردشگری صورت می گیرد. در این مقاله با این موارد آشنا می شوید و از آن استفاده می کنید.

گوانجو ، کانتون سابق، سومین شهر بزرگ چین پس از شانگهای و پکن است و شهری است که باید حتما به هنگام سفر به چین از آن دیدن کنید. مناظر و چشم اندازها، پارک های طبیعی و مراکز خرید عالی تنها بخشی از جاذبه های این شهر می باشد.

این یک انتخاب عالی برای دوستداران تاریخ و هنر است و یکی از پرطرفدارترین اماکن در جنوب چین است.  گوانجو  شهری است که خاستگاه غذاهای Yue یا کانتونی، یکی از هشت غذای برتر کشور چین، است.

این شهر یک مرکز تجاری پررونق به دلیل موقعیت ویژه آن در کرانه رودخانه مروارید است.  گوانجو  همچنین یک مرکز فرهنگی با آثار باستانی شناخته شده از قبیل برج کانتون و بزرگترین کلیسای جامع در جنوب شرقی آسیا است که تحت عنوان کلیسای قلب مقدس عیسی (کلیسای شیشی) شناخته می شود.

چه کارهایی را باید در گوانجو انجام دهید

برج کانتون: ارتفاعات نجومی

این برج مدور در قلب  گوانجو  ، با چشم اندازی از رودخانه Zhujiang قرار دارد. با ظاهری از سر تا پا مدرن، عرشه شیک آن چشم اندازی از سراسر شهر را ارائه می دهد. این برج در تمام طول روز و شب توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب می کند. جایی که مناظر بی نظیر در انتظار آنها است. طیف وسیعی از سرگرمی ها نیز در این مکان در دسترس می باشند از قبیل: یک چایخانه، فضای سبز روباز و حتی یک سالن سینمای 4 بعدی. همچنین افراد شجاع می توانند از راه پله های موجود در فضای باز دیدن کنند.

سالن Chen Clan Ancestral با جنبه های آموزشی و تاریخی

در حال حاضر این شهر میزبان موزه هنرهای سنتی و محلی می باشد، این ساختمان باستانی نسل های تاریخ زیادی را به خود دیده است. این سالن باستانی به عنوان مکان ملاقات، معبد و مهمتر از همه، به عنوان یک مدرسه برای خانواده Chen مورد استفاده قرار می گرفته است- جنبه های هنری این ساختمان باستانی هنوز هم قابل مشاهده است. امروزه نیز این سالن آموزش هایی در مورد تاریخ خانواده های چینی به بازدیدکنندگان ارائه می دهد. سفال گری، حکاکی و نقش های برجسته بر روی دیوارها آن را به گنجینه ای بی عیب و نقص با جزئیات دقیق تبدیل کرده است.

معبد شش درخت بانیان: بوداییسم در میان بانیان

یک معبد در این محل وجود دارد که حدود هزار سال قدمت دارد، این مکان در دوره های زمانی مختلفی بازسازی شده است تا به ظاهر ظریف و شیک امروزی خود تبدیل شود. با ظاهری بلند و ظریف با نزدیک شدن به دروازه کوه، پاگودا به سمت آسمان بیشتر و بیشتر برافراشته می شود. خنده موجود در چهره بودا به نوعی به شما خوشامد می گوید. پس از بررسی و دیدن کردن از حکاکی ها و مجسمه ها توصیه می کنیم که بر فراز پاگودا بروید و از چشم انداز مناظر طبیعی اطراف آن لذت ببرید.

پارک Yuexiu: یک باغ شهری

این پارک یک فضا با هوای تمیز و سالم را در اختیار گردشگران از سراسر جهان قرار می دهد که برای بازدید از مکان های تاریخی به این شهر آمده اند. بین حوضچه های درخشان و باغ های عالی Zhenhai Tower با پنج مجسمه خود - یکی از نمادهای بزرگ شهر است، پیاده روی کنید. مجموعه ی بی نظیر در موزه ی گوانجو در یک ساختمان پنج طبقه در شهر Zhenhai واقع شده است که تاثیری ماندگار بر روی بازدیدکنندگان خواهد داشت. با تنوع و لذت فراوان، یک روز در پارک Yuexiu را با هیچ گزینه دیگری نمی توان جایگزین کرد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

زیما سفر پارس ارائه کننده تور گوانجو ، تور ارزان گوانجو و تور لحظه آخری گوانجو 

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷